Autor Wątek: Egmont 2009  (Przeczytany 327659 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #885 dnia: Sierpień 11, 2009, 09:19:16 pm »
No popatrz. Za to polecam Gwinee Lorda i Miecz Niesmiertelnego.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline norbs

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #886 dnia: Sierpień 11, 2009, 10:33:21 pm »
henri landru - pierwsze wrazenie bardzo kiepskie. sztampowa historia, chyba dobra tylko dla francuzow obeznanych z osoba mordercy. duze rozczarowanie.

No kurde. A tak na to czekalem.
Aczkolwiek ja nadal rozmyslam kiedy Betelguze wydadza. Czyzby tak slabo Aldebaran sie sprzedal? W sumie kupa ludzi miala nadal 4 tomy od Twoj Komiks czy ktokolwiek to wydal ale bez przesady. Moze na pazdziernik przesuneli... Leo przyjedzie? ;)

Offline eduardo

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #887 dnia: Sierpień 11, 2009, 11:22:06 pm »
W sumie kupa ludzi miala nadal 4 tomy od Twoj Komiks czy ktokolwiek to wydal ale bez przesady.
Zaden Twoj Komiks, tylko Siedmiorog; i nie cztery a dwa tomy, ktore do dzisiaj w niektorych miejscach mozna kupic za bezcen. A Betelguza moze miec po prostu obsuwe i nie potrzebne jest doszukiwanie sie drugiego dna. Z drugiej strony po zapoznaniu sie z integralem Aldebarana juz tak bardzo nie wyczekuje tej pozycji, bo wyszlo na jaw, ze jako scenarzysta to Leo zawodzi niemilosiernie... Szkoda.

Offline Julek_

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #888 dnia: Sierpień 11, 2009, 11:57:14 pm »
henri landru - pierwsze wrazenie bardzo kiepskie. sztampowa historia, chyba dobra tylko dla francuzow obeznanych z osoba mordercy. duze rozczarowanie.

E tam, bardzo dobre czytadło, pokazujące kierunek w jakim bym chciał, żeby Egmont zmierzał. Komiks Chaboute można umieścić w punkcie zero, gdzie jedno esktremum wyznacza przyjemna euro-papka w stylu Lanfeusta, a drugie - co bardziej artystyczne rzeczy z Kultury Gniewu albo "From Hell" od Timofa. Bardzo zręcznie opowiedziana historia i znakomicie skomponowana wizualno-narracyjne.

Szersza recka - niebawem!

( w ogóle siepień Egmtonu prezentuje się obficie i nieźle )

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #889 dnia: Sierpień 12, 2009, 10:09:13 am »
henri landru - pierwsze wrazenie bardzo kiepskie. sztampowa historia, chyba dobra tylko dla francuzow obeznanych z osoba mordercy. duze rozczarowanie.

A mnie się podobało. Wchłonięte bez bólu.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #890 dnia: Sierpień 13, 2009, 11:49:13 am »
No właśnie, słuchajcie, bo nie wiem, czy mam reklamować... Dostałem dzisiaj paczkę, w tym komiks "Henri Desire Landru". Strona 128 jest niezadrukowana, chociaż według numeracji autora jest to (albo powinna być) plansza 124. Macie to samo w swoich egzemplarzach?
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Offline Julek_

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #891 dnia: Sierpień 13, 2009, 12:41:25 pm »
Ja też tak mam, ale z toku fabuły wynikałoby, że tam ma być pusta strona, jak przynajmniej sądzę.

Offline Jarek Obważanek

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #892 dnia: Sierpień 13, 2009, 04:42:05 pm »
Przychylam Julkowi. Zdecydowanie jest tam celowa przerwa.
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #893 dnia: Sierpień 13, 2009, 09:12:06 pm »
no raczej!

Offline pookie

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #894 dnia: Sierpień 22, 2009, 08:36:15 pm »
Czy strona 18 również jest pusta w Waszych egzemplarzach?
 for Pookie

Offline adro

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #895 dnia: Sierpień 23, 2009, 02:16:14 pm »
U mnie tez 18-tka jest pusta. Z toku fabuły wynika, ze jest to raczej uzasadniona pustka
pozdro   
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline pookie

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #896 dnia: Sierpień 23, 2009, 02:17:35 pm »
Dziękuję i pozdrawiam.
 for Pookie

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #897 dnia: Sierpień 23, 2009, 02:43:38 pm »
Eee, pookie chyba sobie pokpiwa...
Kiedy kartkowałem komiks za pierwszym razem, nie zauważyłem tej pustej strony. Gdybym ją zauważył, pewnie nie zadałbym pytania kilka postów wyżej. Ale byłem w panice. Zawsze wpadam w panikę, kiedy widzę niezadrukowaną stronę w komiksie... :roll:

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #898 dnia: Sierpień 23, 2009, 03:10:10 pm »
Pookie wrocil! W dodatku czyta komiksy. Fajnie. :)

Ja jeszcze tego Chaboute'a nie kupilem, nie jestem pewien czy ten komiks to moje klimaty, wiec na razie jest na liscie 'na wszelki wypadek'.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline pookie

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #899 dnia: Sierpień 23, 2009, 03:21:35 pm »
Hmmmm,
Chyba od kilku lat nie logowałem się na forum gildii (zdarzyło mi się nawet zapomnieć hasła) i raczej bym tego nie zrobił żeby urządzic sobie z kogoś szydę. Jako emerytowany geek najczęściej kupuję komiksy w Empiku (TAK!) i  nie mam możliwości skonfrontowania zawartości komiksów na przykładzie kilku egzemplarzy. Kartkując Landru zobaczyłem puste strony i zachwianą w związku z tym numerację poszczególnych plansz (właśnie na dwóch wspomnianych stronach - 18 i 128), a że pamietam edytorskie wpadki Egmontu ... po prostu zapytałem. Zero szydy.  

PS. Do posta Arka - Czytania komiksów nie zarzuciłem nigdy, przestałem sie tylko udzielać na niwie internetowej/konwentowej/fanowskiej.
 for Pookie