Autor Wątek: Wydawnictwo Ongrys  (Przeczytany 459655 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pioma10

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #975 dnia: Kwiecień 28, 2017, 07:13:42 am »
Kurczę. Szkoda, że ja nic innego od Ongrysu nie chcę. Taniego Dredda to bym wziął, ale skoro nie będzie go można dostać oddzielnie, to jak?  :cry:


Może ktoś inny będzie chciał jakąś pozycję od Ongrysa a nie będzie mu zależało na Dreddzie.

Offline 8azyliszek

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #976 dnia: Kwiecień 28, 2017, 07:21:12 am »
Teoretycznie słuswzna koncepcja. Ale znajdź mi kogoś kto wybierze się do stoiska Ongrysu na KW, kupi jakiś ich nowy komiks, ale nie interesuje się Dreddem i odda go powiedzmy za 10 zł. Ja wątpię by był ktoś taki. Dredd to właśnie magnes dla reszty ich pozycji. Transakcja wiązana. :) Chyba że któryś ich komiks będzie tam na tyle tani, że to się opłaci. Zobaczy się.

Kijanek

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #977 dnia: Kwiecień 28, 2017, 08:25:38 am »
Łosiu wychodzą nowe wznowienia (+ edycja kolekcjonerska) komiksów Tadeusza Baranowskiego + 3 tom Składu Głównego, więc to nie jest żaden magnes dla tych pozycji.
Nie zapominajmy o Żbiku i Filutku, które też mają swoją rzeszę wiernych fanów np. "jo" :smile:
Plus RED i Napalony na komiks będą miały swoją premierę na KW, ale to nie są komiksy tylko jakieś "no name" - "badziewie"
Ja będę na KW, mógłbym odebrać odebrać Dredda, ale dla każdej innej osoby niż imć. Ten nawet nie kwapił zakupić CCF, chyba za drogo czy w kolekcji ma być. 

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #978 dnia: Kwiecień 28, 2017, 08:36:01 am »
Nie zapominajmy o Żbiku i Filutku, które też mają swoją rzeszę wiernych fanów np. "jo" :smile:
Plus RED i Napalony na komiks będą miały swoją premierę na KW, ale to nie są komiksy tylko jakieś "no name" - "badziewie"
Ja będę na KW, mógłbym odebrać odebrać Dredda, ale dla każdej innej osoby niż imć. Ten nawet nie kwapił zakupić CCF, chyba za drogo czy w kolekcji ma być.
Żbika chyba nie będzie, wydawca pisał chyba że się nie wyrobi z nowym tomem. Filutek jak najbardziej ma zwolenników, ale mnie bardziej jarają komiksy Baranowskiego (czyli twórcę pierwszego polskiego super herosa komiksowego). Ja mam problem żeby być na KW, musiałbym urwać się z pracy na jeden dzień (co nie jest taką złą myślą) bo weekend niestety mi odpada. Mam CCF i jakoś nie płaczę, że nie będę miał tego darmowego dodatku, bardziej jest mi głupio że o tym wspomniałem, bo dwie strony gówno burzy wyszły. Wspomniałem w temacie Timofa że też będzie darmowy komiks i jakoś zero reakcji. Jakby to nie był Dredd to by pewnie mało kogo to obeszło.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 28, 2017, 08:48:47 am wysłana przez mkolek81 »

Offline rzem

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #979 dnia: Kwiecień 28, 2017, 09:02:22 am »
Ja się nie stawię, choć mam rzut beretem.
Na razie z Dredda tragedii nie robię, ale jak następnym razem będzie jakiś Wróblewski, Liosel albo Vance, to zacznę skomleć :-)
A g-burza się zacznie dopiero, jak te Dreddy na Allegro wylądują.

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #980 dnia: Kwiecień 28, 2017, 09:06:25 am »
A g-burza się zacznie dopiero, jak te Dreddy na Allegro wylądują.
To tylko przypomnę że ten materiał znajdzie się w Kompletnych Aktach 3 oraz 5, więc każdy będzie mógł to kupić w rozsądnej i niskiej cenie.

Offline misiokles

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #981 dnia: Kwiecień 28, 2017, 09:08:19 am »
Tak, ale Ongrys Akta chce pociągnąć od tomu 13-ego w górę i niektórzy zdążą się zestarzeć zanim dojdzie do końca Akt i zacznie wydawać te czarno-białe od 1 do 12 :P

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #982 dnia: Kwiecień 28, 2017, 09:10:48 am »
Tak, ale Ongrys Akta chce pociągnąć od tomu 13-ego w górę i niektórzy zdążą się zestarzeć zanim dojdzie do końca Akt i zacznie wydawać te czarno-białe od 1 do 12 :P
Chyba nie, nie zdaje tego wszystko ale to miało być tak że 13-14, a potem od pierwszego w górę. A ta 13 została wydana jako pierwsza bo to pierwszy kolorowy Dredd.

Kijanek

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #983 dnia: Kwiecień 28, 2017, 09:12:57 am »
Ja się nie stawię, choć mam rzut beretem.
Na razie z Dredda tragedii nie robię, ale jak następnym razem będzie jakiś Wróblewski, Liosel albo Vance, to zacznę skomleć :smile:
A g-burza się zacznie dopiero, jak te Dreddy na Allegro wylądują.
Ano zacznie,
Niestety zawsze tak bywa.
Z drugiej strony, trochę to takie buractwo, nie kupuję komiksów danego wydawnictwa, jednak jak dają coś za darmo (aby wydać darmowy komiks, musi być jakaś pula na promocje, która powstaje ze sprzedaży komiksów) to pierwszy Pan - Da, "bo mi się należy, bo darmo dajo". Jak pojawi się pozycja na allegro to będą głosy że wydawnictwo to złodzieje, oszuści, a sprzedający to spekulanci.


mkolek
Masz rację Żbik wyszedł wcześniej, na nowy trzeba poczekać, choć ja wstrzymałem się z zakupem aktualnego, może kupię na KW (by mieć darmowego Dredda), może zamówię w księgarni, nie wiem jeszcze.
Tak, ale Ongrys Akta chce pociągnąć od tomu 13-ego w górę i niektórzy zdążą się zestarzeć zanim dojdzie do końca Akt i zacznie wydawać te czarno-białe od 1 do 12 :P
Było podane że chyba 13-14 idzie na pierwszy ogień, jak się komiks przyjmie później na zamianę 1-15; 2-16; choć mogę się mylić.

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #984 dnia: Kwiecień 28, 2017, 09:18:10 am »
Było podane że chyba 13-14 idzie na pierwszy ogień, jak się komiks przyjmie później na zamianę 1-15; 2-16; choć mogę się mylić.

z FB (wiedziałem że coś padło na ten temat)
Cytuj
Jeśli taka będzie wola czytelników, w drugiej połowie 2017 roku po wydaniu 13 i 14 może być 01 a potem dalsze.
i chyba było coś jeszcze ale teraz tego już nie znajdę, osoba bardziej obeznana w temacie musiałaby to potwierdzić

Offline vision2001

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #985 dnia: Kwiecień 28, 2017, 09:30:53 am »
Ciekawe czy g-burza zrobi się jak ludzie dowiedzą się o tym darmowym komiksie! Nie Dredd i może będzie dostępny i jako dodatek do zamówień (np. na Gildii), ale to też tylko gdybania :wink:


EDIT: właśnie zauważyłem, że o tym również pisał mkolek81 w temacie dotyczącym Timofa.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #986 dnia: Kwiecień 28, 2017, 09:57:42 am »
Ciekawe czy g-burza zrobi się jak ludzie dowiedzą się o tym darmowym komiksie! Nie Dredd i może będzie dostępny i jako dodatek do zamówień (np. na Gildii), ale to też tylko gdybania :wink:

EDIT: właśnie zauważyłem, że o tym również pisał mkolek81 w temacie dotyczącym Timofa.
yeap, this me

Czekam i czekam i czekam i jakoś zero reakcji, a nie tylko w tamtym wątku o tym wspomniałem. Tu chodzi że Ongrys zapowiedział darmowy dodatek do zakupów w postaci Dredd i jest wielkie oburzenie.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #987 dnia: Maj 04, 2017, 10:11:44 pm »
Ma ktoś fotki tego darmowego Dredda? :)

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #988 dnia: Maj 05, 2017, 12:24:16 am »
Ma ktoś fotki tego darmowego Dredda? :smile:
który będzie dostępny na KW czyli 18-21 maja, to jak ktoś ma to mieć? może zapytaj bezpośrednio wydawcę?

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #989 dnia: Maj 05, 2017, 12:38:17 am »
Sorka, nie jestem na bieżąco i myślałem, że już się pojawiło.

 

anything