Autor Wątek: Wydawnictwo Ongrys  (Przeczytany 464521 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #660 dnia: Styczeń 04, 2016, 09:48:28 pm »
Hmm, trudno będzie bo Kokosz to Pan Leszek. Tak mniemam po postach - oficjalnie zaś to Ongrys.  :badgrin:
Brawo. Mniemaj dalej.

Offline starcek

Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #661 dnia: Styczeń 06, 2016, 07:15:55 pm »
Ho, ho, ho, ho!
Tyle lat na forum Gildii a były to dla mnie dwie zupełnie inne osoby!
Na dodatek teraz się dowiedziałem, że jedna z moich ulubionych stron swego czasu, czyli relax.nast.pl, była tworzona przez nikogo innego, lecz Leszka Kaczanowskiego.
Zobacz na jaką stronę kieruje Kokosz. I sprawa jasna.  :lol:
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline radef

Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #662 dnia: Styczeń 06, 2016, 07:20:26 pm »
Zobacz na jaką stronę kieruje Kokosz. I sprawa jasna.  :lol:
No właśnie tak było. Przeczytałem twój wcześniejszy post, potem zauważyłem stronę Kokosza i wówczas się dowiedziałem.
A tak już kończąc offtopic. Choć "Sędzią Dreddem" raczej nie będę zainteresowany, to trzymam kciuki i mam nadzieję, że Ongrys z każdym rokiem będzie wydawał więcej komiksów. Sam posiadam dość spory zbiorek ich komiksów.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline starcek

Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #663 dnia: Styczeń 06, 2016, 08:40:14 pm »
Mnie najbardziej w zeszłym roku cieszyły ich wznowienia, ale Dredda to chyba sobie akurat fundnę. Trzeba wspierać tuziemców, a nie tylko sypać kasę zachodnim korpo.  :oops:
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline piotrassss

Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #664 dnia: Luty 21, 2016, 08:01:00 pm »
Czy wiadomo już kiedy będzie dostępny Skład główny 2 ?

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #665 dnia: Luty 21, 2016, 08:41:03 pm »
Pewnie dopiero w drugim półroczu.

Offline Blaksad

Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #666 dnia: Luty 21, 2016, 09:11:19 pm »
Czy wiadomo już kiedy będzie dostępny Skład główny 2 ?

No właśnie kiedy, a czy coś o cenie wspominali kiedykolwiek ?

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #667 dnia: Luty 21, 2016, 09:26:16 pm »
Nie, jak będą zapowiadali wydanie tz. na dokładny termin to pewnie podadzą.

Offline Ongrys

Skład Główny
« Odpowiedź #668 dnia: Luty 22, 2016, 08:16:12 am »
Skład Główny jest prawie gotowy i jak nie wydarzy się coś niespodziewanego, wkrótce trafi do druku.

Offline pyetya

Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #669 dnia: Luty 22, 2016, 08:41:10 am »
Skład Główny jest prawie gotowy i jak nie wydarzy się coś niespodziewanego, wkrótce trafi do druku.

Nareszcie! Pomimo zalewu świetnych tytułów na ten tytuł czekam chyba najbardziej niecierpliwie.

Offline kenji

Odp: Wydawnictwo ONGRYS - komiksy z tamtych lat
« Odpowiedź #670 dnia: Luty 22, 2016, 09:38:26 am »
Ongrys - brawo.
Trzymam kciuki aby Skład Główny #2 dobrze się sprzedał i aby szybko można było wydać #3:)

Offline blackwaterpark

Odp: Skład Główny
« Odpowiedź #671 dnia: Luty 23, 2016, 05:38:28 pm »
Skład Główny jest prawie gotowy i jak nie wydarzy się coś niespodziewanego, wkrótce trafi do druku.

Czekamy!  :smile:

PS. Z ciekawości zajrzałem na Allegro, jak z dostępnością tomu pierwszego = 1 szt. / 299,00 zł (folia).

mgnesium

  • Gość
Odp: Skład Główny
« Odpowiedź #672 dnia: Luty 26, 2016, 05:14:02 pm »
Skład Główny jest prawie gotowy i jak nie wydarzy się coś niespodziewanego, wkrótce trafi do druku.

ano czekamy. nierealnie i po cichu liczę, że jeżeli magasin general rozejdzie się tak szybko jak slaine, ongrys przynajmniej rozważy niewielki dodruk jedynki.

Offline peta18

Odp: Skład Główny
« Odpowiedź #673 dnia: Luty 26, 2016, 05:22:42 pm »
ano czekamy. nierealnie i po cichu liczę, że jeżeli magasin general rozejdzie się tak szybko jak slaine, ongrys przynajmniej rozważy niewielki dodruk jedynki.
ale w przypadku Ongrysa to nie bylby dodruk, a drugie wydanie pierwszego tomu. Ongrys nie ma praw do wydania tego, co wydal Egmont. Musialby zaplacic za tlumaczenie, sklad, licencje itp. Wszystko odpoczatku, no chyba ze by sie dogadal z Egmontem i oplacil juz tylko licencje i druk.
Buk, Hodor i Dziczyzna

mgnesium

  • Gość
Odp: Skład Główny
« Odpowiedź #674 dnia: Luty 26, 2016, 05:28:13 pm »
ale w przypadku Ongrysa to nie bylby dodruk, a drugie wydanie pierwszego tomu. Ongrys nie ma praw do wydania tego, co wydal Egmont. Musialby zaplacic za tlumaczenie, sklad, licencje itp. Wszystko odpoczatku, no chyba ze by sie dogadal z Egmontem i oplacil juz tylko licencje i druk.

ok. wydawało mi się że licencja jest na serię, nie na pojedyncze tomy (jak w przypadku fistaszków). co do tłumaczenia, składu drukarskiego i tym podobnych - właśnie taką nierealną ewentualność dogadania się z egmontem brałem pod uwagę.