trawa

Autor Wątek: Egmont 2009  (Przeczytany 328174 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tomasz 66

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #210 dnia: Październik 23, 2008, 03:13:32 pm »
Jeśli kogoś interesuje "Give Me Liberty" z Egmontu to w załączeniu link do info:
http://egmont.pl/pl/komiksy/wydarzenia/art57.html
(ukaże się w połowie roku 2009 i będzie to wersja poszerzona)

Offline Raf Fariszta

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #211 dnia: Październik 23, 2008, 04:06:33 pm »
Jeśli kogoś interesuje "Give Me Liberty" z Egmontu to w załączeniu link do info:
http://egmont.pl/pl/komiksy/wydarzenia/art57.html
(ukaże się w połowie roku 2009 i będzie to wersja poszerzona)
Miło ze strony Egmontu....choć czekałem bardzo na Martę w te Święta....
Nocy Matko Dnia

Offline ZBÓJCERZ

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #212 dnia: Październik 23, 2008, 04:34:29 pm »
Bardzo dobra wiadomość - chętnie poczekam dłużej, bo i tak jestem zawalony nieprzeczytanymi jeszcze komiksami.....

Offline Jarek Obważanek

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #213 dnia: Październik 23, 2008, 07:51:37 pm »
Informacja Egmontu jest nieprawdziwa. Całość serii Martha Washington to w sumie 560 a nie 352 stron:

Give Me Liberty - 216
Goes To War - 144
Happy Birthday - 32
Stranded in Space - 32
Saves The World - 112
Dies - 24
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #214 dnia: Październik 23, 2008, 08:55:25 pm »
Informacja Egmontu jest nieprawdziwa. Całość serii Martha Washington to w sumie 560 a nie 352 stron:

Give Me Liberty - 216
Goes To War - 144
Happy Birthday - 32
Stranded in Space - 32
Saves The World - 112
Dies - 24

To znaczy ze co? Że znów zaserwują nam jakas okrojoną wersję?

Offline Jarek Obważanek

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #215 dnia: Październik 23, 2008, 09:22:11 pm »
Prawdopodobnie dostaniemy połączone "Give Me Liberty" z "Goes To War". Tylko dlaczego nazywają to pełnym wydaniem serii? Na wyjaśnienia musimy jednak poczekać do poniedziałku.

(Próbowałbym interpretować informację Egmontu na tej zasadzie, że będzie to 208 + 352 strony, ale utrzymanie ceny 65 zł dla prenumeratorów wyklucza takie rozwiązanie.)
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline oyang

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #216 dnia: Październik 23, 2008, 09:37:19 pm »
Ze strony Egmontu:
Cytuj
"Jednocześnie  informujemy, że zdecydowaliśmy się wydać w jednej książce nie tylko tom otwierający cykl Millera i Gibbonsa (Dajcie mi wolność – 208 stron), ale całość serii Marta Washington (łącznie 352 strony)."

Dla mnie to jest 208+352, co prawda partykuła "też" wzmocniłaby przekaz.


ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #217 dnia: Październik 23, 2008, 10:45:29 pm »
Bądzmy realistami. Ponad 500 stronnicowy komiks w kolorze... ile to by kosztowało? :shock:
Śmiem wątpić aby całosc wydali, choć gdyby faktycznie tak się stało...

Offline ZBÓJCERZ

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #218 dnia: Październik 23, 2008, 10:49:02 pm »
Ze strony Egmontu:
Dla mnie to jest 208+352, co prawda partykuła "też" wzmocniłaby przekaz.



O ile dobrze rozumiem język polski to słowo "łącznie" wskazuje na to, że komiks będzie miał 352 stron

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #219 dnia: Październik 24, 2008, 12:27:21 am »
Prawdopodobnie dostaniemy połączone "Give Me Liberty" z "Goes To War". Tylko dlaczego nazywają to pełnym wydaniem serii? Na wyjaśnienia musimy jednak poczekać do poniedziałku.

(Próbowałbym interpretować informację Egmontu na tej zasadzie, że będzie to 208 + 352 strony, ale utrzymanie ceny 65 zł dla prenumeratorów wyklucza takie rozwiązanie.)

Nie wykluczałbym tej ewentualności bo po pierwsze nie wydaje mi się, że tych prenumeratorów którzy zdecydowali sie na ten tytuł, jest tak wielu (strzelalbym, że kilkudziesięciu, do setki) a po drugie raczej nie dopłacą do nich tylko niewiele zarobią nawet jezeli komiks bedzie kosztował około 100-120 zł.
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline Jarek Obważanek

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #220 dnia: Październik 24, 2008, 07:38:28 am »
Jeśli będzie kosztował 120 zł (a pewnie więcej) to przy objętości 350, a nie 550 stron. Zresztą nie ma co gdybać, poczekamy na odpowiedź TK w tej kwestii.

(a myślałem, że zwracanie uwagi na literówki i inne drobiazgi to takie niestosowne zachowanie...)
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline redkac

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #221 dnia: Październik 26, 2008, 11:53:12 am »
ja mam ten rynek gdzieś i nie kupuję czegoś tylko dlatego, że ktoś łaskawie raczył to po polsku wydać
śmiesznie to brzmi w ustach kogoś, kto wszystkie nowości sprzedaje na allegro. po co taki tekst, skoro i tak kupujesz wszystko. zwykła hipokryzja i tyle.
o dobrze, że komuś jest dobrze. I bardzo dobrze.

Offline maketa

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #222 dnia: Październik 26, 2008, 04:13:23 pm »
śmiesznie to brzmi w ustach kogoś, kto wszystkie nowości sprzedaje na allegro. po co taki tekst, skoro i tak kupujesz wszystko. zwykła hipokryzja i tyle.
wogóle jak czytam posty yurek1'a, to mam dziwne wrażenie, że to jakiś wiellki wróg komilksów wydawanych po polsku. No ale takie wielki znawca i wybitny tłumacz może sobie na to pozwolić...

Offline yurek1

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #223 dnia: Październik 27, 2008, 05:48:02 am »
1. nie wszystkie, tylko niektóre. nie kupuję wszystkiego, co jest wydawane, tylko rzeczy, które potencjalnie mogą mi się spodobać. nie podobają się = sprzedaję. tyle. zresztą nie wiem, po co się tłumaczę, skoro jest to tylko i wyłącznie moja sprawa. kupować ode mnie nie musisz.

2. o, maketa. rodzice zdjęli kłódkę z komputera? :)
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline maketa

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #224 dnia: Październik 27, 2008, 07:54:01 am »
zresztą nie wiem, po co się tłumaczę, skoro jest to tylko i wyłącznie moja sprawa.

Tak samo, jak tylko twoją sprawą są twoje żenujące opinie w stylu "ja mam ten rynek gdzieś i nie kupuję czegoś tylko dlatego, że ktoś łaskawie raczył to po polsku wydać". Jak myślisz, kogo obchodzi twoje zdanie na ten temat? Może więc swoje sprawy zachowuj dla siebie? A już na pewno takie kretyńskie opinie.

o, maketa. rodzice zdjęli kłódkę z komputera? :)

W przeciwieństwie do ciebie (co widać po wytryskach genialnych i częstych), ja niestety ciężko pracuję (i nie tylko) i nie mam czasu zbyt często tu pisać. Ale czasem wręcz trzeba zareagować.
I w ogóle mam świetny pomysł: skoro jesteś taki och i ech, to może założysz wydawnictwo?? Co to dla ciebie! Genialny ekonomista sam sobie genialnie skalkuluje koszty, genialny tłumacz sam sobie genialnie potłumaczy, genialny grafik sam sobie genialnie obrobi materiały, no i genialny wydawca genialnie na czas i terminowo wyda genialny komiksy, najlepsze! Wszyscy będą zadowoleni, a ty najbardziej. Przecież na forach nikt nie będzie pisał o tobie inaczej jak "geniusz" i "zbawca komiksowego rynku w Polsce"!
Nie rozumiem po co ujadać na forach, skoro z takim potencjałem można pokazać Egmontom, Taurusom i Manzokom jak się wydaje komiksy.

Skończcie osobiste wycieczki. Niczemu tutaj nie służą.
graves
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2008, 08:46:12 am wysłana przez graves »