trawa

Autor Wątek: Wydawnictwo Ongrys  (Przeczytany 459630 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fragsel

  • Gość
Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #630 dnia: Październik 16, 2015, 01:07:48 pm »
Nie rozumiem. Ktoś zakupił prawa i nie jest za to odpowiedzialny?

nie. któreś wydawnictwo powiedziało "hej, wiemy na pewno, że zakupiono prawa to tego, ale to nie my i nie wiemy kto"

też to pamiętam...

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #631 dnia: Październik 16, 2015, 01:39:53 pm »
Też mi się to teraz przypomniało. Ale "One" chyba wolne więc nic tylko wydawać  :biggrin:

Offline blackwaterpark

Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #632 dnia: Październik 16, 2015, 01:44:34 pm »
Strach się bać, jak nazwałbyś córkę.

Jeśli byłaby to 4 córka z rzędu, to zapewne na imię dostała by Alternatywa  :lol:

Wy tu śmichy-chichy, a na Facebooku dowiedziałem się COŚ ciekawego. Wynikło to po trosze z mojej sugestii, ażeby fajnie było zobaczyć kiedyś Kapitana Żbika w wydaniach typu integral. Na to przedstawiciel Wydawnictwa ONGRYS odpisał mi, cytuję: ''Wszystko w swoim czasie. No i do integrala niezbędne są licencje na kolejne zeszyty, a jak na razie mamy licencje z dziurami.''

Zdanie: ''Wszystko w swoim czasie.'' - bezcenne, jest cień nadziei (oczywiście: kiedyś tam, w przyszłości).  :biggrin:

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #633 dnia: Październik 16, 2015, 01:53:56 pm »
nie. któreś wydawnictwo powiedziało "hej, wiemy na pewno, że zakupiono prawa to tego, ale to nie my i nie wiemy kto" też to pamiętam...
Niestety tajemnicze wydawnictwo, ktore rzekomo wykupiło licencję na UW2, prawdopodobnie  było i jest nie do ustalenia:

http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,2600.msg1233113.html#msg1233113

Offline TePe

Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #634 dnia: Październik 16, 2015, 02:24:05 pm »
W pełni popieram, choć nie jest to aż takie piękne hard jak "Wieczna wojna".
Sporo ostatnio komiksów z Fantastyki wychodzi, może wznowią też Wieczną wojnę, ja chętnie łyknę ten tytuł, wydania Egmontu nie posiadam.

Offline polska312

Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #635 dnia: Listopad 09, 2015, 05:19:29 pm »
Na stronie facebook-owej wydawnictwa Ongrys ciekawa informacja:
Jeden z kolejnych komiksów Żbika będzie miał całkiem na nowo narysowaną okładkę podobnie jak Wzywam 0-21. :badgrin:

Offline Mefisto76

Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #636 dnia: Listopad 10, 2015, 07:44:13 pm »
Na stronie facebook-owej wydawnictwa Ongrys ciekawa informacja:
Jeden z kolejnych komiksów Żbika będzie miał całkiem na nowo narysowaną okładkę podobnie jak Wzywam 0-21. :badgrin:

Tak, ciekawe co to za zeszyt, bo zaprezentowana nowa okładka do żadnego mi nie pasuje.
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline szuwarek

Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #637 dnia: Listopad 24, 2015, 02:12:28 pm »
Z FB wydawnictwa Ongrys - Orient Men już w grudniu!!!

Orient Men: Śmieszy, tumani, przestrasza
 scenariusz: Tadeusz Baranowski
 rysunki: Tadeusz Baranowski
 format: 220 x 296
 oprawa: twarda
 druk: kolorowy
 objętość: 56 stron
 cena detaliczna: 39,99 zł
 data wydania: XII.2015
 ISBN: 978-83-61596-70-7 Menów dzielimy, podobnie jak kawę, na: Super Menów, Wyborowych Menów i Orient Menów. A oto i on, Orient Men, we własnej osobie. Bohater kultowego komiksu „Na co dybie w wielorybie czubek nosa Eskimosa", tym razem w albumie wyłącznie z własnymi przygodami. Jego przygody z poprzedniego albumu zostały uzupełnione historyjkami z magazynów: „Relax", „Świat Młodych" i „Świat Komiksu".

ramirez82

  • Gość
Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #638 dnia: Styczeń 04, 2016, 02:07:26 pm »
Oto jak Ongrys po raz kolejny rozwala system:

Cytuj
W 2016 roku Ongrys rozpocznie publikację serii "Judge Dredd: The Complete Case Files".

Wymyśliliśmy sobie, że zaczniemy od tomu 13 , czyli pierwszego z kolorowymi komiksami (który powinien się ukazać pod koniec roku), potem (w 2017) będzie tom 14, a potem zobaczymy.
 Jak seria zostanie dobrze przyjęta, postaramy się kontynuować i zwiększyć częstotliwość do dwóch tomów rocznie.

Offline misiokles

Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #639 dnia: Styczeń 04, 2016, 02:12:39 pm »
Bazyliszek się zaplecze bo Ongrys to nie Hachette i cenę 40+ przywali złodziej.

Offline Death

Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #640 dnia: Styczeń 04, 2016, 02:22:30 pm »
To ja tylko napiszę, że Dredd mnie w ogóle nie jara i strasznie żałuję, że to nie Sprycjan i Fantazjusz.  :cool:
Ale cieszę się Waszym szczęściem.  :smile:

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #641 dnia: Styczeń 04, 2016, 02:23:36 pm »
Oto jak Ongrys po raz kolejny rozwala system:
Cytuj
W 2016 roku Ongrys rozpocznie publikację serii "Judge Dredd: The Complete Case Files". Wymyśliliśmy sobie, że zaczniemy od tomu 13 , czyli pierwszego z kolorowymi komiksami (który powinien się ukazać pod koniec roku), potem (w 2017) będzie tom 14, a potem zobaczymy.  Jak seria zostanie dobrze przyjęta, postaramy się kontynuować i zwiększyć częstotliwość do dwóch tomów rocznie.
Nie wierzę. Ale jesli to prawda, to jak nadarzy się okazja to p. Leszka bede na rekach nosil, a na plecach Kokosza, bo widzi mnie sie, ze w tym procederze paluchy swe maczal.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #642 dnia: Styczeń 04, 2016, 02:24:57 pm »
Na początek roku wiadomość roku  :lol:

To ja tylko napiszę, że Dredd mnie w ogóle nie jara

Spoko, z czasem nauczysz się doceniać.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2016, 02:33:12 pm wysłana przez kuba g »
perły przed wieprze

ramirez82

  • Gość
Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #643 dnia: Styczeń 04, 2016, 02:25:40 pm »
Death, nie dasz szansy temu klasykowi nad klasyki, brytyjskiego komiksu? Przełam się, to nie trykoty!

Na początek roku wiadomość roku  :lol:

Szkoda tylko, że na razie jeden tom w roku, oby tylko czytelnicy nie dali dupy. Swoją drogą, to grubsze tomy są, po ok 300 stron. Przynajmniej wg. amazon.com...

Offline radef

Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #644 dnia: Styczeń 04, 2016, 02:28:03 pm »
To ja tylko napiszę, że Dredd mnie w ogóle nie jara i strasznie żałuję, że to nie Sprycjan i Fantazjusz.  :cool:
Ja tam słyszałem plotkę, że pewien byczek jest zainteresowany tytułem. Oby plotka się potwierdziła.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja