trawa

Autor Wątek: MFK 2008 (Łódź)  (Przeczytany 79809 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline burberry

Odp: MFK 2008 (Łódź)
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 06, 2008, 10:00:44 am »
jedno pytanie: czy ktoś może wybiera się do Łodzi na MFK z Poznania? Przed rozpoczęciem festiwalu będę już w Poznaniu mieszkać, także z chęcią zabrałbym się z kimś z Pyrlandii, samochodem albo pociągiem, jak się da.

pozdr.
Bóg Cię kocha

Offline Mefisto76

Odp: MFK 2008 (Łódź)
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 06, 2008, 10:09:12 am »
Ja tez się wybieram, ale moje pojawienie się stoi pod wielkim "?". Jadę na jeden dzień (wieczorem pociągiem z powrotem do Krk), więc jakby nie martwię się o nocleg. Natomiast z niecierpliwością wyczekuję kiedy pojawi się plan festiwalu. No, fajno byłoby się spotkać :)

No i tu własnie leży pies pogrzebany - ja tez jadę na jeden dzień i na 99% jest to sobota. A dlaczego na 99%? Ano dlatego, ze nie ma jeszcze żadnego programu i cholera wie który z gości będzie kiedy, ani nawet kto (poza trójką Liberatore-Moebius-Manara + Marzenka) jeszcze pojawi się...

Czy ktoś jest w stanie podać jakieś informacje o ewentualnie innych gościach z rodzimego podwórka?
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline Robertos

Odp: MFK 2008 (Łódź)
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 06, 2008, 11:52:36 am »
A ktoś z okolic Sosnowca lub Katowic wybiera się???????Chętnie bym pojechał w jakimś towarzystwie z kimś. Razem zawsze raźniej  :roll:

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Odp: MFK 2008 (Łódź)
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 07, 2008, 01:58:17 pm »
Ano dlatego, ze nie ma jeszcze żadnego programu

Wstepna wersja programu jest teraz konsultowana (po raz kolejny zreszta, bo ciagle cos sie zmienia...). Jak dobrze pojdzie wtorek - sroda znajdzie sie w sieci, a na pewno do konca tygodnia.

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: MFK 2008 (Łódź)
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 07, 2008, 03:06:21 pm »
Waltari w tym roku też będzie dostępne kimanie w Domu Kultury ? bo nie wiem czy nie będę musiał ciąć kosztów na maxa :D
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline MrE

  • Młodszy Terminator
  • **
  • Wiadomości: 122
  • Total likes: 0
  • no donnie, these men are Comics Fans
Odp: MFK 2008 (Łódź)
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 07, 2008, 04:02:32 pm »
Wybieram się pierwszy raz w tym roku na 100% ale tylko w sobotę jadę PKS, wieczorem powrót. Co do organizacji plan powinien być z co najmniej 3 tygodniowym wyprzedzeniem podany. Generalnie jadę dla giełdy ponieważ chciał bym zrobić parę zakupów. I fajnie będzie spotkać parę osób z forum... i nie tylko. W next roku będę planował 2 dni spędzić w Łodzi.
I'm a master for these cookies

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Odp: MFK 2008 (Łódź)
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 07, 2008, 06:34:05 pm »
Waltari w tym roku też będzie dostępne kimanie w Domu Kultury ?

Tak.

Offline Death

Odp: MFK 2008 (Łódź)
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 08, 2008, 09:41:59 am »
Generalnie jadę dla giełdy ponieważ chciał bym zrobić parę zakupów.

A na tej giełdzie będzie można przypuszczalnie zakupić coś w miarę tanio czy to takie czyste allegrowe spekulanctwo? Jak to wyglądało w poprzednich latach?

Offline kmh

Odp: MFK 2008 (Łódź)
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 08, 2008, 09:57:49 am »
Obecnie chyba jedyną zaletą giełdy jest to, że ma się wszystko na miejscu pod ręką i nie trzeba ściągać pocztą.
motyw drogi pl - jesteśmy tak świetni, że aż nie nosimy kapeluszy.

Offline Mefisto76

Odp: MFK 2008 (Łódź)
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 08, 2008, 10:09:06 am »
można przypuszczalnie zakupić coś w miarę tanio?

Nie licz, ze kupisz coś dużo taniej niż na allegro - obowiązują ceny "rynkowe" proponowane przez "zorientowanych" handlarzy. Plus giełdy polega nie na tym, że coś można kupić taniej, tylko że można to kupić W OGóLE - możesz to dotknąć, oglądnąć, dokładnie zlustrować, zanim wydasz pieniądze.
Znajdziesz i paski z "Wieczoru Wybrzeża" i "Przygodę", przez całą klasykę i fanziny, po albumy wydane kilka lat temu. Zależy czego szukasz. 
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline MrE

  • Młodszy Terminator
  • **
  • Wiadomości: 122
  • Total likes: 0
  • no donnie, these men are Comics Fans
Odp: MFK 2008 (Łódź)
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 08, 2008, 11:45:41 am »
Dokładnie, jest wiele rzeczy co już są trudno dostępne choć tanie wyprzedaże też się zdarzają. Warto tam zrobić zakupy bo poczta odchodzi a to przy większych zamówieniach jest dużym + i jak wcześniej zostało wspomniane możesz dokładnie towar obejrzeć, dotknąć zanim dokonasz zakupu.
I'm a master for these cookies

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Odp: MFK 2008 (Łódź)
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 10, 2008, 01:59:50 pm »
Wstepna wersja programu jest na stronie www.komiksfestiwal.com.

Offline Death

Odp: MFK 2008 (Łódź)
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 10, 2008, 02:07:28 pm »
No to na pewno jade na sobotę. Rosiński i Moebius:) Zależy mi bardzo na autografach.
A niedziela i Manara...hmm...to się zobaczy ;-)

Offline MrE

  • Młodszy Terminator
  • **
  • Wiadomości: 122
  • Total likes: 0
  • no donnie, these men are Comics Fans
Odp: MFK 2008 (Łódź)
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 10, 2008, 03:17:56 pm »
Idealnie wybieram się tylko w sobotę. I według mnie najlepszy program. Wiadome że autograf Moebiusa by się przydał ;-)
I'm a master for these cookies

Offline Mefisto76

Odp: MFK 2008 (Łódź)
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 10, 2008, 03:35:15 pm »
Idealnie wybieram się tylko w sobotę. I według mnie najlepszy program. Wiadome że autograf Moebiusa by się przydał ;-)

No to najpewniej jednak zostanę 2 dni - bo nigdy nie potrafię wybrać między "szkolnymi kolegami" Rosińskim i Polchem :) Brawo dla organizatorów za zapewnienie "mocnej obsady" rodzimych twórców!

Piękny prezent dostałem dzisiaj na urodziny...  :p
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2008, 03:50:29 pm wysłana przez Mefisto76 »
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

 

anything