Autor Wątek: crossgen  (Przeczytany 12493 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SAD

  • Gość
crossgen
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 28, 2003, 12:05:27 pm »
Cytuj
choćby:
Relax #19, Thorgal Syn Burzy 1 - Thorgal broczy krwią z policzka przykuty do skały w oczekiwaniu morderczego przypływu

obawiam się, że Thorgal jest o wiele lepszy od Crossgenu z Egmontu
1. odcinka akurat nie czytałem. W każdym razie nie ma tego wiele.

Offline graves

crossgen
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 28, 2003, 12:36:41 pm »
Cytat: "SAD"
Cytuj
Relax #19, Thorgal Syn Burzy 1 - Thorgal broczy krwią z policzka przykuty do skały w oczekiwaniu morderczego przypływu

obawiam się, że Thorgal jest o wiele lepszy od Crossgenu z Egmontu

1. odcinka akurat nie czytałem. W każdym razie nie ma tego wiele.

Aż tak ci zależy na laniu się krwi :?: :D
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

SAD

  • Gość
crossgen
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 29, 2003, 09:39:45 am »
Cytuj
Aż tak ci zależy na laniu się krwi  
Realizm lubię.

Offline krytyk

crossgen
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 07, 2003, 09:17:51 am »
Zajżyjcie na stronke:
http://www.comicsontheweb.com/cow/flashfound.asp#
( Kurczaczku dzieki za ten namiar)
jest tam 17 komiksów ze stajni Crossgenu i można sobie wyrobić opinnie.
Nie obejzałem jeszcze wszystkich, ale "Demon wars" wydaja sie ciekawe.
Fajny jest ten "stateczek" no i te krasnoludy z toporami całkiem ciekawe.
Nieźle wyglada też bitwa rzymian z barbarzyńcami w "Brath", ten deszcz strzał. A  i te bojowe dziki są dość zabawne. Spodobały mi sie również rysunki w "Ruse", coś jest w tych XIX wiecznych klimatach.
Ciekawe czy Egmont bedzie puszczał cos z tamtad oprócz już zapowiedzianych?
Z wyrazami szacunku dla wszystkich wyluzowanych,podpisane:
Stary zgred z mapetów, miłośnik gwałtów na krasnalach ogrodowych.

Anonymous

  • Gość
crossgen
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 07, 2003, 01:06:15 pm »
te komiksy sa gwaltem na potencjale wydawnictwa i tworcow, czy to tak trudno pojac?  :?  Sojourn po Demonwars sie czyta niemalze jak Tolkiena  :!:  "chodz i gin od mego miecza, blabla!" - ja wiem gdzie widzialem podobne dialogi, to bylo kilkanascie lat temu gdy czytalem Conana  :roll:

http://republika.pl/dope666/images/DemonWars%2003.jpg
http://republika.pl/dope666/images/DemonWars%2004-05.jpg
http://republika.pl/dope666/images/DemonWars%2006.jpg

Offline pookie

crossgen
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 07, 2003, 01:10:50 pm »
Ci krasnale mają czerwone czapki  :lol:  Może gdzieś dalej pojawia się Śnieżka?
 for Pookie

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
crossgen
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 07, 2003, 01:12:45 pm »
Ja juz kiedys stwierdzilem, ze Tolkien stworzyl gatunek i wyczerpal jego mozliwosci. Sam nie wiem co mogloby mnie sklonic do siegniecia po pozycje fantasy...
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Anonymous

  • Gość
crossgen
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 07, 2003, 01:14:57 pm »

SAD

  • Gość
crossgen
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 07, 2003, 04:41:38 pm »
Cytuj
Ja juz kiedys stwierdzilem, ze Tolkien stworzyl gatunek i wyczerpal jego mozliwosci. Sam nie wiem co mogloby mnie sklonic do siegniecia po pozycje fantasy...
Ani nie stworzył, ani nie wyczerpał.

Offline Borys

crossgen
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 08, 2003, 08:16:41 am »
Ja nie wiem o co Wam wszystkim chodzi. Przecież te komiksy takie właśnie mają być - miłe, ładne i lekkie. Po prostu przyjemna, nieskomplikowana lekturka dla odprężenia. Za 10 zeta chętnie kupię to badziewie i się zrelaksuje. Nikt nie powiedział, że wszystkie komiksy mają być takich lotów jak 100 naboi czy Kaznodzieja.
tylko głupiec słucha plotek
tylko głupiec ich NIE słucha
Neil Gaiman

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
crossgen
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 08, 2003, 08:30:23 am »
Te komiksy o ktorych piszesz sa niezle. Ale bez przesady.

Wyobraz sobie czlowieka, ktory czyta Kaznodzieje i 100 Naboi i czerpie z nich wiedze o swiecie. I ten czlowiek musi funkcjonowac w spoleczenstwie. Albo czlowieka, ktory czyta tylko takie rzeczy.

Albo wyobraz sobie, ze wszyscy ludzie - sedziowie, policjanci, lekarze, urzednicy, kominiarze czytaja tylko te komiksy.

I jak sie czujesz w takim swiecie?  :D
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline krytyk

crossgen
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 08, 2003, 11:48:02 am »
Cytat: "2dope"
te komiksy sa gwaltem na potencjale wydawnictwa i tworcow, czy to tak trudno pojac?  :?  Sojourn po Demonwars sie czyta niemalze jak Tolkiena  :!:  "chodz i gin od mego miecza, blabla!" - ja wiem gdzie widzialem podobne dialogi, to bylo kilkanascie lat temu gdy czytalem Conana  :roll:


1) Gwałtem?! - To trudno pojać! Nie podobaja sie tobie, to (nie obraź sie) trudno, swiat sie od tego nie zawali. Tym masz swoje zdanie, z którym inni nie muszą sie wcale zgadzac. Wiem że pewnie bedzie trudno ci to pojać.  :)
2) To super porównanie z tym Tolkienem. Ja i myśle, że nie tylko ja lubie taki styl, wiec moze zamiast odrzucać ludzi ( co jak sie domyslam było twoim celem?) bedzie ich przyciagać.
3) Nie wszystkie z komiksów Crossgenu są opowiesciami fantasy.

Anonymous

  • Gość
crossgen
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 08, 2003, 06:03:29 pm »
porownanie sluzylo temu, by pokazac jak milo sie czyta Sojourn ("niemalze jak Tolkiena") po takim Demonwars, ktore jest zwyklym D&Dowym scenariuszem RPG niskich lotow; nie jest moim celem nikogo zniechecac, wolalbym jednak rozmawiac z kims, kto to juz czytal ( w przeciwienstwie do "wyglada dobrze", "niezle sie zapowiada"), zanim zacznie toczyc piane z ust

Offline pookie

crossgen
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 08, 2003, 07:23:39 pm »
Ja czytałem wujku. Porozmawiajmy  :mrgreen:
Otóż uważam, że przygody Arwyn vel. "włos z salonu" są równie niskich lotów jak nie przymierzając amerykańskie seriale "fantasy" (Xena, Conan, Hercules) i nadają się w sam raz na szybką lekturę w toalecie (ach, ta wielorakość zastosowań).
 for Pookie

Anonymous

  • Gość
crossgen
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 08, 2003, 09:39:32 pm »
to teraz sie zabierz za D3monwars pana R.A. "krzesam cienkie jak barszcz fantasy na zawolanie" Salvatore i powiedz, co sie lepiej czyta.
To sa komiksy dla nastolatkow, a ja nie ukrywam, ze chcialbym zobaczyc cos mocniejszego i to mnie eliminuje z crossgenowego targetu