Autor Wątek: Code Geass, czyli Leluch rebeliant (Spoilery!)  (Przeczytany 82021 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Konował

Odp: Code Geass, czyli Leluch rebeliant (Spoilery!)
« Odpowiedź #90 dnia: Wrzesień 21, 2008, 09:36:29 pm »
Znowu mnóstwo wskrzeszeń: Cornelia,

O, i to jest dobra nowina :) Cornelia to jedyna której kibicuję, może jeszcze znalazłoby się kilka postaci których zobaczyłbym żywych na końcu serii. Nie oglądam 2nd sezonu, tylko czytam streszczenia na anime-chronicle :)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Code Geass, czyli Leluch rebeliant (Spoilery!)
« Odpowiedź #91 dnia: Wrzesień 22, 2008, 08:56:10 am »
Niech ten idiota wreszcie umrze!!

Niech ktokolwiek w końcu umrze.

Offline nolifesking

Odp: Code Geass, czyli Leluch rebeliant (Spoilery!)
« Odpowiedź #92 dnia: Wrzesień 22, 2008, 10:33:41 am »

Cytuj
Niech ktokolwiek w końcu umrze.
W sumie... brakuje jeszcze tylko powrotu Charlsa i Marianne, albo V.V.

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Code Geass, czyli Leluch rebeliant (Spoilery!)
« Odpowiedź #93 dnia: Wrzesień 22, 2008, 06:12:18 pm »
... Shirley  :cry:
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Hollow

Odp: Code Geass, czyli Leluch rebeliant (Spoilery!)
« Odpowiedź #94 dnia: Wrzesień 23, 2008, 06:57:00 am »
Jak kocha to wróci. Jeśli wykończą Lelucha to wychodzi na to, że Nunally zostanie królową i jak dla mnie to jedno z najbardziej możliwych zakończeń.

Offline maszkov

Odp: Code Geass, czyli Leluch rebeliant (Spoilery!)
« Odpowiedź #95 dnia: Wrzesień 26, 2008, 11:25:55 am »
chcialbym zobaczyc z jeszc ze jedna serie bo maja material na pociagniecie geass'a... zwlaszcza po tym jak lulu zostal krolem..




I na ch*j się gapisz...

Offline Hollow

Odp: Code Geass, czyli Leluch rebeliant (Spoilery!)
« Odpowiedź #96 dnia: Wrzesień 27, 2008, 01:50:15 pm »
Właśnie się dowiedziałem, że jest nawet gra Code Geass. Jest to gra typu visual-novel i opowiada o kolesiu, który nie ma wspomnień, ale za to ma Geass umieszczony w ustach. Znając życie i tak będzie dostępna tylko w Japonii, ale i tak chciałbym ją zobaczyć.

Offline nolifesking

Odp: Code Geass, czyli Leluch rebeliant (Spoilery!)
« Odpowiedź #97 dnia: Wrzesień 28, 2008, 08:09:57 pm »
UWAGA !! Mamy koniec!!!

,....
Dajcie mi czas na przemyślenie jeszcze do mnie nie dociera. Luluchou zwyciężył, Suzak umarł (powiedzmy) po czym okazuje się, ze wszystko planowane.  Suzak w przebraniu Zero z godnie z planem zabija Lulucha na jego własne życzenie. Jedyna Nunally zdołała zrozumieć o co chodzi (tak się wydaje)
Na koniec kilka typowych "szczęśliwych scene". Tutaj Toudou z tą swoją kobietą, Ougi premierem, Karen do szkoły, C.C. wciąż żyje i gdzieś tam się wybiera... Wszyscy żyją sobie długo i szczęśliwie.
Moim zdaniem końcówka do bani, ssie, niech idzie w diabły. Ech :/

Offline Konował

Odp: Code Geass, czyli Leluch rebeliant (Spoilery!)
« Odpowiedź #98 dnia: Wrzesień 28, 2008, 08:25:13 pm »
A końcówka daje nadzieje na kolejny sezon ?
Wyżej pisałem że kibicuję Cornelii, to pytanie mam, przeżyła ? :)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline nolifesking

Odp: Code Geass, czyli Leluch rebeliant (Spoilery!)
« Odpowiedź #99 dnia: Wrzesień 28, 2008, 08:46:20 pm »
Żadnych nadziei na kolejny sezon. Pewnie, że przeżyła Cornelia, Guilford też (ten jej rycerz), nie było wskrzeszenia Shirley :P na szczęście.

Szkoda, że nie będzie kolejnego sezonu. Naprawdę dobry animec z tego był. Nie kończy się w żaden sposób jaki mógłby coś rozwinąć. Na świecie jest pokój, Anya i Orange'y pracują razem przy... hodowli i zbieraniu pomarańczy :P, oogi się ożenił z tą taką z długim warkoczem, Japonia odzyskała niepodległość. Typowy cukierkowy koniec. bleeee


eee czekajcie własnie coś z Kaziu mi podrzucił (z niego niezły otaku)
Cytuj
1. Charles grabbed Lelouch with his right hand, which had the Geass sigil.
2. Lelouch needed the fully evolved Geass to transfer a code.
3. The code doesn’t appear to activate until someone dies. Hence, why C.C. was wounded when she first inherited her code. Same happened with Charles in the World of C.
4. When Lelouch touched Nunnally, Nunnally got a flash of his memories. This ONLY happens when a high potential Geass user touches someone with the fully evolved Geass.
5. The title of the series is “R2”, which is similar to how “C.C” is pronounced. So Lelouch would be “R.R.” which is Engrish (I presume) for L.L., Lelouch Lamprouge.
6. When C.C. is talking on the wagon, she says “the power of Geass brings loneliness…that’s not quite right is it, Lelouch?” and nods her head in the direction of the wagon driver.

Skrótowe tłumaczenie:
Pamiętacie jak Charles zabrał V.V kod Geassa? Można się domyślać iż Luluchou mógł zrobić to samo. Tłumacza tu, że aby przekazać komuś kod trzeba ta osoba musi być ranna (jak przy C.C która dostała od tej zakonnicy) Nunally miała przebłysk wspomnien (tak jak Luluchou Gdy dotknął CC, albo Anya gdy wlaczyla z C.C). Po za tym tytuł jest R2 - tak jak C2 (c.c) czyzby lulu miał zostać  R.R? (w japońskim nie ma L zamiast niego jest R czytane mniej więcej jak L).

Offline obik

Odp: Code Geass, czyli Leluch rebeliant (Spoilery!)
« Odpowiedź #100 dnia: Wrzesień 29, 2008, 04:43:51 pm »
odcinek ostatni chyba najlepszy według mnie jaki mogli wymyslec  :D

nic do samego konca nie bylo wiadomo

czy ja wiem czy taki cukierokowy? Lulu poswiecil siebie jako kozla ofiarnego,Suzaku juz wiecznie bedzie sluzyl swiatu. Za takie poswiecenie musi byc nagroda  ;-)

Po za tym ile ofiar przyniosla ta walka.

A po za tym co za duzo to nie zdrowo jakby puscili 3 serie to by mijalo sie z celem

Offline Hollow

Odp: Code Geass, czyli Leluch rebeliant (Spoilery!)
« Odpowiedź #101 dnia: Wrzesień 30, 2008, 08:23:57 am »
Ej no ludzie bez spoilerowania! Jakiś czas temu przeczytałem Pierwszy tom mangi i doznałem szoku: Gdzie się podziały knightmary?!
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2008, 02:54:28 pm wysłana przez Hollow »

Offline nolifesking

Odp: Code Geass, czyli Leluch rebeliant (Spoilery!)
« Odpowiedź #102 dnia: Wrzesień 30, 2008, 09:12:15 am »
Nnie tykaj się mangi lepiej!
Podobno tragiczna.

Offline Hollow

Odp: Code Geass, czyli Leluch rebeliant (Spoilery!)
« Odpowiedź #103 dnia: Wrzesień 30, 2008, 10:02:21 am »
Nie podobno. Na pewno.

Offline maszkov

Odp: Code Geass, czyli Leluch rebeliant (Spoilery!)
« Odpowiedź #104 dnia: Październik 10, 2008, 11:20:14 pm »
ja sie chyba poplacze...nie bedzie juz chyba wiecej geass'a :(




I na ch*j się gapisz...

 

anything