Autor Wątek: Ekranizacja "300" Franka Millera  (Przeczytany 54220 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Julek_

Odp: Ekranizacja "300" Franka Millera
« Odpowiedź #210 dnia: Grudzień 02, 2008, 11:49:18 am »
 :doubt:

Kingpinie!

Mnie bardzo interesuje, co Darek myśli o "300". Jego przysłowiowny "jednolinijkowiec" to dla mnie wartościowy głos w dyskusji, choćby dlatego, że daje mi większe pojęcie o jego guście.

Co więcej!

Pewnie równie ważny byłby podobny głos innej osoby, z którego zdanie szanuję i liczę się z każdą opinią.

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Ekranizacja "300" Franka Millera
« Odpowiedź #211 dnia: Grudzień 02, 2008, 12:25:04 pm »
Ale no właśnie jaki głos w dyskusji?
Trzy zdania, które już wszyscy zainteresowani tematem wcześniej słyszeli/czytali.
Te zdania są tak samo nic nie warte, jak moja odpowiedź na nie, że "gratuluję refleksu".

Wchodzę na Gildię, patrzę: nowy post w temacie o filmie "300", myślę - kurcze, ktoś coś nowego się dowiedział? odkrył? zauważył... plotki, przecieki, nowa limitowana edycja DVD?
http://merlin.pl/300-edycja-limitowana_Zack-Snyder/browse/product/2,633734.html

Nie!

Spóźniony widz oznajmia, że wreszcie obejrzał i że mu się podobało i że aktor fajnie zagrał!
No ludzie!

Za to Twój post był bardzo "odświerzający". Mogłeś swoje wynurzenia wysłać na pw. Proszę jeszcze raz koniec spamu. Chcecie dyskutować o 300 - Proszę. Inne posty polecą.
graves

« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2008, 02:38:49 pm wysłana przez graves »

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Ekranizacja "300" Franka Millera
« Odpowiedź #212 dnia: Grudzień 02, 2008, 09:05:43 pm »
Ale no właśnie jaki głos w dyskusji?
Trzy zdania, które już wszyscy zainteresowani tematem wcześniej słyszeli/czytali.
Te zdania są tak samo nic nie warte, jak moja odpowiedź na nie, że "gratuluję refleksu".
Czyli uważasz, że nie mam prawa w tym temacie wyrazić swojej opinii, jeżeli jest podobna do opinii innych osób, tak? :-?
W każdym razie nie życzę sobie, żebyś określał moje zdania jako "nic nie warte" – czyli porównywał je do Twojego szukania dziury w całym - jeśli nie potrafisz tego udowodnić, bo póki co pisałeś tylko o swoim widzimisię.


A wracając do "300", film oglądała ze mną moja żona. Kiedyś czytała komiks (podobał jej się, chociaż od czasu lektury pierwszego tomu "Sin City" uważa, że z Millerem jest coś nie tak), więc wiedziała, czego się spodziewać, ale mimo to dopuszczałem możliwość, że "na celuloidzie" tego nie kupi. Tym bardziej, że z tego, co słyszałem, sporej liczbie kobiet film raczej się nie podoba. Na szczęście moja lepsza połowa jest pod takim samym wrażeniem "300" jak ja. I ponoć nie chodzi tylko o posągowych Spartiatów. :)

Offline Blacksad

Odp: Ekranizacja "300" Franka Millera
« Odpowiedź #213 dnia: Grudzień 03, 2008, 09:09:38 am »
Bo cały dramatyzm sytuacji został właściwie oddany. Tak jak i sama fabuła. Weekend mi zajęło namówienie mojej żony na wypad do kina na "300", a potem dostałem od niej DVD na Mikołajki. Znaczy się - urzekło ją:)
Chrzań się, Smirnov

 

anything