Autor Wątek: Wydawnictwo Ongrys  (Przeczytany 464400 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline greg0

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 667
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • bardzo lubimy nasze tłumaczenie
Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1065 dnia: Czerwiec 06, 2017, 07:55:27 pm »
Ktoś już dostał Ciotke wydanie z dodatkami wysyłkowo czy też czekacie.


Dzisiaj dostałem takie info :


Dzień dobry.[/size]Przesyłka wysłana, jutro powinna dotrzeć.PozdrawiamLeszek KaczanowskiWydawnictwo Ongrys
...
Ciotke zamawiałem 14 kwietnia.
...
Mlask!







"Jesteś podwójnym sobą."

Offline wasilmw

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1066 dnia: Czerwiec 07, 2017, 10:33:24 am »
Ja swój egzemplarz właśnie otrzymałem - wygląda super. Wszystko dobrze spakowane i doszło bez problemów - kawałek planszy, pocztówki, rysunek z autografem - także niczego sobie. Płócienna okładka, a na niej naklejki z głównymi bohaterami w kolorze - ciekawie wyszło chociaż naklejki nie do końca równo naklejone w miejsca tłoczeń dedykowane właśnie dla nich (mogli dać osobno - sam lepiej bym to zrobił, a może zostawiłbym bez naklejek?? - ale teraz już po ptakach :) ). Ogólnie jestem zadowolony jakością wydania - dodatkowo pachnie nowością przy wertowaniu kartek, jest też galeria okładek, szkiców, notka biograficzna i wywiad z autorem.

Offline bluebeery

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1067 dnia: Czerwiec 07, 2017, 10:43:05 am »
Ja też nadal czekam oby niedługo ;)

Offline Ongrys

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1068 dnia: Czerwiec 07, 2017, 11:25:09 am »
Płócienna okładka, a na niej naklejki z głównymi bohaterami w kolorze - ciekawie wyszło chociaż naklejki nie do końca równo naklejone w miejsca tłoczeń dedykowane właśnie dla nich (mogli dać osobno - sam lepiej bym to zrobił, a może zostawiłbym bez naklejek?? - ale teraz już po ptakach :smile: ).

Taki urok wydań oprawianych na wpół ręcznie - nie wszystko jest równiutkie jak od sztancy, tylko tak jak akurat wyjdzie... To wada lub zaleta - jak kto uważa.

A propos Ciotki - na Festiwalu (czyli już po zrobieniu albumu) ktoś z czytelników rzucił pomysł, że można było na każdy egzemplarzu nakleić naklejki w inny układzie. Matematycznie jest 1440 kombinacji. No ale pomysł pojawił się po fakcie, więc może następnym razem :smile:

Offline LucasCorso

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1069 dnia: Czerwiec 07, 2017, 11:30:06 am »
Matematycznie jest 1440 kombinacji.


Tak naprawdę to 40320 permutacji
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline Ongrys

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1070 dnia: Czerwiec 07, 2017, 12:03:24 pm »
Tak naprawdę to 40320 permutacji

Aż tyle to nie.

Dwie środkowe naklejki są innej wielkości, więc nie pasowałyby w miejsca na górze i na dole.

Offline LucasCorso

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1071 dnia: Czerwiec 07, 2017, 12:10:18 pm »
a, to przepraszam.

W takim razie rzeczywiście 1440 możliwości...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline greg0

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 667
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • bardzo lubimy nasze tłumaczenie
Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1072 dnia: Czerwiec 07, 2017, 07:39:23 pm »
Przyjdzie czas , że okładki wydań ekskluzywnych Ongrysa będą personalizowane i robione na zamówienie.
Wspomnicie moje słowa.
"Jesteś podwójnym sobą."

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1073 dnia: Czerwiec 07, 2017, 09:11:21 pm »
"Drodzy czytelnicy! Zostało nam z warszawskiego festiwalu trochę egzemplarzy darmowego Sędziego Śmierci. Postaramy się zabrać je na stoisko Ongrysa w Łodzi i dokładać je do każdego kupionego egzemplarza Kompletnych Akt 13 lub 14. Jeśli ktoś nie był w Warszawie lub nie interesował go Skład Główny - będzie mógł się zaopatrzyć."
Szkoda, że nie będę w Łodzi....

Offline LordDisneyland

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1074 dnia: Czerwiec 07, 2017, 10:51:57 pm »
Łączę się w bólu, ja też nie będę mógł jechać :/

Kijanek

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1075 dnia: Czerwiec 08, 2017, 08:57:11 am »
"Drodzy czytelnicy! Zostało nam z warszawskiego festiwalu trochę egzemplarzy darmowego Sędziego Śmierci. Postaramy się zabrać je na stoisko Ongrysa w Łodzi i dokładać je do każdego kupionego egzemplarza Kompletnych Akt 13 lub 14. Jeśli ktoś nie był w Warszawie lub nie interesował go Skład Główny - będzie mógł się zaopatrzyć."
Szkoda, że nie będę w Łodzi....
Z jednej strony komiks fajny, bardzo dobre wydanie jak na gratis, polecam jak ktoś może uzupełnić w kolekcję choć ten album i tak kiedyś będzie w KA.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1076 dnia: Czerwiec 08, 2017, 10:45:06 am »
Z drugiej strony zanim ten album stanie się pełnoprawnym dublem to trochę czasu minie ;)
perły przed wieprze

Kijanek

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1077 dnia: Czerwiec 08, 2017, 11:12:31 am »
Z drugiej strony zanim ten album stanie się pełnoprawnym dublem to trochę czasu minie :wink:
O ile dobrze liczę to 3-4 lata.
Pewnie osiągnie status białego kruka, choć widząc ceny na allegro to nieźle zarabiają niektórzy na tym albumie już teraz :)



Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1078 dnia: Czerwiec 08, 2017, 01:54:32 pm »
Gdzie są jakieś oferty na facebooku bo nie widzę. ;)

Kijanek

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Odpowiedź #1079 dnia: Czerwiec 08, 2017, 08:31:47 pm »
Gdzie są jakieś oferty na facebooku bo nie widzę. :wink:
Proszę
http://allegro.pl/sedzia-dredd-i6847428899.html
Wcześniej widziałem za 100 PLN jakąś

 

anything