Autor Wątek: Code Geass, czyli Leluch rebeliant (Spoilery!)  (Przeczytany 81095 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kainti

Odp: Code Geass, czyli Leluch rebeliant (Spoilery!)
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 24, 2008, 07:34:15 am »
.. i caly drugi sezon jak narazie.

Offline obik

Odp: Code Geass, czyli Leluch rebeliant (Spoilery!)
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 24, 2008, 10:58:31 am »
.. i caly drugi sezon jak narazie.
nie wiem moze ja sie do takiego tempa juz przyzwyczailem?? xD

tempo powinno spasc bowiem to co mialo byc odkryte juz zostalo  ;-)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2008, 11:00:44 am wysłana przez obik »

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Code Geass, czyli Leluch rebeliant (Spoilery!)
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 24, 2008, 07:08:58 pm »
Cytuj
tempo powinno spasc bowiem to co mialo byc odkryte juz zostalo
Jest jeszcze parę niewyjaśnionych flashbacków, np. w jaki sposób Viletta od'zyskała pamięć albo co robiła C2 z matką Lelucha w towarzystwie Imperatora i V2.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline obik

Odp: Code Geass, czyli Leluch rebeliant (Spoilery!)
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 24, 2008, 07:47:09 pm »
ale tego juz jest coraz mniej i coraz bardziej sie rozciaga :doubt:

Offline Dreadorus Maximus

Odp: Code Geass, czyli Leluch rebeliant (Spoilery!)
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 26, 2008, 09:47:43 pm »
Dzięki pomocy Coena dorwałem w swoje parszywe łapska mangę Gisa. Jak na razie jestem na drugim tomie i wrażenia moje są straszne. Takie Klampidło, że bardziej się nie da. Bisz na biszu bisza biszem pogania. Tanie chwyty i chwytające za serce przemowy. Spłycony świat i wolniejsza akcja.

Paradoksalnie podoba mi się :)
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Code Geass, czyli Leluch rebeliant (Spoilery!)
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 29, 2008, 12:04:58 pm »
Po szesnastym odcinku utwierdzam się we wrażeniu, że Leluch szybko otrząsa się z szoku po śmierci bliskich i przekuwa je na sukces polityczny.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Krova

Odp: Code Geass, czyli Leluch rebeliant (Spoilery!)
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 29, 2008, 03:48:47 pm »
 Obejrzałem 4 epeki


strasznie się rozczarowałem :\


 Po początku spodziewałem się czegoś...kurde, w powazniejszych klimatach a nie mogę przez te NIEWYTŁUMACZALNE I DEBILNE RZECZY! Kroplą, która przelała czarę, był ten strój Lelucha - z magiczną maską i ogromnym kołnierzem, który [size=20]WZIĄŁ SIĘ ZNIKĄD, PO PROSTU W TEJ SCENIE TYP SIĘ W NIM POJAWIŁ[/SIZE], no ja nie mogę  :roll: Wogóle to wygląda jak jakaś parodia, Lelouch dostał magiczną moc ZIUM nie był zdezorientowany od razu szaleńczy śmiech zabił 15 ludzi, po 3 sekundach zaplanował sobie całą przyszłość i wogóle.

 Rozczarowanie, porzucam.
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Code Geass, czyli Leluch rebeliant (Spoilery!)
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 29, 2008, 04:27:55 pm »
Cytuj
strój Lelucha - z magiczną maską i ogromnym kołnierzem, który WZIĄŁ SIĘ ZNIKĄD
Owszem, to jedna z bardziej niewytłumaczalnych rzeczy w tej serii. Ale znowu nie tak niezwykła, jeśli chodzi o filmy animowane. Skąd na przykład Superman ma swój niebieski trykot? Skąd Hulk bierze swoje bordowe portki? Każdy superbohater ma magiczny strój, który pojawia się na nim kiedy trzeba.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Krova

Odp: Code Geass, czyli Leluch rebeliant (Spoilery!)
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 29, 2008, 04:46:16 pm »
Ale superman to superman, lata i strzela laserem z oczu, a po Code Geass oczekiwałem czegoś w poważnych klimatach, ponurawej opowieści o zemście i poświęceniu, a nie wychudzonego bisza w magicznym stroju |:
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Code Geass, czyli Leluch rebeliant (Spoilery!)
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 29, 2008, 05:17:28 pm »
Cytuj
strzela laserem z oczu
I wciąż nie widzisz podobieństwa?
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Dreadorus Maximus

Odp: Code Geass, czyli Leluch rebeliant (Spoilery!)
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 04, 2008, 08:21:16 am »
Zamieszczam w temacie post Coeniastego, który z różnych przyczyn sam w tym temacie wypowiedzieć się nie może, ale śledzi go, anime ogląda i wypowiedzieć się chce.
Acha, temat jest o CG i w związku z tym proszę ograniczyć się do komentowania treści postu, a nie tego kto go pisze. Oto post Coena:   :)


Główna atrakcja do przewidzenia, czyli zdrada Suzaku. Niby został wykorzystany, ale i tak po dialogu się dało wywnioskować, że nie za bardzo uśmiecha mu się pomoc Lulu. A przynajmniej nie przyjacielska pomoc. Oczywistym było, że Suzaku jakoś postara się wykorzystać spotkanie 1/1 z Lulu i jego prośbę, poprzez na przykład oddanie go Imperatorowi. Ale już ucieczka Lulu i jego stwierdzenie późniejsze, że musi być zimny etc., wygrywa!

Skoro już przy Suzaku jesteśmy, to można trochę pogdybać o scenie końcowej (nie oglądałem zapowiedzi następnego epa, bo to psuje trochę wrażenia później ;s). Mianowicie wygląda to tak, jakby dawali mu możliwość "honorowego" zakończenia rzekomej kolaboracji z wrogiem. Jednym słowem niech sobie w łeb strzeli.

Kolejna sprawa to Dietrich i jego zagranie. Co, jak co, ale po nim bym się nie spodziewał takiego szantażu. No i brak wyjaśnienia, jakim cudem przeżyli Ogi i Viletta.

Dobre zagranie z Guilfordem. Ten motyw mi się spodobał ^^ Plus podwójne wykorzystanie motywu z odcinka z Orange i śmiercią Shirley.



Pozdrawiam
C.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Dreadorus Maximus

Odp: Code Geass, czyli Leluch rebeliant (Spoilery!)
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 04, 2008, 08:25:29 am »
Mi się raczej wydaje, że Suzak przemyśli w ostatniej chwili to, co mu powiedziała Szirlej na moment przed śmiercią - że ona wybaczyła Leluchowi już dawno i że Suzak też powinien to zrobić.

Swoją drogą właśnie dlatego podoba mi się to anime, że trudno jest cokolwiek dalej przewidzieć :)
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline nolifesking

Odp: Code Geass, czyli Leluch rebeliant (Spoilery!)
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 04, 2008, 08:56:39 am »
Prawda? W ogóle robi się coraz bardziej *tu używa brzydkiego słowa którego synonimem jest słowo "zakręcenie"*.
Ale w sumie jednego byłem pewien, że Lulu zwieje jak go złapali. Byłem tylko ciekaw jaki plan wymyślił i kiedy mu się uda.
Zaczynam też doceniać innych graczy. Książe Shinaizel będzie twardym przeciwnikiem, on sam w sobie jest geniuszem bez używania Geassa jak Imperator czy Lulu. Pewnie zagra kartą tożsamości Zero, ciekawe tylko kiedy. No i ma jeszcze bombkę ^^'
Ciekaw jestem czy Karen dołączy jednak do rycerzy okrągłego stołu ?
Jakoś wole sobie nie spoilerować na zagranicznych forach :P Jaką miałbym przyjemność z oglądania jakbym się nad tym tyle zastanawiał.

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Code Geass, czyli Leluch rebeliant (Spoilery!)
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 04, 2008, 08:35:03 pm »
Wygląda na to, że Diethard i Lakshata są najbardziej lojalnymi członkami Black Knightsów. Bardziej lojalnymi nawet niż sam Leluch. Wszyscy inni zdradzają, zmieniają strony, mają wątpliwości, są szantażowani i mają przyjaciół/lordów/kochanków po drugiej stronie barykady, tylko ci dwoje wiecznie prą naprzód bez zmrużenia oka. Mam wrażenie, że jak Leluchowi przyjdzie do łba rozwiązać Czarnych, to Diethard z Lakshatą zabiją go i znajdą jakiegoś innego delikwenta chętnego (lub nie) do grania Zera.
Gdybym miał takiego poddanego, jak Diethard, to powierzyłbym jego opiece zawartość własnej moszny.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline nolifesking

Odp: Code Geass, czyli Leluch rebeliant (Spoilery!)
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 04, 2008, 11:41:42 pm »
Lulu jest słaby. Na pewno wyprzedza inteligencją i zdolnościami i Dietharda i Lakshatę, ale jest słaby. Wciąż daje się ponosić emocją, wiele mu brakuje do perfekcji. Ale to dobrze, chociaż tutaj zachowuje się jak na wiek przystało (znaczy nieodpowiedzialnie) dlatego Schinaizel go pokona :D
Wiesz, dla Dietharda pewni nie byłoby trudno znaleźć następce Zero, gorzej, że ciężko będzie znaleźć kogoś o takich umiejętnościach.
Ciekawe co zrobi Toudou. Pamietacie pytanie członków jego oddziału. Wyzwolimy Japonię, a co dalej?

 

anything