trawa

Autor Wątek: strona ligowa  (Przeczytany 127025 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jezo

strona ligowa
« dnia: Wrzesień 20, 2008, 05:43:54 pm »
tylko mi nie dziala od dluzszego czasu?
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2012, 07:59:28 am wysłana przez MiSiU »
Ludzi z X w opisie traktuje jak hakerów - to oni przypuścili zbiorowy atak na stronę ligową XD

Offline MiSiU

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 20, 2008, 09:54:09 pm »
GV przeniosło się na nowy serwer, a jako że liga stała na ich starym to została zamknięta niejako przy okazji.
Padła sugestia, żeby był oddzielny hosting dla ligii, ale pogadamy o tym pewnie na Arenie albo po.

Eman

  • Gość
Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 22, 2008, 08:40:40 am »
Heyka !!!
Wszystko super, tylko bylismy akurat w trakcie aktualizacji PKZtow na 5ed i chcielismy zdazyc przed Arena ...  :-?
Skoro GV dziala, to moze by sie udalo ruszyc tez Ligowa?
Cze !!!

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 22, 2008, 08:43:54 am »
Heyka !!!
Wszystko super, tylko bylismy akurat w trakcie aktualizacji PKZtow na 5ed i chcielismy zdazyc przed Arena ...  :-?
Skoro GV dziala, to moze by sie udalo ruszyc tez Ligowa?
Cze !!!

Niech wam chociaż zmontują jedno pod forum do pracy na GV, nawet jeśli ligowej nie da się ruszyć.


Offline MiSiU

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 22, 2008, 10:24:54 am »
Tylko, że tam są wszystkie dane...

Offline yakubu

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 22, 2008, 12:17:30 pm »
Spróbuję interweniować u Alisr'a.
Nie wiem jak z forum (mam nadzieję, że wróci), ale dane na pewno są do odzyskania.

Offline MiSiU

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 29, 2008, 02:08:54 pm »
Jako, że już po Arenie to chciałbym wskrzesić temat. Rozumiem, że stanęliśmy w sytuacji w której Liga powinna się uniezależnić od GV. Byłoby miło, gdyby udało się odzyskać choćby bazę danych ze starego forum, no i dowiedzieć się na kogo jest adres ligowy, coby go przenieść.

Offline yakubu

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 29, 2008, 02:55:03 pm »
Proponuję kontaktować się bezpośrednio z tech-adminem GV (Alisr - można go łapać na GV przez PM lub GG), bo zabawa w głuchy telefon nie zdaje egzaminu. Nie wiem, czy uda mu się przywrócić forum, ale raczej nie będzie problemu z odzyskaniem bazy danych. Adresu się nie przeniesie, bo to domena na której jest GV (wh40k.pl), ale nie powinno być problemu ze zrobieniem przekierowania na nowy adres.

Eman

  • Gość
Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 30, 2008, 12:36:36 pm »
Heyka !!!
Poniewaz adres ligowy nie dziala, zalozylem nowy:
szef_ligawh40k [at] poczta.onet.pl
prosze przesylac zgloszenia turniejow oraz ich wyniki wlasnie na ten adres.
Cze !!!

Offline Brother Michal

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 30, 2008, 06:21:51 pm »
Heyka !!!
Poniewaz adres ligowy nie dziala, zalozylem nowy:
szef_ligawh40k [at] poczta.onet.pl
prosze przesylac zgloszenia turniejow oraz ich wyniki wlasnie na ten adres.
Cze !!!
A co z tymi ktore juz szly do Piszcza?
Imperial Stormtroopres don't die...
They can only go to hell and regroup.

A wszystko na co mam ochotę jest niemoralne,nielegalne,albo tuczące ]:->

Eman

  • Gość
Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 01, 2008, 08:16:52 am »
Heyka !!!
Wyniki nadal mozna smialo slac do Piszcza, nic sie w tej materii nie zmienilo.
Cze !!!

Eman

  • Gość
Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 10, 2008, 12:25:41 pm »
Heyka !!!
Generalnie to jak zapewne juz wszyscy wiedza, dzieki wysilkowi MiSiA, nowa strona Ligowa powoli budzi sie do zyca  :D
Niestety odzyskanie bazy danych z poprzedniej lokalizacji nastrecza pewnych trudnosci  :-?
Odzyskanie PKZtow z innych zasobow nie stanowi wiekszego problemu (mam na dysku zarowno ostatnia wersje aktualna, jak i robocza do aktualizacji), powtorzenie dwoch czy trzech glosowan tez nikogo nie powinno skrzywdzic.
Natomiast niestety nie mam nigdzie zapisanego regulaminu Ligi ... jezeli ktos posiada skopiowany takowy dokument, to prosilbym o kontakt.
Cze !!!

Offline MiSiU

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 12, 2008, 05:46:39 pm »
Witam,

Rusza nowa strona ligi czterdziestkowej. Można ją znaleźć pod adresem:

www.liga40k.com

Ponieważ na chwilę obecną nie udało się odzyskać informacji z poprzedniego forum, konieczna jest ponowna rejestracja. Z tego powodu jest ona na chwilę obecną otwarta, bez konieczności aktywacji konta. Po zarejestrowaniu się na forum, proszę o PM najlepiej do mnie w celu ustawienia zezwoleń dostępu do odpowiednich for.

Eman

  • Gość
Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 14, 2008, 10:54:11 am »
Heyka !!!
Wraz ze stronka ligowa, postawione zostaly rowniez nowe adresy mailowe, na ktore nalezy wysylac maile zwiazane z ... liga ;)
koordynator [at] liga40k.com - wszelkie sprawy organizacyjne;
zgłoszenia [at] liga40k.com - zgloszenia turniejow;
wyniki [at] liga40k.com - wyniki turniejow;
Cze !!!

Offline MiSiU

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 16, 2008, 04:07:36 pm »
Witam

W związku z powstaniem nowej strony ligowej poszukujemy osób, które miałyby ochotę pomagać przy jej tworzeniu. Z założenia strona jest kierowana, do konkretnej grupy odbiorców, ale chcielibyśmy aby była jak najbardziej czytelna i swoją treścią pomocna, dlatego też potrzebujemy do współpracy kogoś w zakresie:

- opracowania graficznego strony - przygotowania logo strony ligowej, oraz oprawy graficznej strony itp.

- osoby odpowiedzialnej za dział News - osoba taka byłaby odpowiedzialna za dodawanie informacji na stronie głównej, oraz ewentualną komunikację z innymi ośrodkami sceny Warhammera 40,000 w Polsce.

- osoby odpowiedzialnej za aktualizację rankingu i listy turniejów na portalu - koniecznie posiadającej umiejętność pracowania w html'u, ze znajomością klas css, osoby odpowiedzialną za listę nadchodzących turniejów oraz rankingu umieszczanego na forum.

- osoby chętnej do prac przy silniku portalu - ze znajomością programowania php i baz MySQL, pod kątem ułatwienia i pewnej automatyzacji procesów (np. publikacji rankingu w formie artykułu)

Zasadniczo zależy nam na osobach, które mają w danym polu jakieś doświadczenie, a z drugiej strony mają czas który mogą na to poświęcić, a którego części orgów portalu brak. Jeżeli masz czas, który chciałbyś poświęcić dla rozwoju strony to napisz PM do mnie na forum ligowym z krótkim opisem czym chciałbyś się zająć i jakie masz w tym doświadczenie. Niestety nie jesteśmy w stanie zagwarantować żadnych korzyści z tytułu współpracy, poza wdzięcznością orgów jak i zapewne całego zainteresowanego środowiska.