Gildia Technologii (www.techno.gildia.pl) > Forum Technologii

Odtwarzacze MP3

(1/4) > >>

Wilk Stepowy:
Czy mógłby mi ktoś polecić dobry odtwarzacz MP3? Zależy mi na jakości dźwięku, czytelnym wyświetlaczu i wbudowanym akumulatorze (może być względnie na baterie jak to będzie jedyny minus). Na pojemności mi nie zależy. MP4 też nie musi odtwarzać. Chodzi mi o dobry odtwarzacz muzyki i nic więcej.

Rhobaak:
Polecam Sansa Clip lub Sansa Fuze. Oba korzystają z tego samego układu dźwiękowego (bardzo dobry, w przeciwieństwie do poprzednich modeli od Sandiska). Ceny obu modeli są dość zbliżone - zaletą Clip są małe rozmiary i standardowy port mini-USB, Fuze ma rozszerzalną pamięć i duży, kolorowy wyświetlacz - co kto lubi. Oba obsługują zarówno protokół MSC jak i MTP. Clip gra na akumulatorze bez problemu kilkanaście godzin, Fuze - nawet >20.

krawiec[PL]:
Creative ZEN V-plus. Ma akumulator niestety bez możliwości rozszerzenia pamięci. Dobra jakość dźwięku, czytelny kolorowy wyświetlacz. Bateria wytrzymuje ok. 15-16 godzin. Jedynym minusem jest to że od niedawna creative wprowadził politykę nie dawania ładowarek. Więc albo ładujemy przez USB albo kupujemy ładowarkę oddzielnie koszt ok. 30-50 zł

Musley:
Ja mam Creative Zen Nano Plus - bardzo zacne urządzenie o pojemności 1GB - prawie od roku działa praktycznie bez zarzutu - zauważyłem jedynie, że przy kilku utworach (zawsze są to te same) przeskakuje o jakieś ułamki sekund, a wyczaiłem to po jakichś zaburzeniach w rytmie - nie wiem ocb i zapomniałem sprawdzić na Nano Plusach moich kumpli. Nie ma sensu się rozpisywać imho - to dobry, sprawdzony sprzęt, którego wadą jest brak możliwości bezpośredniego podłączenia do portu USB - trzeba to robić za pomocą kabelka. Z tym, że dołączony kabel jest w zestawie, a ja nie mam zazwyczaj problemu z pamiętaniem o zabraniu go ze sobą - ale jak wspomniałem dla niektórych jest to poważna wada. No i pod kątem Wilka - jest na baterie.

ArtiS:
A tym, którzy szukają najtańszego i pojemnego urządzenia polecam MP3 TECHNIKA. Można je złapać głównie w supermarketach. Urządzonka są w cenach od 29 zł za player 1 GB, 49 zł za 2 GB i 169 zł za 4 GB. Polecam bo naprawdę warto, zwłaszcza mało wymagającym. W komplecie słuchawki, bateria, manuale, drivery i nowość – kabelek USB

Zakupiłem ostatni dostepny model za 49 zł i jestem bardzo zadowolony - posiada niebieskie podświetlenie jest estetycznie wykonany i bardzo łatwy w obsłudze, dodatkowo posiada wbudowany mikrofon. Polecam bo za taką cenę nie opłaca się kupić np. samego pen drive'a a lepiej takiego playerka - poza dyskiem wymiennym mamy możliwość słuchania muzy. Używam swojego w podróżach a zwłaszcza słuchamw w wozie :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej