trawa

Autor Wątek: Egmont 2009  (Przeczytany 328225 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ZBÓJCERZ

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 29, 2008, 05:59:35 pm »
Na marginesie: Empiki to też kupa.

To fakt - kiedyś kupowałem (wiadomo, że przepłacając) bo chciałem mieć daną pozycję od razu - teraz nie kupuję już w Empiku od dłuższego czasu, bo zanim tam się pojawi jakaś nowość to już dawno kupię przez Internet, przeczytam i zapomnę o czym było :) Ciekaw jestem jak długo Empiki będą jeszcze funkcjonowały...

Offline freshmaker

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 29, 2008, 06:04:34 pm »
myślę że sieć empik szybko padnie skoro przestałeś tam kupować
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline ZBÓJCERZ

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 29, 2008, 06:06:42 pm »

a polskie wydania na tyle mnie często irytują,

a co w nich irytującego ?

Offline ZBÓJCERZ

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 29, 2008, 06:16:49 pm »
myślę że sieć empik szybko padnie skoro przestałeś tam kupować

hehehe! zdziwiłbyś się :) Jedynym plusem kupowania w sklepie komiksów  jest możliwość przejrzenia przed zakupem - inna sprawa, że w niektórych Empikach komiksy są w takim stanie, że nawet za darmo bym ich nie chciał. Ok. Koniec offtopu, bo to nie temat o Empiku.
Do tematu: zapowiedziami Egmontu jestem w pełni usatysfakcjonowany. Wydają pozycje znane, sprawdzone - nigdy nie oczekiwałem od nich, że staną się konkurencją dla Kultury Gniewu. Myślę, że polscy wydawcy się nieźle uzupełniają, z pożytkiem dla czytelnika 

Zbójcerz - nie pisz kilku posów pod rząd - używaj opcji "Modyfikuj"
graves


ok. rozpędziłem się - będę tego pilnował. Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2008, 01:13:29 pm wysłana przez ZBÓJCERZ »

Offline tranway

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 29, 2008, 08:01:47 pm »
Dobrze, że chociaż Grżędowicza napisałeś z dużej litery, bo Kochanowskiego to się pisze z małej, nie?
Jeśli jest użyty jako przymiotnik to jak najbardziej....

Offline yurek1

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 29, 2008, 08:28:29 pm »
oho, najazd młodzieży.

trochę szkoda mi klawiatury na odpowiedź. ograniczę się więc do zarzutu o "Pewnie te talenty tłumaczeniowe kończą się na wpisach na forum. " - cóż, nie kończą. książek wiele nie popełniłem, bo profil mojej działalności zarobkowej jest jednak inny, ale kilka się trafiło. w przyszłym roku będziesz mógł poczytać np. Honour Killing, Baby And Toddler Meal Planner, a także Reincarnation. zapraszam. językiem szekspira (z premedytacją używam małej litery - w razie, gdybyś nie zauważył) zajmuję się w sposób profesjonalny od dwunastu lat, więc śmiem twierdzić, że jakąś tam wiedzę na jego temat posiadam. nie czuję potrzeby podawania moich osiągnięć, bo to nie miejsce ku temu. to jest internet, tu wszystko można samemu znaleźć.
acha, do egmontu z propozycją tłumaczeń nie uderzałem. nie czuję takiej potrzeby.

a co w nich irytującego ?
język "polski". jeśli nie wiesz, o co mi chodzi, to najpewniej posługujesz się rzeczonym językiem "polskim". jeśli szukasz przykładów języka "polskiego", zajrzyj do dowolnego komiksu muchy...
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline Mefisto76

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 29, 2008, 08:43:13 pm »
No, takiej bufonady to daaaawno nie widziałem.

Kszychul - nowe konto?  8) Nawet na forum Gildii Ci usunęli stare? To już zakrawa na paranoję :badgrin:
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline maketa

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 29, 2008, 09:22:41 pm »
Jeśli jest użyty jako przymiotnik to jak najbardziej....

hm, to od nazwiska można przymiotnik tworzyć?

Za najeżdżanie na jednego forumowicza - czytaj: posty per osoba, nie temat - masz upomnienie.
Kolejne tego typu załużą na 3 miesięczne ostrzeżenie.
pozdrawiam
graves
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2008, 09:32:19 pm wysłana przez graves »

Offline maketa

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 29, 2008, 09:44:39 pm »
To już zakrawa na paranoję :badgrin:

eeee...... teraz dopiero zauważyłem, że to do mnie....? krótko jestem na Gildii,więc nie do końca kumam tutejszy slang. Zapytam z hiszpańska: "Ke?"

Offline ljc

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 30, 2008, 07:34:18 am »
oho, najazd młodzieży.

trochę szkoda mi klawiatury na odpowiedź. ograniczę się więc do zarzutu o "Pewnie te talenty tłumaczeniowe kończą się na wpisach na forum. " - cóż, nie kończą. książek wiele nie popełniłem, bo profil mojej działalności zarobkowej jest jednak inny, ale kilka się trafiło. w przyszłym roku będziesz mógł poczytać np. Honour Killing, Baby And Toddler Meal Planner, a także Reincarnation. zapraszam. językiem szekspira (z premedytacją używam małej litery - w razie, gdybyś nie zauważył) zajmuję się w sposób profesjonalny od dwunastu lat, więc śmiem twierdzić, że jakąś tam wiedzę na jego temat posiadam. nie czuję potrzeby podawania moich osiągnięć, bo to nie miejsce ku temu. to jest internet, tu wszystko można samemu znaleźć.
acha, do egmontu z propozycją tłumaczeń nie uderzałem. nie czuję takiej potrzeby.
język "polski". jeśli nie wiesz, o co mi chodzi, to najpewniej posługujesz się rzeczonym językiem "polskim". jeśli szukasz przykładów języka "polskiego", zajrzyj do dowolnego komiksu muchy...
a dlaczego z premedytacją piszesz tak?
tamtam!

Offline maketa

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #55 dnia: Wrzesień 30, 2008, 07:48:27 am »
jeśli szukasz przykładów języka "polskiego", zajrzyj do dowolnego komiksu muchy...
Heh, każdy może tak napisać. Skoro twierdzisz, że komiksy Muchy naszpikowane są nie wiadomo czym, to zapodaj jakieś przykłady.

a dlaczego z premedytacją piszesz tak?
No właśnie???

Offline yurek1

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #56 dnia: Wrzesień 30, 2008, 09:31:17 am »
Cytat: maketa

"a dlaczego z premedytacją piszesz tak?"

No właśnie???
a dlaczego nie? mam chyba do tego prawo, czyż nie?  :eek:

Cytat: maketa
Skoro twierdzisz, że komiksy Muchy naszpikowane są nie wiadomo czym, to zapodaj jakieś przykłady.
pożycz mi jakiś ich komiks, to znajdę. wystarczyło mi solidne przeglądnięcie w sklepie, żeby wiedzieć, że szkoda na to kasy.
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline JAPONfan

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #57 dnia: Wrzesień 30, 2008, 09:38:42 am »
Heh, każdy może tak napisać. Skoro twierdzisz, że komiksy Muchy naszpikowane są nie wiadomo czym, to zapodaj jakieś przykłady.

niechłodno do dyskusji przygotowany jestes. Wystarczy sienac do topica o Musze i tlumaczeniach.

Offline ljc

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #58 dnia: Wrzesień 30, 2008, 09:45:00 am »
a dlaczego nie? mam chyba do tego prawo, czyż nie?  :eek:
(...)
? do robienia błędów? nie rozumiem...
tamtam!

Offline yurek1

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #59 dnia: Wrzesień 30, 2008, 09:46:13 am »
nie rozumiem...
bardzo mi przykro.
Oh no, what a time to get diarrhoea!

 

anything