trawa

Autor Wątek: Wydawnictwo Ongrys  (Przeczytany 459517 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #465 dnia: Sierpień 05, 2015, 03:34:42 pm »
Info z FB Ongrysa.


Wydawnictwo rozpoczyna prace nad serią "Skład główny". W przygotowaniu integral zawierający albumy 4,5 i 6. Wydanie oczywiście będzie pasowało do wydania Egmontu. Od razu uprzedzę pytania o datę premiery: jak tylko będzie gotowe.


"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline blackwaterpark

Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #466 dnia: Sierpień 05, 2015, 07:00:59 pm »
Też na to wpadłem, wielce zaskoczony, przed chwilą na FB.
Odzew, jaki powstał, po tej informacji, jest niezwykle budujący i dobrze rokuje na przyszłość  :biggrin:

PS. Na Allegro nie widać ani jednej sztuki vol. 1...

Offline silent.bob

Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #467 dnia: Sierpień 05, 2015, 08:46:13 pm »

Offline misiokles

Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #468 dnia: Sierpień 05, 2015, 08:48:19 pm »
W tym sklepie też jest dostępny, choć za wiarygodność nie ręczę.
http://www.fankomiks.pl/product_info.php/products_id/1435

Offline bosssu

Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #469 dnia: Sierpień 06, 2015, 07:14:40 am »
Jak nie, jak tak:
http://allegro.pl/sklad-glowny-loisel-egmont-i5588691439.html
Jedna jaskółka wiosny nie czyni, czas na zakup był baaaaaardzo długi a Ongrys na pewno będzie się starał nie przewalić z nakładem i dostosować się do I-szego tomu.

mgnesium

  • Gość
Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #470 dnia: Sierpień 06, 2015, 07:24:13 am »
proponuję porozglądać się jeszcze na googlach, niektóre księgarnie mają pierwszy integral oznaczony jako dostępny. najprawdopodobniej są to niezaktualizowane stany magazynowe własne lub dostawców, ale co komu szkodzi zaryzykować?

Offline pokia

Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #471 dnia: Sierpień 06, 2015, 03:29:09 pm »
Mam nadzieję, że sprzedaż będzie na wysokim poziomie. Ongrys to małe wydawnictwo i nie chciałbym, żeby miało kłopoty z powodu wychodzenia na przeciw oczekiwaniom czytelników (dużo głosów za kontynuacją). Widać, że wydawca zaczyna rozglądać się szerzej, poza nasze rodzime poletko, więc dajmy mu wyraźny sygnał, że to kierunek w dobrą stronę.

Offline blackwaterpark

Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #472 dnia: Sierpień 06, 2015, 10:19:29 pm »
proponuję porozglądać się jeszcze na googlach, niektóre księgarnie mają pierwszy integral oznaczony jako dostępny. najprawdopodobniej są to niezaktualizowane stany magazynowe własne lub dostawców, ale co komu szkodzi zaryzykować?

Pojawiły się na Allegro pojedyncze ''jaskółki'' w postaci 1 tomu = cena całkiem znośna, kto będzie w prawdziwej potrzebie, to jakoś taki zakup przeżyje.

PS. Ciekawość mnie pali, jak ogień, kiedy tylko pomyślę, co takiego zaserwuje nam Ongrys w 2016 roku  :shock:

mgnesium

  • Gość
Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #473 dnia: Sierpień 06, 2015, 11:09:02 pm »
Pojawiły się na Allegro pojedyncze ''jaskółki'' w postaci 1 tomu = cena całkiem znośna, kto będzie w prawdziwej potrzebie, to jakoś taki zakup przeżyje.

może więcej egzemplarzy wypłynie przed premierą dwójki. seria nie jest hitowa, ale jakaś grupa osób będzie ją kupować i mam nadzieję że ongrys się na tym pomyśle nie przejedzie.

Offline bosssu

Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #474 dnia: Sierpień 07, 2015, 07:29:52 am »

Offline blackwaterpark

Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #475 dnia: Sierpień 07, 2015, 09:57:23 am »
Zainteresowanie jest :biggrin: :biggrin: :biggrin: ponad 200 odsłon

Hmmm...
Już 275 - i NiKT nie licytuje?!  :shock:

Offline pokia

Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #476 dnia: Sierpień 07, 2015, 10:11:42 am »
Hmmm...
Już 275 - i NiKT nie licytuje?!  :shock:

Nikt nie licytuje, bo to wszystko wyświetlenia z naszego forum. Ludzie klikają, dodają do obserwowanych i tyle.

edit. swoją drogą to ciekawe, że komiks walał się przez długi czas po sklepach, egmont narzekał na sprzedaż, a teraz będzie kolejny biały kruk. Podobnie jak Rozbitkowie Czasu - już zaczynają się polowania, bo słychać głosy o dokończeniu serii przez inne wydawnictwo niż Egmont.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2015, 10:21:05 am wysłana przez pokia »

Offline bosssu

Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #477 dnia: Sierpień 07, 2015, 12:30:21 pm »
Nikt nie licytuje, bo to wszystko wyświetlenia z naszego forum. Ludzie klikają, dodają do obserwowanych i tyle.

edit. swoją drogą to ciekawe, że komiks walał się przez długi czas po sklepach, egmont narzekał na sprzedaż, a teraz będzie kolejny biały kruk. Podobnie jak Rozbitkowie Czasu - już zaczynają się polowania, bo słychać głosy o dokończeniu serii przez inne wydawnictwo niż Egmont.
Tak się rodzą unikaty co widać po Blueberry- 2-ka się walała za grosze ale jak Egmont zapowiedział kontynuację ( 4-kę a zaraz 5-kę) to nagle wybyła ze sklepów. Nie rozumiem ludzi, którzy nie kupili Składu mimo setek opinii, że to świetny komiks bo...nie wiedzieli czy będzie kontynuacja. To nie jest komiks w którym akcja nagle się urywa i zostaje się w polu ale tworzące wspólną całość dzieło, które jest rozwijane. Bez znajomości I-go integrala pewnie by się kiepsko czytało II-kę ale na pewno I-kę można było przeczytać bez znajomości II-ki.
N

Offline Koalar

Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #478 dnia: Sierpień 07, 2015, 01:19:10 pm »
Z mojego doświadczenia wynika, że ceny szybują w górę, jak już jest kontynuacja (np. Murena). Nie wszyscy jeszcze wiedzą, że będzie ciąg dalszy. A nawet jak wiedzą, to dostępność kontynuacji (że już można kupić, że jest w sklepie) bardziej motywuje niż samo info o kontynuacji.
Tak więc chętnym radzę nie czekać nie wiadomo ile (acz teraz też mogę na początku te ceny być trochę duże... Zobaczymy :)).
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

fragsel

  • Gość
Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #479 dnia: Sierpień 07, 2015, 06:31:46 pm »
Nie rozumiem ludzi, którzy nie kupili Składu mimo setek opinii, że to świetny komiks bo...nie wiedzieli czy będzie kontynuacja.

Ja nie kupiłem składu mimo setek opinii, że to świetny komiks bo... nie podchodzi mi wcale styl Loisela.
Ale przychylam się do stwierdzenia, że nie kupowanie komiksów z braku pewności czy będzie kontynuacja jest słabe, i jest tez głownym powidem, dla którego często tych kontynuacji nie ma...

 

anything