trawa

Autor Wątek: Wydawnictwo Ongrys  (Przeczytany 464431 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fragsel

  • Gość
Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #240 dnia: Maj 13, 2014, 09:07:01 pm »
ciekawe gdzie czytałeś kontynuacje.... heheh

nie wiem gdzie czytał graves, ale wyobraź sobie, że znam kogoś w Poznaniu osobiście kto zna francuski....
NIEBYWAŁE!!!! program o tym powinni w TVP Info zrobić...

Offline peta18

Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #241 dnia: Maj 13, 2014, 09:09:47 pm »
nie wiem gdzie czytał graves, ale wyobraź sobie, że znam kogoś w Poznaniu osobiście kto zna francuski....
SZOK! Podwojny jak czyta komiksy!
Buk, Hodor i Dziczyzna

fragsel

  • Gość
Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #242 dnia: Maj 13, 2014, 09:11:43 pm »
coś tam kiedyś wspominał, że czytał TĘ TĘ... no kurde... zapomniałem... jaki to był tytuł??? nie przypomnę sobie ;)

Offline peta18

Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #243 dnia: Maj 13, 2014, 09:13:50 pm »
TĄU TĄU!!!
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #244 dnia: Maj 13, 2014, 09:39:10 pm »
nie wiem gdzie czytał graves, ale wyobraź sobie, że znam kogoś w Poznaniu osobiście kto zna francuski....
NIEBYWAŁE!!!! program o tym powinni w TVP Info zrobić...
wiesz, ja też je czytałem, a nie znam języka żabojadów. nie pręż się tak, proszę, pytanie było retoryczne
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

fragsel

  • Gość
Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #245 dnia: Maj 13, 2014, 10:01:09 pm »
pytanie było retoryczne

tylko jedna rzecz temu przeczy (choć może raczej potwierdza twe intencje), te końcowe "heheh"
może i piracił. może i nie. ja tak poznałem kiedyś resztę Kaledine'a i nie boję się tego przyznać. ale ja nie chodzę i nie projektuję swoich grzeszków na innych...
ale dobra. pax.

Offline Death

Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #246 dnia: Maj 13, 2014, 10:04:12 pm »
Jakie komiksy Raczkiewicza uważacie za najlepsze? Serio pytam. Co jest na bardzo wysokim poziomie?

fragsel

  • Gość
Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #247 dnia: Maj 13, 2014, 10:08:24 pm »
Jakie komiksy Raczkiewicza uważacie za najlepsze? Serio pytam. Co jest na bardzo wysokim poziomie?

ja uwielbiam Tajemnicę kamiennego lasu. I Monstrum. Trochę tam niedociągnięć scenariuszowych jest (końcowa walka Tajfuna jest taka urwana. jak to miałęm w świecie młodych to myślałem, że mi odcinka brakuje, bo Tajfun tu skacze a tu już po walce jest)
Nie są to rzeczy wybitne. I nie wiem czy nie na wyrost ten wysoki poziom. Ale to rozrywka na poziomie przyzwoitym. I ta grafika. specyficzna. jedyna w swoim rodzaju. uwielbiam ją.

Offline graves

Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #248 dnia: Maj 13, 2014, 10:09:04 pm »
Jakie komiksy Raczkiewicza uważacie za najlepsze? Serio pytam. Co jest na bardzo wysokim poziomie?
Głównie adaptacje. Verna, ale nie tylko. Czerwone teepe jest fajne. Pisałem o tym kiedyś.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline adro

Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #249 dnia: Maj 13, 2014, 11:58:01 pm »
no ja akurat lubie komiksy Raczkiewicza(jeden z bohaterow moich pierwszych przeblyskow komiksowych :razz: ). Btw czy kawaler i Fara daja rade. Kiedys mialem kupic te komiksy, ale zawsze byly jakies inne priorytety. Btw ja polecam tajfuna i tajemnice kamiennego lasu. generalnie komiksy Pana R IMO daja rade. Do Tajfuna wracam znacznie czesciej niz do Kovala.  sagishi tez nie jest zle, taka luzna refleksja dotyczca Polski po 89 roku(polityka, tajne sluzby, niejasne powiazania itp )
pzdr 
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

ramirez82

  • Gość
Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #250 dnia: Maj 16, 2014, 07:03:33 pm »
http://paradoks.net.pl/read/23757

Przykładowe plansze z trzeciego tomu Z archiwum Jerzego Wróblewskiego. Dwa westerny, w dodatku rysowane prostą, realistyczną kreską Wróblewskiego - brzmi bardzo zachęcająco!

Offline Nawimar

Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #251 dnia: Maj 16, 2014, 07:40:08 pm »
Zaiste! Zwłaszcza, że "My nigdy nie śpimy" to (o ile się nie mylę) ostatnia praca mistrza. 

Swoją drogą zastanawiam się czy trzeci i czwarty tom "Biblii" rysowanej przez Jerzego Wróblewskiego, ponoć gotowe do niewykonanego druku, gdzieś się mimo wszystko uchowały... Trochę na zasadzie oryginalnych plansz "Na tropie Skorpiona" i "Monstrum".

Offline bosssu

Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #252 dnia: Maj 19, 2014, 08:35:37 am »
Ciekaw jestem jaki będzie nakład Bruce Hawkera w integralu i czy przy bardzo dobrej sprzedaży (mam taką nadzieję) zrobią ewentualny dodruk. Mam pewną nerwowość wchodząc ciągle na gildię i sprawdzając czy czasem już go nie ma.....wyprzedanego :sad: :biggrin: . Druga kwestia co jak ktoś nabędzie tom I a będzie miał problemy z nabyciem dwójki???...bo na przykład kupa osób stwierdzi że jednak woli integral i kupi II z nadzieją,że jakoś I się dorwie. Moim zdaniem dobre by było zagwarantowanie np. w formie kuponu z kodem dołączonym do I ,że nie będzie problemu z nabyciem drugiego tomu (to są moje dywagacje bo nie wiem na ile "limitowany" będzie nakład integrala.
« Ostatnia zmiana: Maj 20, 2014, 11:10:26 am wysłana przez bosssu »

Offline vision2001

Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #253 dnia: Maj 20, 2014, 10:04:26 pm »
Ciekaw jestem jaki będzie nakład Bruce Hawkera w integralu i czy przy bardzo dobrej sprzedaży (mam taką nadzieję) zrobią ewentualny dodruk. Mam pewną nerwowość wchodząc ciągle na gildię i sprawdzając czy czasem już go nie ma.....wyprzedanego :sad: :biggrin: . Druga kwestia co jak ktoś nabędzie tom I a będzie miał problemy z nabyciem dwójki???...bo na przykład kupa osób stwierdzi że jednak woli integral i kupi II z nadzieją,że jakoś I się dorwie. Moim zdaniem dobre by było zagwarantowanie np. w formie kuponu z kodem dołączonym do I ,że nie będzie problemu z nabyciem drugiego tomu (to są moje dywagacje bo nie wiem na ile "limitowany" będzie nakład integrala.
Taki wielki Egmont zapewniał każdego z nas, że będzie Largo Winch #3 czy kontynuacja Rozbitków czasu, a się one nie pojawiły, a taki mały Ongrys ma zapewniać, że zrobi drugi album kolekcjonerski z prawem pierwokupu dla osób, które zakupiły tom nr 1. Nieźle wykombinowane.

Prędzej Ongrys powinien zrobić tak jak robi to wydawca Krakersa - odpowiednio wczesny pre-order, wpłata $$$ przed oddaniem materiału do druku a potem to już druk wyłącznie dla ograniczonego grona osób prawdziwie zainteresowanych tytułem (a nie dla tych co czekają potem rok na wyprzedaże 50% taniej czy też szukają danego tytułu na rynku wtórnym).
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline silent.bob

Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #254 dnia: Maj 20, 2014, 10:11:44 pm »
Ciekaw jestem jaki będzie nakład Bruce Hawkera w integralu i czy przy bardzo dobrej sprzedaży (mam taką nadzieję) zrobią ewentualny dodruk. Mam pewną nerwowość wchodząc ciągle na gildię i sprawdzając czy czasem już go nie ma.....wyprzedanego :sad: :biggrin: . Druga kwestia co jak ktoś nabędzie tom I a będzie miał problemy z nabyciem dwójki???...bo na przykład kupa osób stwierdzi że jednak woli integral i kupi II z nadzieją,że jakoś I się dorwie. Moim zdaniem dobre by było zagwarantowanie np. w formie kuponu z kodem dołączonym do I ,że nie będzie problemu z nabyciem drugiego tomu (to są moje dywagacje bo nie wiem na ile "limitowany" będzie nakład integrala.

Czy jakiś komiks wyprzedał się w przeciągu, dajmy na to, tygodnia, miesiąca? Ludzie przestańcie siać panikę.

 

anything