Autor Wątek: Wydawnictwo Ongrys  (Przeczytany 264097 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mappy

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1530 dnia: Styczeń 04, 2019, 12:53:36 pm »
U Ongrysa zawsze mi się to podobało. Mają swoje tytuły, trzymają się ich i wydają nie patrząc na innych.

Offline Szekak

« Odpowiedź #1531 dnia: Styczeń 26, 2019, 11:33:48 am »
Wiadomo kiedy nowy Dredd? Będzie Akta tom 17 czy 2?

Offline SkandalistaLarryFlynt

« Odpowiedź #1532 dnia: Styczeń 26, 2019, 01:19:01 pm »
Teoretycznie powinna być dwójka. Ale oficjalnych wiadomości ani widu ani słychu.

Offline Sokratesik

« Odpowiedź #1533 dnia: Luty 01, 2019, 12:02:34 am »
Z tymi peanami na cześć SOS to bym nie przesadzał. Owszem, dobry. Ale jednak dość przewidywalny i momentami schematyczny, zbyt łopatologiczny czy nawet naiwny.
W ogóle nie łopatologiczny, nie naiwny i nie schematyczny. Jedna scena przy końcu przewidywalna, ale to tak właśnie musiało być...  :wink: Wyprzedzający swoje czasy. Świetnie recenzujący systemy totalitarne, jak i UE... a to już musi być coś ponadczasowego ;)
I pisze to zwolennik idei UE, wspólnej, zjednoczonej Europy... ale przy tym komiksie natychmiast przypomniały mi się "krzywe ogórki" i inne brukselskie "wykrzywione banany"  :smile:

Offline parsom

« Odpowiedź #1534 dnia: Luty 01, 2019, 12:42:00 am »
Jak wyprzedzający swoje czasy, jak wcześniej był chociażby Orwell, Danilo Kis czy wreszcie Rosjanie.
Przewidywalne było od pewnego momentu zdecydowanie więcej rzeczy. Początek był świetny, potem dość często przebijały klisze.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline raf82

« Odpowiedź #1535 dnia: Luty 10, 2019, 08:05:01 pm »
Czytał kto Howarda dobre to fabularnie. No i dlaczego 180 stron na BD około 113 ma jak pamiętam coś tam dodali?

Offline Sokratesik

« Odpowiedź #1536 dnia: Luty 11, 2019, 12:02:18 am »
Jak wyprzedzający swoje czasy, jak wcześniej był chociażby Orwell, Danilo Kis czy wreszcie Rosjanie.
Przewidywalne było od pewnego momentu zdecydowanie więcej rzeczy. Początek był świetny, potem dość często przebijały klisze.
Niby tematyka podobna, ale jednak od Orwella różni się zasadniczo jednym drobiazgiem. Wielokrotnie podkreślanym w komiksie
Spoiler: pokaż
 Systemem. W SOS system panujący to demokracja. Wykrzywiona, ale jednak. To (z pewnością nie zamierzona) przestroga czym może się stać UE, albo jakikolwiek kraj socjalny - czyli każdy na dziś w EUR, w tym sensie pisałem, że to komiks wyprzedzający swoje czasy. Stąd przykład wykrzywionych ogórków.
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2019, 12:07:33 am wysłana przez Sokratesik »

Offline tomb

« Odpowiedź #1537 dnia: Marzec 07, 2019, 07:56:06 pm »
Niedostępność Howarda Flynna niecałe 3 miesiące po premierze to jakiś błąd, żart, czy co? Czy ktoś wie, czy będzie można spodziewać się tego tytułu wkrótce w sprzedaży?

Offline Motyl

« Odpowiedź #1538 dnia: Maj 19, 2019, 11:11:07 am »

anything