trawa

Autor Wątek: Egmont 2009  (Przeczytany 327282 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shinue

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #945 dnia: Wrzesień 13, 2009, 06:58:15 pm »
czy Egmont na MFK sprzedaje komiksy z jakąś zniżką?

Offline norbs

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #946 dnia: Wrzesień 13, 2009, 07:18:29 pm »
Tradycyjnie żadnych konkretów.

Zdawało mi się ze jeszcze mniej niż zwykle...
Ale co mnie zaskoczyło; Szninkiel z reprodukcja grafiki do powieszenia na ścianie. Wow.

Offline Koro

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #947 dnia: Wrzesień 13, 2009, 07:55:03 pm »
Te odpowiedzi coraz mniej ciekawe się robią. Ale zbiorcze wydania Rosińskiego cieszą. Rozbawiła mnie odpowiedź na pytanie o kolejne tomy w serii sensacja :D

Offline graves

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #948 dnia: Wrzesień 13, 2009, 08:37:17 pm »
czy Egmont na MFK sprzedaje komiksy z jakąś zniżką?

Przeważnie ich komiksy sprzedaje IMAGO. Zniżki są na wszystkich stoiskach.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Roy_v_beck

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #949 dnia: Wrzesień 13, 2009, 10:47:30 pm »
Nie ma co się czepiać, że słabe odpowiedzi. Jak dla mnie ok. Fajnie, że w ogóle są. To, że ignorują pytania o Batmany czy Spider-many to norma, wiadomo że ich nie wydadzą. Widocznie nic przed Łodzią nie chcą ujawniać o swoich planach. I tylko mnie boli, że te 2-3 tomy rocznie Hellblazera (w tym roku wychodzi na to, że tylko 2 będą). Strasznie długo potrwa kolekcjonowanie tej serii. Ale spoko, patrząc tak w skali roku to i tak najwięcej od Egmontu kupuję.
I will make you hate me, cuz you ain't me.
http://rvb-arts.blogspot.com/

Offline wilk

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #950 dnia: Wrzesień 14, 2009, 07:57:38 am »
Z odpowiedzi wynika, że raczej nie doczekamy się już żadnych komiksów Mariniego ani Mureny z Egmontu.  :sad:

Cytuj
Skarga w październiku, Szninkiel (czarno-biały) prawdopodobnie w grudniu. Ładnie i elegancko, projekt okładki robił Piotr Rosiński. W każdym tomie będzie osobna kartka z reprodukcją grafiki do wyjęcia i powieszenia na ścianie.

Mam nadzieję, że Szninkiel będzie wydany w jednym tomie bo z tej odpowiedzi to na dwoje można wróżyć...

Offline Ajron

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #951 dnia: Wrzesień 14, 2009, 08:45:03 am »
Mam nadzieję, że Szninkiel będzie wydany w jednym tomie bo z tej odpowiedzi to na dwoje można wróżyć...

Kołodziejczak w jakichś wcześniejszych odpowiedział potwierdził, że to będzie integral i wszystko będzie w jednym tomie. Pewnie pisząc "W każdym tomie..." ma na mysli i Skargę i Szninkla, i może nawet kolejne wznowienia czyli western i skarbek.

Offline skil

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #952 dnia: Wrzesień 14, 2009, 09:11:56 am »
Z odpowiedzi wynika, że raczej nie doczekamy się już żadnych komiksów Mariniego ani Mureny z Egmontu.  :sad:
Z odpowiedzi jasno wynika, że serie czekają. Ostatnio gdzieś czytałem, że nakład "Mureny" jest na wyczerpaniu, a to dobra wiadomość. Fakt, sprzedaż trwała długo, bo przecież od czasu wydania ostatniego albumu minęło już prawie sześć lat.
Moim zdaniem Egmont dokończy tą serię.
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline wilk

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #953 dnia: Wrzesień 14, 2009, 09:24:23 am »
Z odpowiedzi jasno wynika, że serie czekają.
To jest optymistyczna interpretacja.

W każdym razie "Orłów Rzymu" Mariniego nie planują, a kiedyś przecież planowali. Na WRAKu nawet to wisi jako zapowiedź.

Offline Tiall

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 836
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #954 dnia: Wrzesień 14, 2009, 09:26:32 am »
Moim zdaniem Egmont dokończy tą serię.

ale to jescze im sporo czasu zajmie ;) - siódmy album ma premierę pod koniec 2009 roku, a seria planowana jest na dwanaście części...

Offline skil

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #955 dnia: Wrzesień 14, 2009, 09:37:01 am »
ale to jescze im sporo czasu zajmie ;) - siódmy album ma premierę pod koniec 2009 roku, a seria planowana jest na dwanaście części...
widać, że jestem niedoinformowany, bo cały czas sądziłem, że seria zamknie się w ośmiu częściach. w takim razie chyba rzeczywiście przyjdzie nam długo poczekać na polskie wydanie... Plansze Europy 2015r.? ;-)
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline jolan13

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #956 dnia: Wrzesień 14, 2009, 11:12:14 am »
Z odpowiedzi jasno wynika, że serie czekają. Ostatnio gdzieś czytałem, że nakład "Mureny" jest na wyczerpaniu (...)
Zdecydowanie jest na wyczerpaniu, tomu czwartego (w sklepie) nie kupisz nigdzie, a pozostałe tomy w niektórych sklepach możesz jedynie upolować. Zresztą, ja sam bezskutecznie poszukuję tomu czwartego. Nie chce nikt sprzedać? ;-)
Również moim zdaniem, egmont spokojnie "Murenę" i "Skorpiona" skończy, niestety trzeba będzie na to troszkę poczekać. "Skorpion" zresztą też jest na wykończeniu - tomu 3 i 5/6 nie uświadczysz już nigdzie.

Co do "Orłów Rzymu", to bezpośrednio pod zapytaniem o ten komiks odpowiedzi nie było, łudzę się więc, że magiczna odpowiedź "Nie planujemy" ich nie dotyczyła ;-)

Offline Death

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #957 dnia: Wrzesień 14, 2009, 11:27:16 am »
Fajny ten pomysł z planszą do powieszenia na ścianę.

Offline Koro

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #958 dnia: Wrzesień 14, 2009, 12:01:25 pm »
Nie ma co się czepiać, że słabe odpowiedzi. Jak dla mnie ok. Fajnie, że w ogóle są. To, że ignorują pytania o Batmany czy Spider-many to norma, wiadomo że ich nie wydadzą. Widocznie nic przed Łodzią nie chcą ujawniać o swoich planach. I tylko mnie boli, że te 2-3 tomy rocznie Hellblazera (w tym roku wychodzi na to, że tylko 2 będą). Strasznie długo potrwa kolekcjonowanie tej serii. Ale spoko, patrząc tak w skali roku to i tak najwięcej od Egmontu kupuję.
Dlatego dziękuje Egmontowi za Hellblazera i powoli zbieram w oryginale. Dokończę tylko run Ennisa od Egmontu. Wyjdzie i taniej, i szybciej, i lepiej wydane.
Fajny ten pomysł z planszą do powieszenia na ścianę.
Świetny pomysł! Ciekawe jaki format tej planszy będzie.

Offline skil

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #959 dnia: Wrzesień 14, 2009, 07:19:46 pm »
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

 

anything