trawa

Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.15  (Przeczytany 142074 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Miranda

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.15
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 16, 2008, 08:28:57 pm »
Ja jestem pierwsza w kolejce do ciągania Szyszki po Krakowie ;)

Nowy Batman? Na tyle świetny (klimat! aktorzy! pościg za ciężarówką!), że totalnie nie wzruszają mnie pewne uchybienia w logice i fabule.

A teraz idę kończyć II sezon Numb3rs, czekając na 22-go października = II sezon Big Banga :] Jeszcze tylko herbatkę waniliową sobie zrobię... Albo ciepłe kakao z cynamonem... Mmm :)
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.15
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 16, 2008, 09:00:04 pm »
A właśnie, skoro juz o batmanie mowa, jak wam se widział ten nowy (filmowy)?


naprawdę chcesz to usłyszeć? tak mnie potrząsnął, zę machnęłam recenzję sama dla siebie na całą stronę tekstu. Biedna Miranda wie, bo plułam jej przez godzinę na gg :P

a kaszmirowy to taki pusiaty.

Noli, anytime, baby :P ale zastanów się, czy NAPRAWDĘ tego chcesz? ja jestem straszna :P
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Hang Man

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.15
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 16, 2008, 09:05:45 pm »
Cytuj
naprawdę chcesz to usłyszeć? tak mnie potrząsnął, zę machnęłam recenzję sama dla siebie na całą stronę tekstu. Biedna Miranda wie, bo plułam jej przez godzinę na gg :P

Hehe. Ja byłem baaardzo sceptycznie nastawiony do tego filmu, i byłem pewien, że nic nie przebije Nickelsona.

Och, jakże się myliłem!  8)

Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline nolifesking

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.15
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 16, 2008, 09:14:14 pm »
Powiedz mi, który facet nie woli dojrzałych kobiet :P

A co do mrocznego rycerza to też muszę obejrzeć. Podobno joker zagrał niesamowicie. Ale aktor popełnił samobójstwo po tym? Ktoś ma więcej info na ten temat?

Offline Krova

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.15
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 16, 2008, 09:20:08 pm »
Cytuj
Ale aktor popełnił samobójstwo po tym? Ktoś ma więcej info na ten temat?
Pan Ledger miał za dużo brownu i zafundował sobie złoty strzał : )



Cytuj
Powiedz mi, który facet nie woli dojrzałych kobiet :P
Hello there :P
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline nolifesking

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.15
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 16, 2008, 09:30:02 pm »
Cytuj
Hello there :P
Shut up and drive!

Offline steelie

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.15
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 16, 2008, 09:34:42 pm »
DETROIT METAL CITY!
WAAAAAAAAAAAGH \m/

Offline Niuniek

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.15
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 16, 2008, 10:17:39 pm »
No, Tobie na przykład jeszcze nikt nie uświadomił że nie ma czegoś takiego jak *miłość*.

I szczerze mówiąc, jestem z tego dumny.

A tentakla dałoby się tam wrzucić. No bo pisałem, że jak była końcówka, to przysypiałem. I przez to zapomniałem dodać, że jak już wychodzili z plaży, to z morza wyszedł taki malutki tentakl z mamusią.  :lol:
No bo tatuś śpi na dnie morza w R'yleh.  ;-)

Offline Bere

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.15
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 16, 2008, 11:52:42 pm »
Mam ochotę napisać fanfika, bo Bere mnie natycha.

Bridget z Chrono Crusade gwałci Hangusia w kaszmirowym płaszczyku w ciemnej uliczce ?
Ups, zaczynam robić się jak Gainax.
W następnym odcinku, Króvkę i Steeliego łączy uczucie po tym jak gwałci ich ta sama kobieta !
Dlaczego Bridget ?  :neutral:

Mów do mnie po ludzku, słońce, bo jak znaczna większość facetów oprócz standartowej ignorancji w dziedzinie kolorów (seledynowy? beżowy? eeee?) wykazuje również spore braki w rozróżnianiu materiałów.

Takie ładne, mięciutkie [pusiate ?] i przeważnie droższe niż tańsze.

Powiedz mi, który facet nie woli dojrzałych kobiet :P

A jak bardzo jest seme i ile ma centymetrów ?

DETROIT METAL CITY!
WAAAAAAAAAAAGH \m/

f**k, muszę to sobie obejrzeć. Z drugiej strony nie bardzo chcę, bo dopiero parę pierwszych epów jest, a później będzie się chciało więcej. To nie jest tak że nie mam chwilowo co oglądać.

I szczerze mówiąc, jestem z tego dumny.

Uhu, po prostu wzięła Cię od tyłu i całą miłość szlag trafił. Dziewictwo też.
Czy ja jestem monotematyczny ?

Shino

  • Gość
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.15
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 17, 2008, 12:16:01 am »
A właśnie, skoro juz o batmanie mowa, jak wam se widział ten nowy (filmowy)?


let me show you a magic trick :)

film tak swietnie zrobiony (choc sceny poscigow zbyt chaotycznie wygladaly) ze bylem na nim 2krotnie w kinie :)

a ledger przebil nickolsona co samo w sobie jest swietna recenzja :D

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.15
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 17, 2008, 06:10:20 am »
sami chcieliście (zasłużę chyba na zieloną moderację :P)

-Joker absolutnie genialnie zagrany
-dynamizm walk i pościgów wbijający w fotel
-Batman przystojny wściekle
-ogólna wymowa filmu całkiem ciekawa (w zamierzeniu)

a teraz po łapach
Spoiler: pokaż
-Gotham niczym nie różni się od Nowego Jorku w przeciętnym filmie terrorystyczno-nadętym, jakie powstają w USA po 9.11. Poszłam na Batmana, a nie na "Dzielnych strazaków" czy cuś.
-motywy "psychopatyczne" Jokera dają się przewidzieć w 80% przypadków, kiedy załapiesz, że on po prostu za każdym razem kłamie. Jaka jest ekscytacja, kiedy dokładnie wiesz, że będzie na odwrót, niż on mowi? tylko się wściekasz, że znowu postacie zapomniały, że mózgu trzeba uzywać nie tylko do kontrolowania pęcherza.
- jestem absolutnie pewna, że 90% sztuczek "terrorystycznych" widziałam w filmach typu "Delta Force". A motyw z taśmą i atrapą broni, żeby antyterroryści zatłukli zakładników jest chyba w każdym serialu policyjnym ever made. Na pewno był w CSI New York. Może to taka cecha charakterystyczna policji w USA, że zabijają wszystko jak leci z bronią w łapie i dzielny "zwykły obywatel" ich musi powstrzymać??
-scena z promem to porażka na skalę kosmiczną. Takie coś przeszło by w kreskówce dla dzieci. Silą się na autentyczność zabijającą magię Gotham przez cały chole*ny film, a potem fundują bajkę na poziomie teletubisiów. "Killing is baaaaad! Joker, people are goooood! Let's hug!"
-w połowie filmu zachciało mi się Bruce'a Willisa, bo miałam wrażenie, że oglądam Szklaną Pułapkę 3, tyle że bez McClane'a. A co to za zabawa?
-siadasz, widzisz jak postacie sikają na prokuratora i wiesz, że to wcześniejsze wcielenie Twoface i szlag cię trafia, kiedy z pełną powagą po raz dwudziesty (po przez pierwsze 19 nie załapałeś powagi) powtarzają, jaki to z niego jasny rycerz Gotham. Jasny rycerz my ass!


tak, jestem złym i marudnym człowiekiem. Wybaczcie, że pluję na nową świętość narodową. Czuję się jak Bere, it's fun :P
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.15
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 17, 2008, 08:01:08 am »
Co wy tam piszecie. Przecież każdy wie, że anime są lepsze od takich filmów.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2008, 08:07:26 am wysłana przez anfan »

Offline Niuniek

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.15
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 17, 2008, 08:04:38 am »
A ja tam wolę Batmana w Lidze Sprawiedliwych. Wydaje się mniej niezniszczalny.  ;-)

Kurde, Bere. Nikt mnie jeszcze nie brał od tyłu. Wiem, że niektórzy by chcieli, ale to co innego.  :D

A poza tym, to nie muszę wierzyć w miłość. Bo wiara polega na tym, że nie ma się dowodów. A w swoim życiu widziałem ich tyle, że mam pewność, że miłość istnieje. Ale widocznie po prostu mam szczęście.  ;-)

Offline Miranda

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.15
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 17, 2008, 08:41:22 am »
Po pierwsze: podpisuję się obiema łapkami pod postem Shino :] I też byłam dwa razy w kinie ^^
Po drugie: Szyszko, nie bardzo mam za co moderować, bo sama się cenzurujesz :P A że smutna minka na Ciebie nie działa, to przemilczę to co w spojlertagu ;)
A po trzecie: Berebiszu, DMC nie da się oglądać na raz. Albo przynajmniej nie powinno się. To jest piękne, ale w dużych dawkach lasuje mózg :lol:
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Hang Man

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.15
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 17, 2008, 09:52:25 am »
Cytuj
Co wy tam piszecie. Przecież każdy wie, że anime są lepsze od takich filmów.

Oszywiście! Szkoda, że Joker nie gwałci szmuli batmana podczas porodu, co?  :sad:

A tak BTW: ja byłem na tym w kinie 3 razy.

Słabiaki!
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

 

anything