trawa

Autor Wątek: Wydawnictwo Ongrys  (Przeczytany 459545 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline peta18

Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #645 dnia: Styczeń 04, 2016, 02:28:10 pm »
Brawo fragsel :smile: I znow wygrales, chyba nadajesz na tych samych falach co Ongrys :smile:
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Death

Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #646 dnia: Styczeń 04, 2016, 02:36:23 pm »
Death, nie dasz szansy temu klasykowi nad klasyki, brytyjskiego komiksu? Przełam się, to nie trykoty!
Ale ja już dałem. Mam przecież kilka odcinków w Świecie Komiksu. I tak samo jak Sinster i Dexter w ogóle mnie to nie jara. Za to Slaine`a chętnie przeczytam.

Ja tam słyszałem plotkę, że pewien byczek jest zainteresowany tytułem. Oby plotka się potwierdziła.
Po sukcesie Valeriana grzechem byłoby nie wejść w kolejnego klasyka frankofońskiego.

Offline rzem

Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #647 dnia: Styczeń 04, 2016, 02:38:20 pm »
Ma ktoś bez zbędnego szukania jakieś screeny z tych Dreddów, które mógłby tu wrzucić?

Offline isteklistek

Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #648 dnia: Styczeń 04, 2016, 03:36:21 pm »
I się zaczęło....pierwsza bomba na nowy rok.

Offline adro

Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #649 dnia: Styczeń 04, 2016, 03:49:00 pm »
Hehehe, a nie dawno mowilem, ze moge troszke poczekac na polska edycje dredda, nie myslalem, ze to troszke bedzie tak krotkie  :razz:
B-O-M-B-A :biggrin:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline kenji

Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #650 dnia: Styczeń 04, 2016, 04:01:09 pm »
To ja tylko napiszę, że Dredd mnie w ogóle nie jara i strasznie żałuję, że to nie Sprycjan i Fantazjusz.  :cool:
Ale cieszę się Waszym szczęściem.  :smile:


a taka informacja Cie zadowoli?:


W zasadzie wszystko się zgadza, tylko "Ramiro" raczej będzie w 2017, nie 2016.[/size]"W roku 2016 planujemy zająć się następującymi pozycjami:- "Skład Główny tom II" (i po roku tom III),




:)


JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #651 dnia: Styczeń 04, 2016, 04:20:24 pm »
No i super  :biggrin:

ktoś chciał screeny:


Offline rzem

Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #652 dnia: Styczeń 04, 2016, 04:41:52 pm »
Dzięki za wrzucenie screenów. Dają świetny pogląd na to, co dostaniemy.

Offline Death

Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #653 dnia: Styczeń 04, 2016, 04:43:31 pm »
a taka informacja Cie zadowoli?:

W zasadzie wszystko się zgadza, tylko "Ramiro" raczej będzie w 2017, nie 2016.
"W roku 2016 planujemy zająć się następującymi pozycjami:- "Skład Główny tom II" (i po roku tom III),
Ta mnie niesamowicie cieszy. :) NIESAMOWICIE.

Offline Holsten

Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #654 dnia: Styczeń 04, 2016, 04:45:22 pm »
Co wejdę na forum to jakiś mega news przeczytam. Świetna informacja z tym Dreddem. Szkoda, że wydanie Ramiro się opóźniło.

fragsel

  • Gość
Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #655 dnia: Styczeń 04, 2016, 05:40:24 pm »
Brawo fragsel :smile: I znow wygrales, chyba nadajesz na tych samych falach co Ongrys :smile:


się gra, się ma...


ale tak poważnie to jestem w takim szoku  :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:  Nigdy nie myślałem, że to akurat to będzie... Oni naprawdę wiedzą, czego nam, komiksiarzom, potrzeba...


MASAKRYCZNIE niesamowity NEWS!!!


{się tylko cieszę, że zdążyłem zagłosować na TOP WYDAWCÓW wcześniej, by było, że nie jestem obiektywny :wink: }
{a wygląda że na TOP 2016 też mam już z grubsza zarys  :wink: [size=78%] }[/size]

Offline Death

Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #656 dnia: Styczeń 04, 2016, 06:04:44 pm »
Oni naprawdę wiedzą, czego nam, komiksiarzom, potrzeba...
Załatw mi Potwora z bagien, co? :)

Offline horror

Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #657 dnia: Styczeń 04, 2016, 06:06:55 pm »
wszyscy o Dreddzie (z czego i ja sie ciesze) ale Ongrys wrzucił też swoje szacunkowe plany na 2016 roku, które też są mega a Dredd to taka wisienka na torcie :)

Parę słów o tym, czym Ongrys będzie się zajmował w roku 2016:
- kolejne tomy "Z archiwum Jerzego Wróblewskiego", najbliższe zeszyty to najprawdopodobniej będą: "Zemsta Faraona", "Ringo" i "Montana + Szeryf miasta Hope",
 - dalsze zeszyty "Kapitana Żbika" zgodnie z pierwotną kolejnością wydania. Na razie z pominieciem tych narysowanych przez Grzegorza Rosińskiego, ale mam nadzieję, że wkrótce uda nam się to nadrobić,
 - "Skład Główny tom II" (i po roku tom III),
 - kolejne albumy Tadeusza Baranowskiego, w tym "Porady praktycznego Pana" oraz "Jak ciotka Fru-Bęc" (jak tylko zostanie pokolorowany), ale kolejność nie jest ostatecznie ustalona, wszystko zależy od prac nad ich przygotowaniem,
 - drugi tom "Profesora Filutka",
 - "Kryształowy Miecz"
 - "Vance: Ringo" (i po roku kolejne albumy Vance'a, najprawdopodobniej "Ramiro"),
 - antologia komiksów Szarloty Pawel (od dawna zapowiadana, ale w końcu się uda),
 - "Tajfun - Afera Bradleya" - jak tylko zostanie pokolorowany,
 - "Saga Valty tom III" - jak tylko zostanie narysowany,
 - i jeszcze parę niespodzianek w zanadrzu. W tym jedna naprawdę duża.
Nie podaję terminów, bo nie zajmuję się wróżeniem. Jak będą, to będą. Ale kolejność nie jest przypadkowa, więc jakieś wnioski można z tego wyciągać.

Offline starcek

Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #658 dnia: Styczeń 04, 2016, 07:35:32 pm »

 Ale jesli to prawda, to jak nadarzy się okazja to p. Leszka bede na rekach nosil, a na plecach Kokosza, bo widzi mnie sie, ze w tym procederze paluchy swe maczal.
Hmm, trudno będzie bo Kokosz to Pan Leszek. Tak mniemam po postach - oficjalnie zaś to Ongrys.  :badgrin:
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline radef

Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #659 dnia: Styczeń 04, 2016, 07:50:53 pm »
Hmm, trudno będzie bo Kokosz to Pan Leszek. Tak mniemam po postach - oficjalnie zaś to Ongrys.  :badgrin:
Ho, ho, ho, ho!
Tyle lat na forum Gildii a były to dla mnie dwie zupełnie inne osoby!
Na dodatek teraz się dowiedziałem, że jedna z moich ulubionych stron swego czasu, czyli relax.nast.pl, była tworzona przez nikogo innego, lecz Leszka Kaczanowskiego.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

 

anything