trawa

Autor Wątek: Wydawnictwo Ongrys  (Przeczytany 464476 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline absolutnie

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1440 dnia: Lipiec 24, 2018, 05:01:28 pm »
I kiedy Stickleback?


To pytanie do innego wydawnictwa.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1441 dnia: Lipiec 24, 2018, 07:07:47 pm »
Ups rozpędziłem się.

Offline 79ers

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1442 dnia: Lipiec 24, 2018, 08:07:28 pm »
I kiedy Stickleback?

I Rozbitkowie czasu 2  :smile: i Mroczne miasta  :biggrin:
 

Offline gobender

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1443 dnia: Lipiec 24, 2018, 09:56:43 pm »
I Rozbitkowie czasu 2  :smile: i Mroczne miasta  :biggrin:


No rozbitków to ponoć Scream miał wydawać czy mi sią wydawało? Niemniej nie obraziłbym się za oba.
Zwłaszcza, że IDW zaczęło Mroczne miasta i jakoś się przytkało ...

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1444 dnia: Lipiec 25, 2018, 09:07:17 am »
Scream to miał już tyle wydawać, druga Sideca się z tego zrobiła (chociaż tamci przynajmniej jak zaczną, to kończą).

Też by się przydały "Mroczne miasta" mam dotychczas trzy wydane w USA tomy, ale tempo faktycznie jest zabójcze - nie wiem czy wychodzi chociaz tom na półtora roku. Następny dopiero na marzec zapowiedziany.

Offline gobender

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1445 dnia: Lipiec 25, 2018, 12:19:55 pm »
Ale jest? No to uff, bo myślałem, że odpuścili.

Offline 79ers

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1446 dnia: Lipiec 25, 2018, 03:45:16 pm »

No rozbitków to ponoć Scream miał wydawać czy mi sią wydawało?

To była raczej mowa życzeniowa na forum niż deklaracja ze strony wydawnictwa. Sądziłem że temat pociągnie Kurc po publikacji Barbarelli - że niby scenariusz Rozbitków i B od J.C.Foresta, ale chwilowo nic nowego w tej kwestii.

Offline clandestino

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1447 dnia: Lipiec 25, 2018, 03:52:18 pm »
Cztery albumy wydane, kolejne wkrótce.
Przyłączam się do pytania, który dredd kolejny? Przyznam się, że podchodziłem bardzo sceptycznie do CCF1, bo z reguły nie przepadam za komiksowymi starociami, ale przy lekturze komiksu bawiłem się świetnie.

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1448 dnia: Lipiec 25, 2018, 05:45:49 pm »
Ci Rozbitkowie faktycznie wartci przeczytania czy taka ramota, ale lud się doprasza, bo byli częściowo wydani, więc nostalgia i inne takie?

Offline 79ers

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1449 dnia: Lipiec 25, 2018, 06:20:16 pm »
Ci Rozbitkowie faktycznie wartci przeczytania czy taka ramota, ale lud się doprasza, bo byli częściowo wydani, więc nostalgia i inne takie?

Wyjątkowo ciężka lektura, męczyłem się niemiłosiernie ale bardzo chciałbym poznać ciąg dalszy. Nie wiem czy pomogłem  :smile: . Moim zdaniem nie ma w tym nic złego w tym,  że to staroć - trochę inny ale interesujący. Bardziej mnie wciągnął niż popularny Valerian i rozpoczety nie aż tak dawno Luc Orient. Na ten tytuł muszę mieć wenę podobnie jak w przypadku komiksów Jodorovskiego czy Moebiusa, którego fantastycznych wizji nadal ani nie podziwiam, ani nie zachwalam. 

Offline -gościu-

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1450 dnia: Lipiec 25, 2018, 06:20:45 pm »
Dla mnie ramotka, lepiej narysowana niż napisana (jak Luc Orient). Nie mam do tego sentymentu z czasów Fantastyki, ale i tak chętnie poznałbym całość.

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1451 dnia: Lipiec 25, 2018, 08:16:01 pm »
Komiks może być starociem i dobrą lekturą, te dwie rzeczy się według mnie nie wykluczają - choćby Corto Maltese albo Samotny wilk i szczenię. Przez ramotkę miałem na myśli to co powyżej, czyli siermiężną lekturkę, która była fajna kiedyś, ale teraz trąci myszką.
W takim razie odpuszczę czekanie.

Offline -gościu-

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1452 dnia: Lipiec 25, 2018, 08:20:28 pm »
Ale ramotka, to właśnie coś, co się zestarzało. Nie zarzuciłbym tego Corto Maltese, Blueberry'emu, czy Jeremiahowi.

Offline misiokles

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1453 dnia: Lipiec 25, 2018, 08:39:44 pm »
Ramotka okrutna choć narysowana ślicznie (inspiracje czuć u Bogusława Polcha w pierwszych Funky Kovalach) i też zwyczajnie chcę poznać zakończenie.

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1454 dnia: Lipiec 25, 2018, 08:44:21 pm »
Ale ramotka, to właśnie coś, co się zestarzało. Nie zarzuciłbym tego Corto Maltese, Blueberry'emu, czy Jeremiahowi.
No tak, przecież o tym napisałem :)

 

anything