trawa

Autor Wątek: Wątek do dyskusji - Forumowy Konkurs wiedzy o Gwiezdnych Wojnach - II edycja  (Przeczytany 8555 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Andman

Odp: Wątek do dyskusji - Forumowy Konkurs wiedzy o Gwiezdnych Wojnach - II edycj
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 22, 2008, 02:48:19 pm »
a szukacie odpowiedzi na oficjalnej stronie SW?
Tam też znalazłem ze dwie odpowiedzi, a konkurs jest na prawdę świetny.


Offline Girwan

Odp: Wątek do dyskusji - Forumowy Konkurs wiedzy o Gwiezdnych Wojnach - II edycj
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 25, 2008, 10:43:51 pm »
Konkurs kończymy 31 lipca (ostatnie pytanie pada 30 lipca). Zachęcam jednak do walki do samego końca. Nigdy nie wiadomo ile punktów bedzie za ostatnie pytanie ...

Powodzenia!



Offline Niuniek

Odp: Wątek do dyskusji - Forumowy Konkurs wiedzy o Gwiezdnych Wojnach - II edycj
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 26, 2008, 01:23:17 pm »
Ale naprawdę denerwujące jest to, że już tylko 4 osoby się w ten konkurs bawią.  :roll:
Może następnym razem taki konkurs w czas mniej wyjazdowy urządzić, to by więcej ludzi mogło się sprawdzić (w wyszukiwaniu info na wookieepedii). ;-)

Offline Girwan

Odp: Wątek do dyskusji - Forumowy Konkurs wiedzy o Gwiezdnych Wojnach - II edycj
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 26, 2008, 02:00:56 pm »
myślę, że po wakacjach urządzimy kolejny konkurs, tak wiec już możecie szkolić swoja formę. Teraz natomiast dzięki uprzejmości wydawnictwa Amber mieliśmy książki jako nagrody - szkoda by żeby się kurzyły i czekały do końca wakacji :)



Offline N11 Ordo

  • Redaktor Gildii Star Wars
  • Młodszy Mistrz
  • *
  • Wiadomości: 312
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polish boyfriend
    • http://www.starwars.wikia.com
Odp: Wątek do dyskusji - Forumowy Konkurs wiedzy o Gwiezdnych Wojnach - II edycj
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 26, 2008, 08:54:52 pm »
Jakby się coś miało niepotrzebnie kurzyć to chętnie mogę się tym czymś zająć. :D

Cytat: Niuniek
Ale naprawdę denerwujące jest to, że już tylko 4 osoby się w ten konkurs bawią.  Rolling Eyes
Może następnym razem taki konkurs w czas mniej wyjazdowy urządzić, to by więcej ludzi mogło się sprawdzić (w wyszukiwaniu info na wookieepedii). Wink

Możliwe też, że niektórzy sbie po prostu odpuścili. :)
No, ale drugi miesiąc wakacji macie dla siebie. :)  Wreszcie możecie gdzieś wyjechać bez obawy o stratę konkursu, a przy okazji szlifujcie formę bo naprawdę będzie warto. :D

Btw.
Niuniek, grasz w te JA? :p
« Ostatnia zmiana: Lipiec 27, 2008, 08:34:03 am wysłana przez N11 Ordo »



Offline Niuniek

Odp: Wątek do dyskusji - Forumowy Konkurs wiedzy o Gwiezdnych Wojnach - II edycja
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 31, 2008, 09:36:44 pm »
JA przeszedłem na średnio-niskim dla zabawy.

Aktualnie siedzę u ciotki w Dygowie koło Kołobrzegu i codziennie zerkam na konkurs. Nie chciałbym stracić tego 4-go miejsca.   ;-)

EDIT:
Szkoda, że już po konkursie.
Ale większa szkoda, że tak mało osób się bawiło w ten konkurs. Bo w sumie jedynie pięciu użytkowników odpowiadało na ostatnie pytanie.
A najgorsze jest to, że gdybym w ogóle na nie nie odpowiadał, to zająłbym takie samo miejsce.  ;-)

I czekamy na wiadomości o nagrodach. ^^

Offline N11 Ordo

  • Redaktor Gildii Star Wars
  • Młodszy Mistrz
  • *
  • Wiadomości: 312
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polish boyfriend
    • http://www.starwars.wikia.com
Odp: Wątek do dyskusji - Forumowy Konkurs wiedzy o Gwiezdnych Wojnach - II edycj
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 01, 2008, 07:40:04 am »

EDIT:
Szkoda, że już po konkursie.

I czekamy na wiadomości o nagrodach. ^^

Ano szkoda, że już się skończył, ale jak wspomniał Girwan, po wakacjach szykuje się kolejny. 8)

Co do nagród:jak powiedział de Coubertin, przede wszystkim liczy się udział, czyż nie? :)

Btw. A czy w moda Knights of the Force grałeś?



Offline Niuniek

Odp: Wątek do dyskusji - Forumowy Konkurs wiedzy o Gwiezdnych Wojnach - II edycja
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 01, 2008, 09:38:22 am »
A po wakacjach, to znaczy wrzesień? Bo ja wtedy jeszcze mam wakacje. ^^'

A w modowanie się nie bawiłem. Chciałem kiedyś zobaczyć moda Dark Forcess do JA, ale jakoś nie chciało mi się aż tyle ściągać, a w dodatku była tylko pierwsza misja. :P

Offline Girwan

Odp: Wątek do dyskusji - Forumowy Konkurs wiedzy o Gwiezdnych Wojnach - II edycj
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 01, 2008, 09:44:54 am »
A po wakacjach, to znaczy wrzesień? Bo ja wtedy jeszcze mam wakacje. ^^'


Czuwajcie, bo nie znacie dnia ani godziny ...

 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Offline Hollow

Odp: Wątek do dyskusji - Forumowy Konkurs wiedzy o Gwiezdnych Wojnach - II edycja
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 01, 2008, 05:04:09 pm »
No to granuluję zwycięzcą.

Offline Girwan

Odp: Wątek do dyskusji - Forumowy Konkurs wiedzy o Gwiezdnych Wojnach - II edycj
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 11, 2008, 06:31:42 pm »
Proszę zwycięzców o informację na PW czy doszły już nagrody. Ostatnio poczta nam szwankuje :(