Autor Wątek: Komiksy made in USA, horrory, s-f itp :) - need advice  (Przeczytany 8620 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Yog-Sothoth

Komiksy made in USA, horrory, s-f itp :) - need advice
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 02, 2002, 10:40:45 pm »
Cujo --> contact icq: 8858781 or gg shit: 2618923 :)

Offline Cujo

Komiksy made in USA, horrory, s-f itp :) - need advice
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 02, 2002, 10:58:24 pm »
2dope:  :shock: Zajrze od razu jak tylko wroce z pracki. Jakies inne rekomendacje?
Clayman_: Jezeli mowimy o hipokryzji, to nie mowimy o mnie :P
Yog-Sothoth: I znowu - jak tylko wroce z pracki, zarzuce ci msg na gg.
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline Clayman_

Komiksy made in USA, horrory, s-f itp :) - need advice
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 02, 2002, 11:01:01 pm »
a czy ja cos mowie?poza tym przeciez musze  znam te komiksy innaczej nie wiedzialbym jaka tematyke poruszaja:)
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Abito_Galou

Komiksy made in USA, horrory, s-f itp :) - need advice
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 09, 2002, 06:40:17 pm »
as Pookie said: polecam Ci Darkness -ten sam klimat co Witchblade (swoją drogą podobała mi się wstawka z Darknessem w Universe 1)
size=9]*odejdę z południcą*[/size]

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Komiksy made in USA, horrory, s-f itp :) - need advice
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 23, 2010, 10:34:41 am »
Myślałem, że z czystym sumieniem będę mógł polecić w tym temacie komiks "Predator: Grom z niebios", wydany przez Egmont kilka miesięcy temu, ale po lekturze mina mi zrzedła. Niby niesie go jakaś komiksowa energia, głównie oparta na dość atrakcyjnej grafice Javiera Saltaresa, z drugiej strony jednak jeszcze przed artykułem Przemysława Pieniążka (skądinąd bardzo ciekawym) akcja zaczyna dreptać w miejscu, a czytelnika dopada drapieżne znużenie. :) Winiłbym za to scenarzystę Johna Arcudiego (który na lewo od wstępniaka został przechrzcony na Astrudiego). Poza tym komiks dziwnie się kończy, powiedziałbym: niekomunikatywnie...
Wkrótce Egmont ma wypuścić na rynek zeszyt o Obcych. Może to będzie "komiksowy hit"...

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Komiksy made in USA, horrory, s-f itp :) - need advice
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 21, 2011, 08:58:02 pm »
No i miłe zaskoczenie - "Obcy: Dusza robota" to w mojej opinii absolutnie udany komiks. Scenarzysta ten sam (John Arcudi), a opowieść o niebo lepsza. Od razu przykuwa niesamowitym nastrojem i świetnie prowadzoną postacią Seredy. Mocną stroną komiksu są także rysunki, a w finale ładnie wybrzmiewają rozterki bohaterów.
Natomiast z kolejnego znakomicie napisanego tekstu Przemysława Pieniążka dowiedziałem się między innymi, że Ridley Scott bierze udział w pracach nad filmem "Alien 5". Ho, ho...