Gildia Technologii (www.techno.gildia.pl) > Forum Technologii

Aparat cyfrowy do 700 zł

(1/4) > >>

wilk:
Nie wiem czy to odpowiedni dział ale chyba tak.

Szukam aparatu cyfrowego w cenie do 700 zł. Jestem zupełnie zielony w tej kwestii więc jakby ktoś mógłby zachwalić lub odradzić jakiś model do tej kwoty to byłbym wdzięczny.

Nie mam jakiś szczególnych wymagań. Ważne żeby był jak najlepszy.  :p

Raf Fariszta:
http://cyberfoto.pl/
Tu na pewno znajdziesz odpowiedź: mnogość wątków i duże znawstwo (z reguły) użytkowników.

wilk:
Dzięki za linka. :)

Temat nieaktualny już. Można zamknąć. Kupiłem Lumixa.

Esse:
to teraz napisz jak się sprawuje :)

wilk:
Ok. :)

A więc po pewnym rekonesansie doszedłem do wniosku, że fajne cyfrówki tzn z zoomem optycznym rzędu 10-12x, zaczynają się od 1000 zł wzwyż. Więc cena zdecydowanie za wysoka jak na mnie. Zdecydowałem więc, że kupię zwykłego kompakta. Jednocześnie wiedząc, że nie będzie to jakiś super extra aparat nie chciałem na niego wydawać dużo. No i wybrałem Lumix DMC-LS80. Przede wszystkim dlatego, że dwóch znajomych polecało Lumixy no i był tani (450 zł).

Zoom ma mały ale ma wiele funkcji, których nawet nie chce mi się uczyć. Można też filmować ale nie próbowałem jeszcze. Podobno to najtańszy aparat ze stabilizacją obrazu. Z tego co zdążyłem zauważyć dobrze radzi sobie w plenerze ale gorzej w zamkniętych pomieszczeniach. Generalnie kolory są dobrze nasycone, a zdjęcia ostre (choć czasem mu nie wychodzi w pomieszczeniach). Jest dosyć wolny. Nie jest to jakiś nadzwyczajny aparat ale na wakacje jak znalazł. :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej