Autor Wątek: Egmont 2009  (Przeczytany 327726 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mefisto76

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #240 dnia: Listopad 15, 2008, 08:26:31 pm »
Cytat z Alei:
  I jeszcze coś dla Mefisto:

Dzięki Raf!

No to mogę spać spokojnie, bo tylko 3 lata czekania zostało  :badgrin:
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline reston

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #241 dnia: Listopad 15, 2008, 11:38:58 pm »
Beznadziejne te odpowiedzi. Brak zapowiedzi na nowy rok i przwede wszytskim wyjaśnienia co z "pełnym" wydaniem Marty Washington.

Offline nayroth

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #242 dnia: Listopad 16, 2008, 10:49:01 am »
Ciągle nie rozumiem dlaczego "Fantastyczna podróż" co na 64 stron zasługuje na HC, a ceglasty Aldebaran już nie?
No i szykuje się objętościowy anty-rokord w nowych MK - Signal to noise, akurat tp mogliby puścić w ludzkim nakładzie, a nie miszczowskim...

Kołodziejczak na wesoło: Szanowny Panie, bardzo cieszę się, że pomimo obojętności do komiksów SW będzie je Pan kupował. To naprawdę dobra wiadomość i cieszę się, że raczył się nią Pan z nami podzielić. :D


Offline freshmaker

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #243 dnia: Listopad 16, 2008, 11:40:33 am »
czytając pytania do tk momentami dziwię mu sie że poświęca czas na takie pierdoły i odpowiadać na forum.

@reston: ja tam zapowiedzi na przyszły rok widzę w tych odpowiedziach całkiem sporo.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Jarek Obważanek

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #244 dnia: Listopad 16, 2008, 12:04:12 pm »
No wiesz, jak nie odpowiada to od razu pretensje - ignoruje pan nasze pytania, jak tak można traktować czytelników itp. itd.
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline ljc

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #245 dnia: Listopad 16, 2008, 02:06:10 pm »
dokładnie, to jest budowanie więzi lojalnościowych i przyjaznego dla czytelnika wizerunku firmy - dlatego też kg ma swój blog, a Timof często (nieosobiście) informuje na tym forum - Kołodziejczak nie traci na tym dużo (2 h na miesiąc?), a ma kontakt z czytelnikami, niektóre uwagi nie muszą być złe (vide kazus tytułu rękawicy i kg)
tamtam!

Offline graves

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #246 dnia: Listopad 16, 2008, 02:45:30 pm »
Mnie bardzo za to cieszy zapowiadany drugi Blueberry i to właśnie 4 tomy, których brakowało do ciągłości serii... :)
Super.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline reston

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #247 dnia: Listopad 16, 2008, 05:09:22 pm »
Freshmaker

Chodzi mi przede wszytskim o nowe tytuły w Og i MK. Ale tu akurat nie ma się co denerwować, za niedługo pewnie je podadzą.

Zależało mi na odpowiedzi co z zawartością Marty W. Temat przewinął się przez forum, wzbudził dość duże kontrowersje, więc myślałem że Egmont będzie chciał sprawę wyjaśnić.

Offline freshmaker

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #248 dnia: Listopad 16, 2008, 07:30:43 pm »
mysilsz ze w egmoncie mają etatowego czytacza forum?

nie wiem czy czytałeś odpowiedzi kołodziejczaka, ale jak trafnie zauważył na tym forum jest zarejestrowana garstka osób i większość opinii tu prezentowanych ma się nijak do faktycznego zapotrzebowania na dane tytuły przez wszystkich czytelników w polsce.

tutaj większość osób to komiksowe freaki - dominują dyskusje odnośnie tłumaczeń, koloru okładki itd. gwarantuję ci że jak objedziesz egmont na tym forum to tk nie pojawi się pod twoimi drzwiami z bukietem kwiatów.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline reston

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #249 dnia: Listopad 16, 2008, 09:11:01 pm »
Po pierwsze - wydaje mi się, że forum jest czytane przez ludzi z Egmontu. Nie raz zabierali głos w kwestiach podnoszonych tutaj. A co do ludzi z forum to jestem świadom tego, ich opinia nie jest reprezentatywna, tylko że odnośnie "Give me liberty" nikt nie wyrażał żadnej opinii ani nie wskazywał na zapotrzebowanie. Sygnalizowane były wątpliwości czy "całość" w rozumieniu Egmontu oznacza rzeczywiście wszystko z Martą Washington czy też całość w rozumieniu wydawcy. Biorąc pod uwagę ich numer z "Batman i syn" można mieć wątpliwości.


Po drugie - na forum Egmontu "oficjalnie" zadano pytania odnośnie ilości stron zbiorczego wydania.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #250 dnia: Listopad 16, 2008, 09:42:50 pm »
mysilsz ze w egmoncie mają etatowego czytacza forum?

Jednak chyba coś jest na rzeczy, bo w końcu sam Kołodziejczak napisał:
Cytuj
Jak Pan wie, dyskusja na ten temat przetoczyła się przez fora.
:)

Offline Jarek Obważanek

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #251 dnia: Listopad 20, 2008, 07:46:14 am »
Chodzi mi przede wszytskim o nowe tytuły w Og i MK. Ale tu akurat nie ma się co denerwować, za niedługo pewnie je podadzą.
Ja w zapowiedziach Egmontu naliczyłem 9 tytułów, które powinny ukazać się w 2009 w MK, PE lub OG. To tak mało? Tegoroczne plany zostały ogłoszone dopiero w lutym (a było to 15 pozycji).
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline Gre

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #252 dnia: Listopad 22, 2008, 11:12:11 am »
Arq ma byc wydany w 2-óch tomach??
nie pamietam ile ma całosc 11...9??

Offline kas1

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #253 dnia: Listopad 22, 2008, 12:43:28 pm »
Na stronie E. pojawiły się zapowiedzi na grudzień:
http://www.egmont.pl/pl/komiksy/zapowiedzi/

Zwraca uwagę kolejna obsuwa Marzi i przedwiecznych (spadli na 1 grudnia)

Offline Jarek Obważanek

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #254 dnia: Listopad 22, 2008, 05:37:27 pm »
Arq ma byc wydany w 2-óch tomach??
nie pamietam ile ma całosc 11...9??
Arq cały czas powstaje. Ma być przynajmniej 3 cykle po 6 tomów.
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

 

anything