trawa

Autor Wątek: strona ligowa  (Przeczytany 137347 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Eman

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #90 dnia: Kwiecień 02, 2009, 10:31:18 am »
Heyka !!!
Gdyby czesc Koordynatorow nie zauwazyla, to na Stronie Ligowej tocza sie dyskusje o:
- przyszlorocznych Masterach;
- przyszlorocznych Chellengerach;
- ksztalcie rankingu ligi;
I paru innych sprawach. Takze zachecam do zagladania i wypowiadania sie.
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Bern-HARD

  • Młodszy Mistrz
  • ***
  • Wiadomości: 336
  • Total likes: 0
  • Klub bitewniakowy "Rzeźnik" w Sopocie
    • Bernar DZIK !!!
Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #91 dnia: Kwiecień 04, 2009, 11:20:24 am »
Witam,
Rusza nowa strona ligi czterdziestkowej. Można ją znaleźć pod adresem:
www.liga40k.com

Słuchajcie, ta kolorystyka na stronce jest bardzo mało przyjazna dla oka. Szare ciemne tło, czarne napisy. Aż oczy bolą po dłuższym zagłębianiu się w jej treść. Podobno po zarejerstrowaniu można zmienić szatę graficzną u siebie na kompie, ale taki ja - nie wiem jak a poza tym czy nie mogłaby być od razu przyjazna dla oka?

Grafika fajna, strona dobrze zorganizowana ale te kolory... :oops:
Hallo! Ich bin Berniczek, Hände hoch!!!

Offline MiSiU

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #92 dnia: Kwiecień 04, 2009, 12:52:56 pm »
Wiesz co, mam propozycję. Prześlij jak ty sobie to wyobrażasz, a może zrobimy to po twojemu. Bo takiej krytyki "się mnie nie podoba" to ja naprawdę nie mam zamiaru traktować poważnie.

Offline Bern-HARD

  • Młodszy Mistrz
  • ***
  • Wiadomości: 336
  • Total likes: 0
  • Klub bitewniakowy "Rzeźnik" w Sopocie
    • Bernar DZIK !!!
Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #93 dnia: Kwiecień 04, 2009, 01:04:44 pm »
No to widocznie nie podchodzisz poważnie do tematu. Z mojej strony nie było żadnych złośliwości tylko normalna sugestia. To jest nie tylko moje spostrzeżenie, i inne osoby z 3miasta podobnie postrzegają problem. Uwagi typu "zrób to sam skoro lepiej potrafisz" zachowaj dla siebie. Podjąłeś się prowadzenia tej strony - świetnie, to się chwali, ale nie gryź jeżeli ktoś ci/wam zwraca na coś uwagę.

pzdr.
Hallo! Ich bin Berniczek, Hände hoch!!!

Offline MarcinB

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #94 dnia: Kwiecień 04, 2009, 01:08:17 pm »
Bern-HARD:
Chyba ciut uważniej powinienneś czytać wypowiedzi innych osób. ;-)
Nikt nie napisał, żebyś zrobił to samemu. Tylko Misiu napisał byś dał mu konkretną propozycję, a może coś z tego będzie. :)

Offline Bern-HARD

  • Młodszy Mistrz
  • ***
  • Wiadomości: 336
  • Total likes: 0
  • Klub bitewniakowy "Rzeźnik" w Sopocie
    • Bernar DZIK !!!
Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #95 dnia: Kwiecień 04, 2009, 01:19:05 pm »
Nikt nie napisał, żebyś zrobił to samemu
To można odczytać z tonu wypowiedzi, bo wiadomo że niedosłownie. Ja też nie miałem na myśli fizycznego gryzienia.
Tylko Misiu napisał byś dał mu konkretną propozycję, a może coś z tego będzie. :)
Dał propozycje że nie potraktuje mnie poważnie.

Ale może niech zainteresowany się wypowie, a "adwokaci" poczekają na rezultat.
Hallo! Ich bin Berniczek, Hände hoch!!!

Offline MiSiU

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #96 dnia: Kwiecień 04, 2009, 04:21:56 pm »
Jak już napisałem: jak opiszesz, jak twoim zdaniem powinno być, żeby było dobrze to można to rozważyć. To jest skrypt phpBB by Przemo, poszukasz w sieci to znajdziesz do niego kupę gotowych skinów i mogę dowolny zainstalować. Mnie się osobiście dobrze to forum czyta i podoba mi się ta kolorystyka, ale doinstalowanie innej to naprawdę minimalny problem. Natomiast uwag "weźcie i zróbcie coś z tym, bo mi się nie podoba" nie mam zamiaru traktować poważnie, bo wujków dobra rada mi nie potrzeba.
I żeby nie było - podjąłem się robienia tego, pomimo braku czasu bo nikt inny nie chciał nawet ruszyć palcem. Nawet gdy serwer stanął, razem z gotowym skryptem na moją prośbę o pomoc w prowadzeniu całości odpowiedziała jedna osoba (pozdrawiam zresztą), u której się co jakiś czas konsultuję w kwestiach informatycznych. Dlatego uważam, że nikt nie ma prawa moralnego do bezkonstruktywnej krytyki.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2009, 04:53:33 pm wysłana przez MiSiU »

Offline gilthanas

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #97 dnia: Kwiecień 04, 2009, 06:55:07 pm »
Jak dla mnie to skin jest jak najbardziej OK, nie lubie jakichs oczojebnych z bialym tlem albo zbyt wybajerzonych, to nie jest forum dla czytelnikow Super Expresu albo innego Faktu gdzie musi byc kolorowo coby przyciagac uwage.
Jezeli ktos bedzie chcial zmieniac layout to ja protestuje, ewentualnie niech bedzie mozliwosc wyboru.
A ninja knows no fear.

Offline Bern-HARD

  • Młodszy Mistrz
  • ***
  • Wiadomości: 336
  • Total likes: 0
  • Klub bitewniakowy "Rzeźnik" w Sopocie
    • Bernar DZIK !!!
Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #98 dnia: Kwiecień 05, 2009, 02:59:22 pm »
Widzisz MiSiU. Ja mogę mówić że moja "krytyka" [choć nie tak do tego podchodzę] jest podstawna a ty możesz twierdzić inaczej. Takie twoje święte prawo. Dziwią mnie jedynie twoje nerwowe reakcje, bo już wcześniej takie też u ciebie zaobserwowałem. Wracając do tematu. Tak jak napisałem - organizacja stronki jest jak najbardziej wporządku - przejrzysta. Pytasz się mnie o moje rozwiązanie. Ja [i wielu innych] dałbym jaśniejsze tło, ale to chyba samemu jest się w stanie się domyśleć, że czarne napisy na ciemnym tle są nieprzyjazne dla wzroku [stąd też płynie chyba powiedzenie - "jak czarne na białym"]. Grafika [nie mówię o kolorystyce] jak najbardziej jest okej. Ja jestem za poważnym człowiekiem żeby bawić się, jak to napisałeś w "wujka dobrą radę", ale jak ktoś na mnie naskakuje to nie pozostaje dłużnym. Jest problem - to go monituję i mam nadzieję że dojdziemy w tej kwestii do konsensusu. Oczywiście, nie mnie decydować o tym jakie tam będą kolory, ale jako że gram w lidze, organizuje turnieje itp. to czuję się w pozycji aby mieć jednak pewien wpływ na to co mnie także dotyczy i z czego korzystam, a w tym wypadku jest to strona ligowa.
Hallo! Ich bin Berniczek, Hände hoch!!!

Offline Eman

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #99 dnia: Kwiecień 07, 2009, 08:06:41 am »
Heyka !!!
Na Stronie Ligowej rozpoczelo sie przyjmowanie kandydatur do tegorocznych Młotkow. W tym roku mamy nastepujace kategorie:
- Najsympatyczniejszy gracz
- Najprężniejsze środowisko
- Najlepsza strona internetowa
- Najlepszy turniej
- Najlepszy sędzia
- Największy wkład w Ligę
- Najlepsza twórczość fanowska

Kandydatury zbieramy do 17 kwietnia, moga je zglaszac koordynatorzy - na wniosek wlasnego srodowiska of course.
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Eman

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #100 dnia: Kwiecień 20, 2009, 08:24:52 am »
Zapraszam wszystkich graczy ligowych do głosowania na tegoroczne Młotki - czyli nagrody przyznawane przez Lige.
W tym roku mamy następujące kandydatury:
1) Najsympatyczniejszy gracz
- Ederus
- Jaro
- Afro

2) Najprężniejsze środowisko
- Kraków
- Warszawa
- Poznań

3) Najlepsza strona internetowa
- Nowa Strona Ligowa <http://www.liga40k.com/>
- Blog Treja "...z 24 cala" <http://z24cala.blogspot.com/>
- Gloria Victis <http://wh40.pl/>
- Subrosa <http://www.subrosa.40k.pl/>
- Blog 42nd Cadian <http://42ndcadian.blogspot.com/>
- Strona Wojny Światów <http://www.wojnaswiatow.pl/>

4) Najlepszy turniej
- Arena
- Wojna Światów
- Halo Stars

5) Najlepszy sędzia
- Isengrim
- Yedli
- Eman
- Michałku

6) Największy wkład w Ligę
- Michał "MiSiU" Wiśniowski - za stronę ligową, automatyzację rankingu ligi i generalnie całokształt

7) Najlepsza twórczość fanowska
- Tomasz "Tomkow" Kowalik & CO za kodeks Blood Angels PL
- Yedli za Teatrzyk Różowy Juggernaut
- Klub Sztab za kodeks Lost and Damned

Aby zagłosować, należy wysłać maila na adres koordynator[at]liga40k.com, razem z imieniem, nazwiskiem i ID Ligowym.
Głosowanie trwa do 3ciego maja.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2009, 12:01:23 pm wysłana przez Eman »
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline PaulShin

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #101 dnia: Kwiecień 20, 2009, 08:46:27 am »
- Blog 42nd Cadian <http://42ndcadian.blogspot.com/>

 :shock:

Offline mlodyrs

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #102 dnia: Kwiecień 20, 2009, 08:53:22 am »
6) Największy wkład w Ligę
- Michał "MiSiU" Wiśniowski - za stronę ligową, automatyzację rankingu ligi i generalnie całokształt
Biorąc pod uwagę ilość kandydatur w tej kategorii nie lepiej było ogłosić zwycięsto Misia przez aklamację ;)

Offline gilthanas

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #103 dnia: Kwiecień 20, 2009, 09:29:22 am »
Musi formalnie dostac chociaz 1 glos zeby byc zwyviezca :D .
A ninja knows no fear.

Offline Eman

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #104 dnia: Kwiecień 20, 2009, 12:01:12 pm »
Heyka !!!
Na prosbe Pajaka, wycofuje Jego kandydature z kategorii Najsympatyczniejszy gracz.
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.