trawa

Autor Wątek: strona ligowa  (Przeczytany 137357 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #135 dnia: Wrzesień 01, 2010, 11:51:14 am »
I co zglosilem swoje brakujace armie i nic?
 
vladdi

I dzień możesz poczekać, prawda?

Offline Vladdi

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #136 dnia: Wrzesień 01, 2010, 11:57:50 am »
Nieee chceee juuuuz! Nooo dooobra poczekam :oops: :biggrin:
 
vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #137 dnia: Wrzesień 01, 2010, 01:03:19 pm »
Nieee chceee juuuuz! Nooo dooobra poczekam :oops: :biggrin:
 
vladdi

Masz. Możesz się cieszyć :P

Offline Raca

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #138 dnia: Wrzesień 01, 2010, 01:17:32 pm »
Tak sie upomina i w dodatku oszust, w rzezniku byles templarami ;)

Offline Vladdi

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #139 dnia: Wrzesień 01, 2010, 03:46:07 pm »
Damn prawda wszysko mi sie miesza:P
 
vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Eman

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #140 dnia: Listopad 07, 2010, 04:26:56 pm »
W dziale Download na Stronie Ligowej pojawiła się nowa wersja (3.5.4) Sędziówki.
Lista zmian:
- możliwość załadowania ze strony ligowej najnowszej wersji pliku z graczami. Na ekranie dodawania graczy ligowych, klikamy na przycisk "Serwer", następnie podajemy nazwę pliku, do którego zostaną zapisane ściągnięte z serwera dane. Po połączeniu z serwerem, Sędziówka zapisze dane do pliku, oraz od razu wczyta je do pamięci;
- możliwość modyfikowania ilości tur turnieju w czasie jego trwania. Na ekranie rozgrywek, w menu głównym, Rozgrywki->Zmień ilość tur;
- automatyczne zapisywanie stanu turnieju, po wpisaniu każdego wyniku. Plik nazywa sie Runda_n_w_trakcie;
- dodatkowe zapytanie przy zamykaniu okna rozgrywek i głównego okna programu;
 
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Shinux

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #141 dnia: Listopad 08, 2010, 12:45:03 am »
kto zrobil sedziowke?

i od razu do tej osoby pytania:

czy istniala by mozliwosc przeslania kodu do niej ew. czy ta osoba miala by cos przeciwko dekompilacji programu zeby go po swojemu poulepszac oraz mozliwe, ze przystosowac do batla?

Offline sokles

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #142 dnia: Listopad 08, 2010, 07:38:08 am »

Offline Eman

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #143 dnia: Listopad 08, 2010, 11:12:32 am »
Heyka !!!
Nie chcialbym wyjsc na totalnego zlamasa, ale ...
Nie zamierzam udostepniac kodu Sedziowki, ani zezwalac na jej deasemblacje, dekompilacje czy tez nieautoryzowane modyfikacje.
;) ;) A wszelkie ewentualne proby bede scigal z pomoca kohorty znajomych prawnikow  :cool:
Tak bardziej na powaznie, to spedzilem nad tym zbyt wiele czasu, zeby teraz ktos sobie przychodzil na gotowe i dodatkowo robil "ulepszenia". Plus kod, ktory powstawal ewolucyjnie przez tyle lat, ma tyle mrocznych miejsc, w ktore osobiscie boje sie zagladac i ktore trzeba by napisac od nowa, bo az wstyd na to patrzec, ze nie chce nikogo obarczac "przyjemnoscia" analizowania tego.
Sedziowka byla kiedys przystosowana do Batla (czego slady mozna jeszcze znalezc tu i owdzie), ale niestety po pewnym czasie, koledzy od kwadratow uznali, ze maja w glebokim powazaniu wspolprace ze mna - w sensie takim, ze nikt sie tym nie interesowal - wiec i ja porzucilem ta sprawe.
Ale mysle, ze mozemy sie jakos dogadac - jak ktos bedzie chcetny, zeby wyluszczyc mi co tam Batlowcy by potrzebowali, jak wyglada obecne liczenie punktow za turniej, jaki powinien miec format plik z outputem do Ligi i tak dalej - to ja jestem w stanie umiescic to na swojej liscie "to do" i za jakis czas zrobic (za dobra flaszke, czy cos tam of course  :cool: )
Cze !!!

Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline moo88

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #144 dnia: Listopad 09, 2010, 10:59:48 am »
U nas chlopaki używają z powodzeniem Sędziówki do WFB i nie słyszałem o żadnych problemach.

A z ligą w WFB przez jakiś czas działy się dziwne rzeczy. Nie wiem na czym stanęło.


Mama powiada: Magia to magia i już
-= Show ME what you've got =-

www.hania-dentysta.pl

Offline _Jankiel_

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #145 dnia: Listopad 09, 2010, 11:23:12 am »
Cytuj
A z ligą w WFB przez jakiś czas działy się dziwne rzeczy. Nie wiem na czym stanęło
Stanęło na tym, że od kilkunastu lat działa bez problemów  :neutral:

Offline Yedli

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #146 dnia: Listopad 09, 2010, 11:26:36 am »
;) ;) A wszelkie ewentualne proby bede scigal z pomoca kohorty znajomych prawnikow  :cool:
Jak coś, to numer telefonu znasz. :-D
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline moo88

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #147 dnia: Listopad 09, 2010, 11:41:46 am »
Stanęło na tym, że od kilkunastu lat działa bez problemów  :neutral:

No to nie wiem skad sie braly hasła a'propos nabijania ilości ludzi, żeby turniej byl jakiejś kategorii. Braki spójności. Sam niewiele gram w WFB, więc wybacz moją ignorancję. Opieram się na tym co słyszałem np. podczas jednego z turniejów 40k odbywającego się na jednej sali z wfb.

Ja umywam rączki. Jak zraniłem uczucia to wybacz.  ;)


Mama powiada: Magia to magia i już
-= Show ME what you've got =-

www.hania-dentysta.pl

Offline Vladdi

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #148 dnia: Listopad 09, 2010, 12:12:28 pm »
Jak coś, to numer telefonu znasz. :-D

Konkurencja na tym polu sroga:)

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline moo88

Odp: strona ligowa
« Odpowiedź #149 dnia: Listopad 09, 2010, 01:05:20 pm »
Co to jest 100 prawników na dnie morza ??

DOBRY POCZĄTEK


Mama powiada: Magia to magia i już
-= Show ME what you've got =-

www.hania-dentysta.pl