trawa

Autor Wątek: W co obecnie gracie na PS2?  (Przeczytany 47276 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline J’onn J’onzz

W co obecnie gracie na PS2?
« dnia: Sierpień 19, 2008, 10:13:54 am »
No właśnie.Ja obecnie na PS2 gram w:

Killzone

Strzelanka typu science fiction,nawiązująca do II wojny światowej.
Lasery,działa,noktowizory i mnóstwo innych broni w tej grze.Polecam

Virtua Fighter 4

Typowa bijatyka dla relaksu.Prawie tak dobra jak Takken 5.Polecam.
W przyszłym tygodniu mam zamiar zagrać w Legacy of Kain DEFIANCE.Opowiem o niej.

Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2008, 10:17:26 am wysłana przez J’onn J’onzz »



Offline Gabriel

  • Administrator
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 211
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • BOFH
    • http://portal.gildia.pl
Odp: W co obecnie gracie na PS2?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 21, 2008, 09:16:30 am »
SingStar: Wakacyjna Impreza... kończę recenzję ;)
Rafał "Gabriel" Świątkowski (gabriel@gildia.pl),
Administrator portalu "Gildia.pl" (http://portal.gildia.pl).

Offline JAPONfan

Odp: W co obecnie gracie na PS2?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 21, 2008, 12:10:42 pm »
Black na poziomie Black Ops z proba wykrecenia 100% accuracy.

Kengo: Master of Bushido 2 czyli granie w walkę na samurajskie miecze. Swietne dla fanów walk z filmów z Toshiro Mifune,  kendo i ciachania przeciwników.


Czekam na Mercenaries 2.

Offline Konował

Odp: W co obecnie gracie na PS2?
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 22, 2008, 09:32:19 pm »
BLACK, całkiem fajny fps, brakuje quick save'a a zestaw mysz + klawiatura jest dużo wygodniejszy dla strzelanek.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline JAPONfan

Odp: W co obecnie gracie na PS2?
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 22, 2008, 10:55:40 pm »
Akurat Black na kompa sobie nie wyobrażam a projekt na pesa uważam za bardzo dobre rozwiazanie gry typowo myszkowo klawiaturowej w postaci pada. Brack QS rekompensuje automat ktory zapisuje w kluczowych momentach misji co jest calkiem inteligentne bo tak cala akcja rozwiazana jest tak ze savy wypadaja w spokojny moment. Czasami wkurza mnie jak np. robie save z 20 punktami zycia i ulamek sekundy po tym gine. I tak w kolko.

Offline madulka

Odp: W co obecnie gracie na PS2?
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 15, 2008, 02:53:48 pm »
Wciągnęło mnie "God of war 2" i "Shadow of the Colossus". Co prawda do tej drugiej gierki mam trochę mniej cierpliwości, bo i w walkach trzeba się nieźle namęczyć. Za to podoba mi się ten spokojny klimat gry (do czasu;)). W kolejce czeka "Prince of Persia The Two Thrones", z tego co widziałam, też będzie ciekawie.

Offline Konował

Odp: W co obecnie gracie na PS2?
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 28, 2008, 09:53:52 pm »
Medal of Honor, w MM dorwałem całą kolekcję, lubię to podejście do klienta gdy jedna gra kosztuje 60zł a w pakiecie z 3 innymi 80zł :P.
Gra się przyjemnie, nie tak dobrze jak na kompie, ale tez bez większych problemów. Fajnym dodatkiem jest wprowadzenie paska adrenaliny, który po załadowaniu pozwala poczuć się jak prawdziwa maszyna do zabijania. Jedynie długość misji mnie przeraża (narazie tylko w europen assault, innych jeszcze nie sprawdzałem), one są za krótkie, wygląda jakby całą grę można by przejść w 5 godzin.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline norbs

Odp: W co obecnie gracie na PS2?
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 30, 2008, 05:53:24 pm »
Wciągnęło mnie "God of war 2" i "Shadow of the Colossus". Co prawda do tej drugiej gierki mam trochę mniej cierpliwości, bo i w walkach trzeba się nieźle namęczyć.

Shadow of the Colossus jest genialne. Narazie tylko 3 załatwiłem ale mam nadzieje ze nie długo znajdzie czas na dokończenie polowania na resztę tych gigantów.

Sam dopiero skończyłem Yakuza 2. Nie spodziewałem się ze będzie tak  wciągająca gra. Mieszanka GTA i nawalanka z elementami RPG w japońskim klimacie. Fabula wymiata, nonstop akcja, aż do samego końca nie wiadomo co jeszcze możne się wydarzyć. Głównym atutem to oczywiście walka i wykorzystywanie speciałów zwanych HEAT Actions. Gdy odpowiedni Pasek się napełni, można gościa złapać i rozwalić mu głowę o ławkę, ścianę czy samochód. Brutalności w tych atakach nie brak. Dodatkowych misji jest nawet za dużo (ok. 120). Na liczniku mam ponad 30 godzin a ledwo 50% tych misji zaliczyłem. Polecam gorąco, genialna gra która podobnie jak God of War 2, z PS2 wyciska dosłownie wszystko co może. 

Offline madulka

Odp: W co obecnie gracie na PS2?
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 30, 2008, 10:15:06 pm »
Ja tez poki co zalatwilam 3 w SOTC, czasu ostatnio nie mam a jak juz sie znajdzie, to zasiadam czesciej do GOW2. Cudna gra :D

Offline Adi_GGK

Odp: W co obecnie gracie na PS2?
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 11, 2008, 01:50:19 pm »
"Onimusha: Dawn of Dreams" taki God of War w feudalnej Japonii.
"Star Wars: The Force Unleashed" nie wiem czy trzeba tą grę przedstawiać  :P
"Dragon Quest VIII: The Journey of The Cursed King" jRPG z bardzo fajna grafiką, rysowaną między innymi przez Akirę Toriyamę - twórcę Dragon Balla.

Offline shinmoteuchi

  • Młodszy Terminator
  • **
  • Wiadomości: 125
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lubisz to mala, oj lubisz
Odp: W co obecnie gracie na PS2?
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 22, 2008, 12:00:14 am »
Kurcze... Chyba tylko w Tekken 5, Guilty Gear AC i Soul Calibur 3. Trzeba bedzie usiasc i dokonczyc stare tytuly poki na PS3 i PSP nic nowego nie wychodzi :)


Offline JAPONfan

Odp: W co obecnie gracie na PS2?
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 23, 2008, 03:07:40 pm »
Ja sobie gram w JUST CAUSE, zdecydowanie lepsza od Merców 2. Ciekawsza, lepiej zaprojektowane lokacje i fajne myki z bronmi.
Stuntman Ignition - cos dla tyxh ktorzy lubią arcadowe wyscigi ale nie lubia tez jakas roznorodnosc i udziwnienia.
Dynasty Warriors 5. No cud miód i malina. sieczka do pentagonu.

Offline Qraq

Odp: W co obecnie gracie na PS2?
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 23, 2008, 09:25:21 pm »
Ja sobie gram w JUST CAUSE, zdecydowanie lepsza od Merców 2. Ciekawsza, lepiej zaprojektowane lokacje i fajne myki z bronmi.
nie, nie, nie i nie
Gra wieje nuda i błędami. Gigantyczny teren ale za to nudny i monotonny. Misje takie se, schematy.


edyta: a sorry, merc2 nie grałem, ale jedynka wymiatała. 2 podobno duzo słabsza

Offline JAPONfan

Odp: W co obecnie gracie na PS2?
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 23, 2008, 09:34:42 pm »
nie, nie, nie i nie
Gra wieje nuda i błędami. Gigantyczny teren ale za to nudny i monotonny. Misje takie se, schematy.


edyta: a sorry, merc2 nie grałem, ale jedynka wymiatała. 2 podobno duzo słabsza

no wiec pomysl sobie jakie sa merc2. Naprawde, przy niej JUST CAUSE sa swietna gra. i dla mnie w sam raz. efekciarska i dynamiczna.

Offline shinmoteuchi

  • Młodszy Terminator
  • **
  • Wiadomości: 125
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lubisz to mala, oj lubisz
Odp: W co obecnie gracie na PS2?
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 24, 2008, 03:09:27 pm »
Ta, do tego te wymagania na PC i bledy w grafie... Just Cause bylo rzeczywiscie dobra gra, lol.