Autor Wątek: Wydawnictwo Ongrys  (Przeczytany 463270 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #945 dnia: Kwiecień 26, 2017, 09:20:19 am »
Z FB wydawnictwa

Cytuj
Kolejne okładki albumów, nad którymi pracujemy i może uda się niektóre przywieźć na Komiksową Warszawę: Skład Główny tom III (zamykający serię) oraz darmowy komiks: Sędzia Śmierć. Będzie on dodawany gratis do każdego zestawu nowości (a być może także do niektórych nowości, bez całego zestawu - zobaczymy). Format A4, 48 stron, miękka oprawa.


DARMOWY DREDD, to pozamiatali, chyba trzeba wybrać się na KW

zostały jeszcze do ujawnienia dwa komiksy
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2017, 09:27:15 am wysłana przez mkolek81 »

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #946 dnia: Kwiecień 26, 2017, 09:22:56 am »
Będzie możliwość by go dostać inną drogą? Były już takie akcje wcześniej? Jak to wyglądało? ;)

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #947 dnia: Kwiecień 26, 2017, 09:26:03 am »
Będzie możliwość by go dostać inną drogą? Były już takie akcje wcześniej? Jak to wyglądało? :wink:
Raczej nie. Pamiętam że zawsze było coś ekstra od wydawcy na takie imprezy, np. komplet grafik (okładek) do wydań zbiorczych komiksów. Może później to co zostanie wrzuci na allegro, często tak robił wcześniej.

Offline vision2001

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #948 dnia: Kwiecień 26, 2017, 09:28:53 am »
Będzie możliwość by go dostać inną drogą? Były już takie akcje wcześniej? Jak to wyglądało? :wink:
Jeśli nakład się ostał to np. dostała kilka egzemplarzy Gildia. Tak było np. z:





Sam mam nadzieję, że będzie możliwość otrzymania Dredda przy innych zakupach z Ongrysa, bo np. Janickiego zakupiłem przez wspieram.to, a nie wiem jakie inne zestawy planują zrobić... Bestię mam, więc całego Baranowskiego nie wezmę. Jedyne tytuły, które mogę zakupić to Skład Główny, Fru-Będ, Filutek czy Powrót Baxtera...
No, okaże się na WSK. 
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline parsom

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #949 dnia: Kwiecień 26, 2017, 09:46:19 am »
Takie bonusy jak Dredd mile widziane, ale dajcie szansę zdobyć to inna drogą. Nie idźcie drogą Lego, które rozdaje ekskluzywne figurki na ComicConach czym regularnie wk... resztę świata. No chyba że ten Dredd wejdzie w skład następnego tomu...
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #950 dnia: Kwiecień 26, 2017, 09:51:41 am »
Takie bonusy jak Dredd mile widziane, ale dajcie szansę zdobyć to inna drogą. Nie idźcie drogą Lego, które rozdaje ekskluzywne figurki na ComicConach czym regularnie wk... resztę świata.


Konwentowe ekskluzywne produkty to już norma. Trochę za późno żeby się przed tym bronić. Lego nie jest tu żadnym wyjątkiem.

perły przed wieprze

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #951 dnia: Kwiecień 26, 2017, 10:05:09 am »
ale przecież Ongrys zawsze dawał dodatki na festiwalach, zachęcając w ten sposób aby na nie przyjechać i jakoś nikt wcześniej nie robił awantury, teraz zapowiedział darmowego Dedda i zaraz oburzenie  :roll:

poza tym pisałem, sam wydawca umieszcza nieraz to co mu zostało na allegro
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2017, 10:09:24 am wysłana przez mkolek81 »

mgnesium

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #952 dnia: Kwiecień 26, 2017, 10:07:43 am »
a potem i tak zbiera za to w twarz, bo takie zachowanie jest niby declasse.

ech, fandom.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #953 dnia: Kwiecień 26, 2017, 10:26:46 am »
Czy ten Dredd to jest jakaś nowa część niewydana u nas w Polsce, czy jeden odcinek już wydanego przez Ongrysa Dredda lub tego który będzie wydany? Nie czytałem jeszcze Dredda od Ongrysa, stąd pytanie.

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #954 dnia: Kwiecień 26, 2017, 10:35:32 am »
marudy, jeśli się mylę to kuba mnie poprawi, zapowiedziany Sędzia Śmierci to materiał z AD2000 149-151, nie było to u nas wydane i jeśli ktoś tego nie będzie miał (tego darmowego komiksu), a kupuje Kompletne Akta to będzie to zawarte w tomie 3 (jeśli nic nie pokręciłem)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2017, 11:03:03 am wysłana przez mkolek81 »

Offline Death

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #955 dnia: Kwiecień 26, 2017, 10:56:24 am »
Zgadzam się z Parsomem, często Ci co kupują na bieżąco mają gorszą ofertę niż ci co pojawią się dwa razy w roku na festiwalach i wezmą komplet z dodatkami. Tak było z Filutkiem, miałem pierwszą część i kupiłem drugą. Brak dodatków. Gdybym nie miał pierwszej i kupił później komplet dostałbym dodatek.
Z tym się zgadzam w 100%. Dodatki na festiwalach są super mega, ale jeśli są bonusami do nowości. Słabe jest to, że np. ktoś kupuje premierowe albumy jakiegoś wydawcy od razu, więc wydawca ma pieniądze jak najszybciej się da, a inny ziomek kupi sobie np. wydaną w lutym rzecz dopiero w październiku na MFK i dostanie coś dodatkowego. Temu pierwszemu może się odechcieć kupowania premier, bo drugi ma bonus za to, że zwlekał z zakupem.
Tak jak napisałem, dodatki na festiwalach do nowości są super mega. Kto się pojawi specjalnie na festiwalu i kupi (bez pośredników) u wydawcy na stoisku pakiet nowości dostanie coś specjalnego. Bardzo fajna opcja.

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #956 dnia: Kwiecień 26, 2017, 11:01:50 am »
Jeśli dobrze kojarzę (jak się mylę to proszę mnie poprawić), ale Ongrys dodatki zawsze dawał do premier, byłem na MFKiG i jakoś nie kojarzę, aby inne tytuły obecne na stoisku wydawcy miały dodatki poza nowościami, które zresztą wydawca zapowiedział wcześniej.

Offline Gazza

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #957 dnia: Kwiecień 26, 2017, 11:09:05 am »
Ma prawo się martwić, Wasze słowa to trochę wyolbrzymianie w drugą stronę: "zbiera w twarz" ?
Ma prawo. I ma prawo narzekać czy krytykować takie rozwiązania.

Szkoda, że wydawca nie celebruje festiwalu jakąś dajmy na to ekskluzywną, okazjonalną okładką lub obwolutą. Ale wydanie komiksu tylko i wyłącznie na tę okoliczność to policzek dla fanów, klientów, którzy mogą przecież z różnych powodów nie móc stawić się na takim czy innym evencie...

Offline Death

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #958 dnia: Kwiecień 26, 2017, 11:11:06 am »
Jeśli dobrze kojarzę (jak się mylę to proszę mnie poprawić), ale Ongrys dodatki zawsze dawał do premier, byłem na MFKiG i jakoś nie kojarzę, aby inne tytuły obecne na stoisku wydawcy miały dodatki poza nowościami, które zresztą wydawca zapowiedział wcześniej.
Nie wiem ja tak ogólnie piszę, a nie konkretnie o Ongrysie. Że taka sytuacja może faktycznie zniechęcić. Dodatki są super jeśli zrobisz coś szybciej, lepiej, a nie później i gorzej.  :wink:
A 2rcfrt napisał, że miał Filutka 1, a był jakiś dodatek do pakietu 1-2, kiedy wyszła dwójka, więc jeśli kupiłeś jedynkę premierowo, to miałeś gorzej od ziomka, który zwlekał.
To tak jak mój kolega z pracy, że miał net przez 4 lata w jednej firmie, a na przedłużenie umowy zaproponowali mu gorsze warunki, niż komuś, kto chciałby sobie zrobić u nich net pierwszy raz.

Swoją drogą...album z Dreddem i to 48 stron, czyli grubość normalnego komiksu europejskiego, to jeden z lepszych dodatków jaki widziałem ever na naszym rynku. Może nawet najlepszy. No chyba, że te historie potem wyjdą w którymś z dreddowych integrali, to wtedy nie.

Offline SawiK

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #959 dnia: Kwiecień 26, 2017, 11:18:26 am »
Sedzia Śmierci, taki kąsek mnie ominie  :sad: Liczę ze będzie wydany w któryś z przyszłych Akt