trawa

Autor Wątek: Problemy techniczne na forum.,  (Przeczytany 126585 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline graves

Odp: Problemy techniczne na forum.,
« Odpowiedź #75 dnia: Kwiecień 08, 2012, 12:52:36 pm »
Takie małe pytanko, czy ktoś włączył autocenzurę na forum?
Nie żeby przeszkadzała, ale są nieraz ciekawe kwiatki z tego, chociażby w słowie "wsłuch-uje" dane specjalnie z myślnikiem, gdzie cenzura poprawia to na "wsłuc**je".

Z miejsca zaznaczę iż nie "biję piany" czy coś, a grzecznie pytam.

Autocenzura jest niezmiennie od przynajmniej 3 lat.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Hunter Killer

Odp: Problemy techniczne na forum.,
« Odpowiedź #76 dnia: Kwiecień 08, 2012, 05:11:29 pm »
Hmm, wcześniej nie wstawiało mi asteriksów, albo nie zauważałem ich... no ale dzięki za odpowiedź. :)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hunter Killer

Odp: Problemy techniczne na forum.,
« Odpowiedź #77 dnia: Wrzesień 26, 2012, 11:14:16 pm »
To ja zadam kolejne pytanie. Czemu rozdzielczość jest tak mała na forum? Literki mam niczym 8 w Wordzie...pomijam podpisy, czy pomniejszone czcionki w postach, bo tych się nie da czytać.
szukałem opcji zmiany w ustawieniach użytkownika ale nic nie znalazłem.


sorki za dubla.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Problemy techniczne na forum.,
« Odpowiedź #78 dnia: Wrzesień 27, 2012, 04:54:49 am »
To raczej wina Twojej przeglądarki.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Problemy techniczne na forum.,
« Odpowiedź #79 dnia: Wrzesień 27, 2012, 06:47:05 pm »
To ja zadam kolejne pytanie. Czemu rozdzielczość jest tak mała na forum? Literki mam niczym 8 w Wordzie...pomijam podpisy, czy pomniejszone czcionki w postach, bo tych się nie da czytać.
No właśnie, dlaczego nie wraca normalna czcionka na forum? Przecież przenosiny na nowy (i, jak mniemam, lepszy) serwer już się odbyły, czyż nie? :-?

Offline Hunter Killer

Odp: Problemy techniczne na forum.,
« Odpowiedź #80 dnia: Wrzesień 30, 2012, 09:35:13 pm »
Sprawdzałem na Operze, minimalnie większe, IE podobnie. Czcionka na Operze może i urosła do 8,5-9 pkt ale nie więcej, nadal nie jest to pełny ekran. Po za tym w operze nie mam żadnego paska funkcyjnego, ani na górze, ani na dole. A mimo to nadal forum jest stosunkowo małe.
Inne fora wyglądają dużo lepiej, i nie mam problemów z mikro-czcionką.

EDIT:
siłowo przez FF powiększyłem "wymiary" forum, nie jest źle, choć nie wiem czemu akurat tylko to forum musiałem powiększać.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2012, 09:40:02 pm wysłana przez Hunter Killer »
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Problemy techniczne na forum.,
« Odpowiedź #81 dnia: Październik 01, 2012, 04:19:48 pm »
Wchodziłem już na forum z różnych komputerów, korzystając z wielu przeglądarek - czcionka zawsze jest do bani!

Szefostwo, zróbcie z tym coś w końcu, bo mi oczu szkoda!... :evil:

Offline Sajuuk'

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 018
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • z'; DROP TABLE profile; --
    • sireliah.com
Odp: Problemy techniczne na forum.,
« Odpowiedź #82 dnia: Styczeń 23, 2013, 09:54:08 pm »
Dlaczego offtop nie jest dostępny z zewnątrz, tzn. bez logowania w forum? Wstydzimy się czegoś?
"Był to chłopak tak piękny, że nie musiał się nawet myć" - T. Konwicki, "Dziura w niebie"

Offline graves

Odp: Problemy techniczne na forum.,
« Odpowiedź #83 dnia: Styczeń 23, 2013, 10:15:12 pm »
Dlaczego offtop nie jest dostępny z zewnątrz, tzn. bez logowania w forum? Wstydzimy się czegoś?
Offtopik był od początku pomyślany jako forum tylko dla użytkowników forum, aby mogli porozmawiać na tematy offtop. Takie było założenie. Nie ma on odzwierciedlenia w Portalu, którego częścią jest forum.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Sajuuk'

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 018
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • z'; DROP TABLE profile; --
    • sireliah.com
Odp: Problemy techniczne na forum.,
« Odpowiedź #84 dnia: Styczeń 24, 2013, 08:37:34 pm »
Z drugiej strony to jeden z żywszych działów, który w dodatku produkuje ciekawy kontent.

Często mam problem z dostępnością offtopu, kiedy chcę przesłać znajomym linka do jakiegoś tematu, po czym okazuje się, że nie mogą tam wejść. No oczywiście komu by się chciało rejestrować tylko po to, żeby sprawdzić zawartość któregoś tematu.
"Był to chłopak tak piękny, że nie musiał się nawet myć" - T. Konwicki, "Dziura w niebie"

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Problemy techniczne na forum.,
« Odpowiedź #85 dnia: Luty 03, 2013, 08:05:46 am »
nie wiem czy ktoś poruszał już ten temat i czy tylko ja tak mam, ale nie mogę robić kopiuj - wklej, za pomocą myszy. Jedynie skróty klawiszowe na klawiaturze działają w ten sposób. Nie ma też możliwości poprawiania błędów podkreślonych przez przeglądarkę. Trzeba to robić ręcznie, bo nie wyświetlają się podpowiedzi, które można zastosować jednym kliknięciem myszy.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline zaciekawiony

Odp: Problemy techniczne na forum.,
« Odpowiedź #86 dnia: Luty 23, 2013, 12:40:55 pm »
No właśnie dzisiaj też to zauważyłem. Chciałem zacytować jakiś tekst i po kliknięciu myszką zamiast listy z opcją "wklej" wyskakiwała tylko "odśwież". Inaczej było gdy klikałem kursorem w środek już napisanego słowa. Kłopoty znikały jeśli raz albo dwa kliknęło się Enter i wklejało wers niżej, ale tylko na chwilę - w obszarze między poprzednim tekstem a wklejonym znów nie dawało się wklejać. Podejrzewam że w kodach html posta na samym początku pojawia się jakiś przeszkadzający kod, który przesuwa się wraz z kursorem.

Różni są ludzie na tej ziemi.

http://nowaalchemia.blogspot.com/

Offline graves

Odp: Problemy techniczne na forum.,
« Odpowiedź #87 dnia: Luty 23, 2013, 12:43:58 pm »
Używam "Google Chrome 24.0.1312.57" i wszystko działa.
[/size]Zarówno podpowiedzi pod PPM komend, jak i podpowiedzi poprawy błędów, nie mówiąc o kopiuj i wklej.[/size]Sprawdziłem też pod "Opera 12.14", "Safari 5.1.7", "Firefox 18.0.2". Działa.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Death

Odp: Problemy techniczne na forum.,
« Odpowiedź #88 dnia: Wrzesień 17, 2013, 09:51:28 pm »
Zmieniłem avatar i nie wyświetlał się...
No to zmieniłem na taki jak przedtem i też się nie wyświetla, choć przed zmianą był.
Widzę też, że sporo osób ma zamiast avatara takie okienko z pustką...
Bez sensu, chcę mieć avatar.  :???:

Offline CD Jack

  • VIP
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: Problemy techniczne na forum.,
« Odpowiedź #89 dnia: Wrzesień 18, 2013, 01:55:48 am »
Dodaj obrazek na zewnętrznym serwerze i wklej linka do niego, dodając awatara.
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

 

anything