Autor Wątek: Papcio Chmiel dla S.T.A.M.P.S.  (Przeczytany 2626 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anakin

Papcio Chmiel dla S.T.A.M.P.S.
« dnia: Sierpień 19, 2009, 10:13:15 am »
Cytuj
Limitowana seria znaczków czasu dostępna będzie w punktach sprzedaży marki na terenie całej Polski. Jeden znaczek autorstwa Papcia Chmiela kosztować będzie około 120 PLN.

Przedstawiciele marki uprzedzają wszystkich zainteresowanych, że najnowszych znaczków z ilustracjami najsłynniejszego polskiego komiksiarza jest niespełna sto, dlatego warto zainteresować się nimi już dziś.

Sto znaczków po 120 zł sztuka? To bedzie wyzwanie dla kolekcjonerów...

Offline badday

Odp: Papcio Chmiel dla S.T.A.M.P.S.
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 19, 2009, 11:02:07 am »
Też mnie to zdziwiło póki nie doczytałem że to są de facto zegarki w kształcie znaczków a nie same znaczki   :D

Offline Mefisto76

Odp: Papcio Chmiel dla S.T.A.M.P.S.
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 19, 2009, 11:55:32 am »

 Wg tego co jest napisane to ile będzie wzorów tych znaczków-zegarków?
 Grafiki są dwie, ale czy zegarków-znaczków też tyle będzie?

  8)
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline Mefisto76

Odp: Papcio Chmiel dla S.T.A.M.P.S.
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 09, 2010, 07:16:28 am »
 Tuż przed świętami rzucono na stoiska S.T.A.M.P.S.owe po kilka kompletów - np. w nowootwartym centrum w Krakowie były dostępne 4 (słownie: cztery) komplety po dwa złączone wzory, z czego oczywiście można było kupić pojedynczo - cena jednego 120 zł, kompletu - 220. Wszystko w eleganckim, choć plastikowym pudełku. Sprzedawczyni poinformowała mnie, że wyprodukowano jedynie 100 sztuk na Polskę (wcześniej słyszałem o 50...) i że będzie wkrótce dostępnych kilka innych modeli.  

 Dodatkowo sieć dystrybucyjna oferuje ciekawą rzecz - przy zakupie dają kartę dzięki której przy następnym zakupie za 150 zł dają zniżkę 10%, a przy zakupie 6u STAMPSów siódmy dają gratis. Przydatne przy perspektywie wydania następnych modeli  :D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2010, 07:25:03 am wysłana przez Mefisto76 »
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

 

anything