Autor Wątek: strona ligowa  (Przeczytany 133001 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zly

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #75 dnia: Styczeń 28, 2009, 02:32:06 pm »
nie wiem czemu, ale nie mogę tego downloadować. trzeba byc urzytkownikiem/zalogowanym??

tak
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline Ziober

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #76 dnia: Styczeń 28, 2009, 04:55:13 pm »
mam małe pytanko odnośnie ostatnich PKZetów.
"CML dla SW jest traktowany jako broń dwuręczna i liczony do limitu jakie mozna posiadać"
O co w tym chodzi? Czy można brać np w terminatorce CML i PF ? albo SS i CML ?
To jakieś ograniczenie jest z tą bronią dwuręczną?

Bardzo proszę o klarowną wypowiedź kolegów znawców.

Offline mlodyrs

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #77 dnia: Styczeń 28, 2009, 05:02:29 pm »
C:SW ma zapis, że można mieć dwie bronie jednoręczne, lub jedną broń dwuręczną i jedną jednoręczną. Stąd PKZ.

Czasy bohaterów choinek miały dopiero nadejść.

Offline krawat

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #78 dnia: Styczeń 28, 2009, 06:04:02 pm »
wiec Wołek zwałował we wrocku bo miał cyklony tarcze i frost blade na terminatorce- nie ma cochones plewa
ZAPINAMY

Offline mlodyrs

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #79 dnia: Styczeń 28, 2009, 06:11:43 pm »
Nie zwałował, organizatorzy dopuścili, podobnie jak na dwóch wcześniejszych masterach. Jakby nie ruszył tematu pewnie dalej byłoby wolno.

Zwałował się sam jak wziął Ragnara. Teraz pewnie pokutuje w głębokim lochu. :badgrin:

Offline Wołek

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #80 dnia: Styczeń 28, 2009, 06:35:26 pm »
Ragnara przetopiłem w piecu na placek metalu i klątwa mineła  :badgrin: He Is Gone  :D
Nie chodzi o siłę twoich ciosów.Chodzi o siłę przyjętego ciosu i zdolność do brnięcia dalej.
Ile możesz przyjąć na siebie i wciąż iść przed siebie.Tak zostaje się Zwycięzcą.-Rocky Balboa


Liczy się tylko sfora.

Offline MiSiU

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #81 dnia: Styczeń 28, 2009, 07:50:12 pm »
Zgodnie z sugestiami dodałem na górnym pasku forum link do Rankingu ligowego (niestety na razie jedynie w domyślnej "skórze" forum, prace nad SubSilver'em trwają - przypominam równocześnie, że można ją zmienić w profilu użytkownika).
Dodatkowo odpowiadając na prośby umożliwiłem pobieranie plików z działu "Download" dla graczy niezalogowanych.

Offline krawat

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #82 dnia: Styczeń 28, 2009, 07:52:47 pm »
Dodatkowo odpowiadając na prośby umożliwiłem pobieranie plików z działu "Download" dla graczy niezalogowanych.
za późno  :p :p
ZAPINAMY

Offline MiSiU

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #83 dnia: Luty 02, 2009, 09:25:07 pm »
Zakończył się czas nadsyłania projektów na logo ligowe. Na stronie głównej umieściłem ankietę, gdzie można głosować na wybrany projekt.

Eman

  • Gość
Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #84 dnia: Marzec 02, 2009, 10:03:10 pm »
Heyka !!!
W dziale Downloads Strony Ligowej (http://www.liga40k.com/dload.php?action=category&id=5) umiescilem nowa wersje (3.5.2) Sedziowki:
- przy generowaniu strony HTML, tworzony jest dodatkowo plik, o tej samej nazwie, z rozszerzeniem csv, ktory juz za chwil kilka bedzie jedynym slusznym formatem akceptowanym przez automat do zglaszania wynikow do Ligi;
Cze !!!

Eman

  • Gość
Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #85 dnia: Marzec 02, 2009, 10:14:13 pm »
Heyka !!!
Uprzedzajac narzekania:
- Sedziowka nie jest i nie bedzie obowiazkowa;
- format nadsylania wynikow do Ligi od przyszlego sezonu bedzie jedyny sluszny i obowiazkowy;
- plik csv ma format prosty jak budowa cepa, wiec kazdy moze go sporzadzic recznie;
- na stronie ligowej bedzie dostepny odpowiedni formularz zgloszeniowy, ktory rowniez bedzie mozna wypelnic recznie;
Sedziowka bedzie to po prostu ulatwiac.
Cze !!!

Offline MiSiU

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #86 dnia: Marzec 17, 2009, 05:03:05 pm »
Potrzebni chętni testerzy...

Ostatni czas trwały prace nad zaimplementowaniem systemu umożliwiającego zgłaszanie wyników w sposób prostszy i (jak nam się wydaje) bardziej przyjazny użytkownikom niż do tej pory. Obecnie system jest na ukończeniu i robimy co w naszej mocy, by uruchomić go wraz ze startem nowego sezonu ligi. W związku z tym potrzebne są osoby chętne do przetestowania systemu przed jego oficjalnym uruchomieniem w celu wyłapania możliwie jak największej ilości błędów.
Dlatego właśnie szukamy testerów. Osoby, które mają chęć pomóc proszę o kontakt przez PW na forum ligowym: www.liga40k.com - zwrotnie prześlę informacje odnośnie testów. Proszę też, aby zgłaszały się osoby faktycznie chcące pomóc a nie jedynie zainteresowane oglądaniem nowego portalu - ten będzie dostępny dla publicznej wiadomości całkiem niedługo.

Eman

  • Gość
Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #87 dnia: Marzec 25, 2009, 02:44:14 pm »
Heyka !!!
Na Stronie Ligowej mozna pojawila sie aktualizacja PKZtow i URP:
http://liga40k.com/dload.php?action=category&id=2
Cze !!!

Offline Eman

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #88 dnia: Kwiecień 01, 2009, 07:24:41 am »
Heyka !!!
Poniewaz wielkimi krokami zbliza sie koniec sezonu, chcialbym poruszyc temat Młotkow. W zeszlym sezonie mielismy nastepujace kategorie:
- Najsympatyczniejszy gracz
- Najprężniejsze środowisko
- Najlepsza strona internetowa
- Najlepszy turniej
- Najlepszy sędzia
- Największy wkład w Ligę
Jakby ktos mial jakies propozycje na dodatkowe kategorie, to bede je zbieral do konca tygodnia.
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Vodecki

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #89 dnia: Kwiecień 01, 2009, 08:35:40 am »
brakuje czegoś na tzw inne aktywności - 
Subrosa wydala codex,
Sztab wydał codex,
Toster wydal swoją historię armii

akurat wszystkie przykłady to niby kategoria "książkowa" ale równie dobrze ktoś mółg zrobić mega kampanie ( raczej nie podpada pod kategorie turniej) czy film, rysunki czy cokolwiek wymykającego się aktualnym kategoriom.

to takie moej przemyslenie ;)



 

anything