Gildia Gier Komputerowych (http://www.gry.gildia.pl) > Konsole

W co obecnie gracie na PS2?

<< < (2/8) > >>

madulka:
Wciągnęło mnie "God of war 2" i "Shadow of the Colossus". Co prawda do tej drugiej gierki mam trochę mniej cierpliwości, bo i w walkach trzeba się nieźle namęczyć. Za to podoba mi się ten spokojny klimat gry (do czasu;)). W kolejce czeka "Prince of Persia The Two Thrones", z tego co widziałam, też będzie ciekawie.

Konował:
Medal of Honor, w MM dorwałem całą kolekcję, lubię to podejście do klienta gdy jedna gra kosztuje 60zł a w pakiecie z 3 innymi 80zł :P.
Gra się przyjemnie, nie tak dobrze jak na kompie, ale tez bez większych problemów. Fajnym dodatkiem jest wprowadzenie paska adrenaliny, który po załadowaniu pozwala poczuć się jak prawdziwa maszyna do zabijania. Jedynie długość misji mnie przeraża (narazie tylko w europen assault, innych jeszcze nie sprawdzałem), one są za krótkie, wygląda jakby całą grę można by przejść w 5 godzin.

norbs:

--- Cytat: madulka w Wrzesień 15, 2008, 02:53:48 pm ---Wciągnęło mnie "God of war 2" i "Shadow of the Colossus". Co prawda do tej drugiej gierki mam trochę mniej cierpliwości, bo i w walkach trzeba się nieźle namęczyć.
--- Koniec cytatu ---

Shadow of the Colossus jest genialne. Narazie tylko 3 załatwiłem ale mam nadzieje ze nie długo znajdzie czas na dokończenie polowania na resztę tych gigantów.

Sam dopiero skończyłem Yakuza 2. Nie spodziewałem się ze będzie tak  wciągająca gra. Mieszanka GTA i nawalanka z elementami RPG w japońskim klimacie. Fabula wymiata, nonstop akcja, aż do samego końca nie wiadomo co jeszcze możne się wydarzyć. Głównym atutem to oczywiście walka i wykorzystywanie speciałów zwanych HEAT Actions. Gdy odpowiedni Pasek się napełni, można gościa złapać i rozwalić mu głowę o ławkę, ścianę czy samochód. Brutalności w tych atakach nie brak. Dodatkowych misji jest nawet za dużo (ok. 120). Na liczniku mam ponad 30 godzin a ledwo 50% tych misji zaliczyłem. Polecam gorąco, genialna gra która podobnie jak God of War 2, z PS2 wyciska dosłownie wszystko co może. 

madulka:
Ja tez poki co zalatwilam 3 w SOTC, czasu ostatnio nie mam a jak juz sie znajdzie, to zasiadam czesciej do GOW2. Cudna gra :D

Adi_GGK:
"Onimusha: Dawn of Dreams" taki God of War w feudalnej Japonii.
"Star Wars: The Force Unleashed" nie wiem czy trzeba tą grę przedstawiać  :P
"Dragon Quest VIII: The Journey of The Cursed King" jRPG z bardzo fajna grafiką, rysowaną między innymi przez Akirę Toriyamę - twórcę Dragon Balla.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej