Autor Wątek: Code Geass, czyli Leluch rebeliant (Spoilery!)  (Przeczytany 82090 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Code Geass, czyli Leluch rebeliant (Spoilery!)
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 28, 2008, 08:31:08 am »
Nie lekceważcie potęgi łopaty. Ten sposób był stosowany od zarania dziejów i do dzisiaj się sprawdza. Ciekawa jest sprawa z królową Marianną. Wygląda na to, że miała ona Geass który mógł przenosić świadomość użytkownika do ciała innej osoby. Możliwe, że sama zorganizowała zamach na siebie aby niepostrzeżenie zniknąć. Może nawet strzelała C.C.  ;-)

Pytanie jeszcze po co ta cała szopka.

Offline obik

Odp: Code Geass, czyli Leluch rebeliant (Spoilery!)
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 28, 2008, 09:19:24 am »
Cytuj
Pytanie jeszcze po co ta cała szopka.
byc moze wiedziala ze imperator cos knuje i sie zabezpieczyla na wszelki wypadek

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Code Geass, czyli Leluch rebeliant (Spoilery!)
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 28, 2008, 10:18:54 am »
Cytuj
Może nawet strzelała C.C.
Nie sądzę, bo C2 była zaskoczona, kiedy dotknęła Anię w pierwszym sezonie i poznała jej myśli. Ale ja od początku wiedziałem, że Ania ma coś wspólnego z Marianną. Ja to po prostu czułem.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline obik

Odp: Code Geass, czyli Leluch rebeliant (Spoilery!)
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 28, 2008, 10:59:40 am »

Offline Hollow

Odp: Code Geass, czyli Leluch rebeliant (Spoilery!)
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 28, 2008, 12:31:49 pm »
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2008, 12:35:26 pm wysłana przez Hollow »

Offline Dreadorus Maximus

Odp: Code Geass, czyli Leluch rebeliant (Spoilery!)
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 29, 2008, 07:55:38 am »
Nie sądzę, bo C2 była zaskoczona, kiedy dotknęła Anię w pierwszym sezonie

Czegoś nie pamiętam, gdzie Ania w pierwszym sezonie była?
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Hollow

Odp: Code Geass, czyli Leluch rebeliant (Spoilery!)
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 29, 2008, 09:13:17 am »
Nie było jej w pierwszym sezonie. Gdzieś w imperium brytyjskim służyła jako rycerz. Nie jest to sprecyzowane. A pierwszy raz dotknęła jej podczas walki w Chińskiej Federacji.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2008, 09:23:19 am wysłana przez Hollow »

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Code Geass, czyli Leluch rebeliant (Spoilery!)
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpień 29, 2008, 10:50:57 am »
Cytuj
Nie było jej w pierwszym sezonie. Gdzieś w imperium brytyjskim służyła jako rycerz. Nie jest to sprecyzowane. A pierwszy raz dotknęła jej podczas walki w Chińskiej Federacji.
Macie rację. Chodziło mi o Federację Chińską.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Bere

Odp: Code Geass, czyli Leluch rebeliant (Spoilery!)
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 31, 2008, 12:28:44 pm »
/KODOGIASU/
/KODOGIASU/
/KODOGIASU/
/KODOGIASU/
/KODOGIASU/



Bere czai się na 2 sezon.  :eek:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2008, 12:40:21 pm wysłana przez Bere »

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Code Geass, czyli Leluch rebeliant (Spoilery!)
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 31, 2008, 10:22:01 pm »
All Hail Lelouchu!!!
...no i stało się to, co przewidywano już od dawien dawna. Choć, z Suzakiem jako prawa ręką... duh. World of C - zapachniało evangelionem. I trochę zbyt łatwo przyszło Lulu odrzucenie tej pokusy - ani przez chwilę nie chciał się spotkać ze swoją ukochaną siostrzyczką?

Przegięli. No ale w tej serii to standard :D
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Hollow

Odp: Code Geass, czyli Leluch rebeliant (Spoilery!)
« Odpowiedź #70 dnia: Wrzesień 01, 2008, 08:32:02 am »
Ta. Ale mina wszystkich, którzy oglądali koronację - bezcenne.   :lol:

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Code Geass, czyli Leluch rebeliant (Spoilery!)
« Odpowiedź #71 dnia: Wrzesień 04, 2008, 10:02:50 pm »
Przewidziałem, że tak naprawdę plan Imperatora jest dobry i on chce tylko miłości i szczęścia. Ale takiego Evangeliona się nie spodziewałem.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Hollow

Odp: Code Geass, czyli Leluch rebeliant (Spoilery!)
« Odpowiedź #72 dnia: Wrzesień 05, 2008, 06:22:42 am »
A mnie rozśmieszył motyw a Suzaku na samym końcu. Ten człowiek był już chyba po wszystkich możliwych stronach konfliktu  :lol:  :lol:  :lol:

Offline nolifesking

Odp: Code Geass, czyli Leluch rebeliant (Spoilery!)
« Odpowiedź #73 dnia: Wrzesień 11, 2008, 09:33:34 pm »
ech... bez sensu. Ten world of C. Za to koronacja pod koniec 21 odcinku... niezle. No i dalej w 22odcinku: Demokracja wg Zero :P
Co myślicie na temat wskrzeszonej Nunally? Nie wydaje wam się ona fałszywa?

Offline wyspa

Odp: Code Geass, czyli Leluch rebeliant (Spoilery!)
« Odpowiedź #74 dnia: Wrzesień 11, 2008, 10:02:34 pm »
Noo w końcu dobrnełem do 22 epa... i stwierdziłem iż mogę tu zajrzeć... ale poprzedzając bo wypowiedz Hunter Killera o mechach bardzo mi się spodobała (mam podobne zdanie)
Ale... IMO
Najprawdopodobniejszym scenariuszem powstania mechów są wersje 4 lub 6 nożne. Na obecnym etapie wykonanie takiego mecha nie jest tak trudne po za tym posiadałby on o wiele większą stabilność i udźwig przy jednoczesnym zachowaniu mobilności. Mechy takie mogłyby zastąpić nawet pojazdy opancerzone czy czołgi przy czym zachowałyby niską sylwetkę jakże ważną dla maszyn bojowych. Odnośnie wersji 2 nożnych nie jest to niemożliwe jednakże byłby to rzeczywiście niewielkie jednostki traktowane bardziej jako "ciężka piechota" niż typowa maszyna bojowa. Na obecnym etapie z kolei najbliżej nam do egzoszkieletów, nie wspominając o tym iż w Japonii został już wyprodukowany cywilny odpowiednik. Twórca jednakże mimo wielu propozycji nie chciał sprzedać patentu wojsku co IMO wcale nie musi niektórym państwom przeszkadzać w rozwoju jego militarnej wersji. Egzoszkielety oczywiście wymagają operatora w postaci wojaka jednakże dobre połączenie owej maszynki z zawodowym żołnierzem plus systemy rozwijane prze Armię Amerykańską (Obecnie rozwijane są systemy wizjerów w hełmie połączonych z komputerem na plecach żołnierza, na takim wizjerze może być wyświetlana aktualna mapa wraz z zaznaczeniem jednostek w "real time" jak i wiele innych przydatnych informacji i systemów)  mogą zaowocować ciekawymi "mecho podobnymi" urządzeniami zapewniającymi zwiększenie "siły" czyli udźwigu pojedynczego żołnierza wraz z zapewnieniem mu odpowiedniego acz lekkiego opancerzenia i wglądem na całe pole walki.

A co do Code Geass to seria niezła wciągająca, po namyśle stwierdza iż bohaterowie tez są nieźli ale czasami mam wrażenie iż twórcy piszą fabułę z odcinka na odcinek mając za cel tylko wprowadzenie jeszcze większego zamieszania.
Co do rezurekcji Nanually to już IMO lekka przesada jednakże nie powiem iż się tego nie spodziewałem (nie było pogrzebu nie ;)), oczywiście pewnie czeka nas następne zamieszanie, problemy emocjonalne Lelucha IMO zostaną jednak zakończone niezbyt pomyślnie (myślę iż potraktuje ją jak staruszków nawet może nie z własnej woli tylko w wyniku jakiś komplikacji)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2008, 10:10:15 pm wysłana przez wyspa »

 

anything