trawa

Autor Wątek: Assault on Black Reach :)  (Przeczytany 8725 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline krawat

Odp: Assault on Black Reach :)
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 26, 2008, 10:06:11 pm »
zapewne nie chodzilo o MO tylko o polskie sklepy internetowe
Sfan ma taniej przez neta niz w siedzibie glownej ;)
ZAPINAMY

Offline MiRage*

Odp: Assault on Black Reach :)
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 28, 2008, 07:55:29 am »
bardzo duzo sklepów ma taniej przez internet , zapewne chodzi o rozliczenia podatkowe i takie bzdety;)
* - a ja wygrałem z Vladim :>

Offline Ptaq

Odp: Assault on Black Reach :)
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 31, 2008, 10:23:52 pm »
Box się dobrze zapowiada, ale raczej jest dla PG niż hobbystów. za 40Ł dostajecie figsy osobno warte 100+. Gdzie jest haczyk? Figsy są z rodzaju easy assemble. Masz marina i przyklejasz mu łapki z bolterem, masz dreda i przylepiasz mu tylko łapy... Może zrobią bajer z obracanym torsem? Armia zrobiona z czegoś takiego wygląda nieciekawie, ale jest bardzo ekonomiczna ;] Ogólnie polecam zamówić to w maelu tam jest za 36Ł (x4,1 = 147,6) z darmo przesyłką.
Pozdro

Eman

  • Gość
Odp: Assault on Black Reach :)
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 01, 2008, 08:30:34 am »
Heyka !!!
Box się dobrze zapowiada, ale raczej jest dla PG niż hobbystów. za 40Ł dostajecie figsy osobno warte 100+.
Czlowieku, o czym Ty piszesz  :-? Dla Power Gamer'ow? No ja Cie prosze, bez takiej demagogii - kazdy liczacy sie PG ma armie odpicowana na maksa i nawet nie spojrzy na takie figurki ... Nie pomyslales moze, ze jest to zestaw dla POCZATKUJACYCH? Zeby za pare groszy mieli sensowna ilosc figur do rozegrania malej bitwy? Zeby mogli sobie popackac te figury i pozniej nie bylo im zal, ze zepsuli cos super drogiego? Ten zestaw jest REWELACYJNY IMHO.
Cze !!!

Offline kecaj

Odp: Assault on Black Reach :)
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 01, 2008, 08:36:24 am »
bardzo rewelacyjny !!!

Offline Iron Jaro

Odp: Assault on Black Reach :)
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 01, 2008, 09:05:24 am »
Wczoraj sobie ogladalem tych marynarzy.
Plusy:
- Bardzo szczegulowo odlani taktyczni. Naprawde ciekawie wygladaja. Sa w dynamicznych pozach. Nie wygladaja jak ci z poprzedniego ststartera.
- Dredek calkiem przyzwoity, co prawda ma tylko jedna konfiguracje uzbrojenia ale nie powinno to przeszkadzac.
- Rewelacyjnie wygladajacy sierzanci.

Minusy
- Glowny szef jest badziewnie i zupelnie nie praktycznie skonfigurowany. co wiecej nie ma mozliwosci by mu obie bronie wymienic.
- Termosy sa bardzo uproszczone i wygladaja jeszcze miej dynamicznie niz zwykle.

O orkach sie nie wypowiadam bo sie nia ich nie znam, ale wygladaly ok
IRON HANDS - I nie obchodza mnie twoje problemy!!


Offline Ptaq

Odp: Assault on Black Reach :)
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 01, 2008, 09:19:06 am »
Skąd miałeś dostęp do tych figsów? ;> Rodzina w dziale odlewnictwa czy jakieś inne wpływy? Jeśli możesz zrobić fotki wyprasek, to pokaż na forum, żeby wszyscy mogli zobaczyć, czego można się spodziewać. Eman z tego, co się orientuję, to PG nie przykładają się do hobbystycznej strony tej gry i zazwyczaj ich rola kończy się na kupieniu figurek i opłaceniu dobrego/taniego malarza. Przynajmniej tak to wygląda wśród tych PG, których ja znam  ;-)
Pozdro

Offline PaulShin

Odp: Assault on Black Reach :)
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 01, 2008, 09:38:06 am »
Ech... Na BoLSie i Warseerze obrazków mnogość... Poza tym, Bard w Katowicach np. powinien już mieć starter. Jeszcze nie byłem i nie widziałem, ale miał przyjść w tym tygodniu. ;)

Offline Iron Jaro

Odp: Assault on Black Reach :)
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 01, 2008, 01:12:18 pm »
Skąd miałeś dostęp do tych figsów? ;> Rodzina w dziale odlewnictwa czy jakieś inne wpływy? Jeśli możesz zrobić fotki wyprasek, to pokaż na forum, żeby wszyscy mogli zobaczyć, czego można się spodziewać. Eman z tego, co się orientuję, to PG nie przykładają się do hobbystycznej strony tej gry i zazwyczaj ich rola kończy się na kupieniu figurek i opłaceniu dobrego/taniego malarza. Przynajmniej tak to wygląda wśród tych PG, których ja znam  ;-)
Pozdro

W zaprzyjaznionym sklepe juz jest :)
Z tego co widzalem bardzo sie oplaca zakup tego zestawu. i jeszcze dorzucaja mini podrecznik

A co do PG to slabych znasz. Moi PG staraja sie urawc troche punktow na oceie malowania   :lol:
IRON HANDS - I nie obchodza mnie twoje problemy!!


Offline the best of IG

Odp: Assault on Black Reach :)
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 01, 2008, 01:26:20 pm »
Hymm, a wiadomo kiedy będzie dostępna do zakupu polska wersja tego zestawu  :p ?
My little Space Marine
 I used to wonder what battle could be
 My little Space Marine
 Until you shared your bolter with me
 Big Tanks, tons of guns, a beautiful armor faithful and strong
 Sharing honor, it's an easy feat and the Emperor makes it all complete!
 Oh my little Space Marine
 Don't you know you are my very best battle brother!

Offline gilthanas

Odp: Assault on Black Reach :)
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 01, 2008, 03:51:01 pm »
Heyka !!!Czlowieku, o czym Ty piszesz  :-? Dla Power Gamer'ow? No ja Cie prosze, bez takiej demagogii - kazdy liczacy sie PG ma armie odpicowana na maksa i nawet nie spojrzy na takie figurki ...
Ano zawsze miales odpicowane figsy :P

Wersja angielska bedzie na poczatku wrzesnia (6tego jezeli dobrze pamietam) to polska tak ze 2-3 miesiace pozniej najwczesniej wyjdzie, ma tam byc 113 stronicowy rulebook, wiec ktos to przetlumaczyc musi.
A ninja knows no fear.

Offline Tomkow

Odp: Assault on Black Reach :)
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 01, 2008, 04:09:22 pm »
Polska wersja jest już dawno zrobiona. Nie znam szczegółów, ale coś mi się zdaje, że walczyli z tłumaczeniem, żeby zdążyć na premierę światową.

Offline MiRage*

Odp: Assault on Black Reach :)
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 02, 2008, 10:59:14 am »
Nie tylko Jaro ma dostep do tajemniczego zestawu :P
O Smach wypowiedzial sie i wszytsko sie zgadza, natomiast Orkami jestem niesamowicie pozytywnie zaskoczony :), jedynie zwykli boyzi sa bardzo donie zrobieni bo niezaleznie od zestawu broni 18 z 20 jest w identycznej pozie co nieco psuje widok. Helikoptery to mistrzostwo tak samo jak Boss, Nobzi OK.
* - a ja wygrałem z Vladim :>

Offline SKuzmaN!

Odp: Assault on Black Reach :)
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 02, 2008, 12:40:14 pm »
...Ogólnie polecam zamówić to w maelu tam jest za 36Ł (x4,1 = 147,6) z darmo przesyłką.
Pozdro
że się tak głupio zapytam... Co to mael?;d
Za mną dzieci Russ'a... Tej nocy pokażemy kły naszym WROGOM!!!"

Offline Ketchup

Odp: Assault on Black Reach :)
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 02, 2008, 04:47:27 pm »
Maelstrom - zagraniczny sklep internetowy.
Tu linek
http://www.maelstromgames.co.uk/index.php
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2008, 04:51:04 pm wysłana przez Jarog87 »
ANWIL MISTRZ!!! In the grim darkness of the future, there is only ... Ketchup.