trawa

Autor Wątek: Egmont 2009  (Przeczytany 327167 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline yurek1

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #225 dnia: Październik 27, 2008, 10:54:54 am »
graves, ja jeszcze tylko krótko i już się zamykam:

po pierwsze, już chyba z milion razy wałkowaną była kwestia: o czym pisać na forach, a o czym nie. i chyba po raz milionowy trzeba powiedzieć, że idea forum polega na tym, że użytkownik dzieli się swoją OPINIĄ, POGLĄDEM, PRZEMYŚLENIEM itp., które z natury rzeczy jest subiektywne. natomiast Ty (jak widzisz, luźna forma forumowych rozmów nie zwalnia mnie z okazywania odoribny szacunku) wcale nie musisz tego czytać, naprawdę. jest taka fajna opcja "ignoruj posty użytkownika". jeśli nie podobają Ci się w jakikolwiek sposób moje posty, nie czytaj ich. proste i skuteczne.

po drugie, dokonujesz totalnej nadinterpretacji tego, co piszę i wysnuwasz wnioski, do których nie prowadzą żadne przesłanki. przeczytaj raz jeszcze swój post i odpowiedz sobie na pytanie: co przemawia za tym, że znając mnie li tylko z forumowych wpisów masz prawo mnie obrażać? najpewniej jedynie wrodzona niska kultura osobista.

bardzo proszę o niewycinanie tego posta. obiecuję, że nie odpowiem już na zaczepki ze strony użytkownika maketa.
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline ZBÓJCERZ

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #226 dnia: Październik 27, 2008, 11:05:18 am »
Tak samo, jak tylko twoją sprawą są twoje żenujące opinie w stylu "ja mam ten rynek gdzieś i nie kupuję czegoś tylko dlatego, że ktoś łaskawie raczył to po polsku wydać". Jak myślisz, kogo obchodzi twoje zdanie na ten temat? Może więc swoje sprawy zachowuj dla siebie? A już na pewno takie kretyńskie opinie.

Mnie interesuje jego zdanie, podobnie jak i opinie innych. Chyba po to jest forum, żeby ludzie mogli pisać co myślą. Jeśli Ci to nie odpowiada to po prostu nie czytaj, albo omijaj wpisy osób, których opinie uważasz za "kretyńskie"



Maciejaszek

  • Gość
Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #227 dnia: Październik 27, 2008, 07:30:31 pm »
jest taka fajna opcja "ignoruj posty użytkownika".
Na tym forum nie ma takiej opcji.

Offline Jarek Obważanek

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #228 dnia: Październik 27, 2008, 08:24:30 pm »
Każdy sprawny ludzki mózg ma taką opcję.

Ale to chyba powinno zostać przeniesione do "uwagi na temat działania forum". ;)
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline adro

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #229 dnia: Październik 31, 2008, 04:39:06 pm »
Czy ten pomniejszony format Aldebarana i nie tylko to jest juz sprawa przesadzona?
Jestem raczej krytycznie nastawiony do tego pomyslu.
swietnie, ze bedzie Toppi. Szczerze mowiac myslalem, ze ktos inny wyda tego Pana.
Ogolnie zapowiedzi egmontu dosc ciekawe, ale te pomniejszone formaty bardzo mnie martwia :sad:
Cieszy mnie rowniez zamiar publikacji przez egmont calosci przygod marthy washington
Fajnie, ze egmont ma zamiar wydac serie poboczna XIII, porzadnej sensacji nigdy za wiele :p    
pozdro   
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2008, 04:47:46 pm wysłana przez adro »
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline norbs

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #230 dnia: Październik 31, 2008, 05:20:15 pm »
Czy ten pomniejszony format Aldebarana i nie tylko to jest juz sprawa przesadzona?
Jestem raczej krytycznie nastawiony do tego pomyslu.

Zgadzam się zupełnie. Jeśli format będzie w stylu Marzi czy Fantastycznej Podróży to będzie bida...

Offline Jarek Obważanek

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #231 dnia: Październik 31, 2008, 06:22:24 pm »
Oczywiście, że to przesądzone. "Aldebaran" i inne tytuły drukowane będą w międzynarodowej koprodukcji (będzie taniej, a może powinienem napisać: w ogóle będzie). Format jest odgórnie narzucony.

Chyba się powtarzam...
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline norbs

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #232 dnia: Październik 31, 2008, 06:46:13 pm »
może powinienem napisać: w ogóle będzie

To fakt. Do tego jako 2 intergrale co cieszy. Mam tylko nadzieje ze ten format nie będzie zbyt mały. Angielskie  wydanie wygląda całkiem całkiem ( 18.4 x 25.7 cm)  wiec jeśli Egmontowe wydanie będzie zbliżone to tego nie będzie wcale tak złe IMHO.

Offline Jarek Obważanek

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #233 dnia: Październik 31, 2008, 08:42:37 pm »
Z tego co pamiętam polskie wydanie ma być identyczne.
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline adro

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #234 dnia: Listopad 03, 2008, 08:42:30 pm »
Mowiac szczerze to nadal srednio podobaja mi sie te pomniejszone formaty. Zobaczymy jak komiksy z kolekcji science fiction beda sie prezentowac, ale jednak wolalbym normalne A4....
pozdro   
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline l_d

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #235 dnia: Listopad 04, 2008, 10:59:59 am »
A gdzie w ogóle macie zapowiedź Aldebarana bo patrzę nie widzącym wzrokiem i nie widzę ?  :cry: W każdym razie wiadomość dotycząca wydania dalszych części tego komiksu cieszy mnie niezmiernie niezależnie od formatu ;)

Offline Jarek Obważanek

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #236 dnia: Listopad 04, 2008, 11:14:03 am »
Tutaj. Informacja pojawiła się zaraz po MFK w Łodzi.
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline norbs

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #237 dnia: Listopad 06, 2008, 04:22:01 pm »
18.4 x 25.7 cm
Z tego co pamiętam polskie wydanie ma być identyczne.
ale jednak wolalbym normalne A4....

Co tu dużo pisać, małe porównanie formatów:

 (Jak by co: Largo Winch = 18.4 x 25.7 cm , Koziorożec = 21.5 x 29 cm )

Jeśli format polskiego wydania zostanie na tym 18.4 x 25.7 cm to naprawdę będzie to minimalna strata. Teraz nic tylko czekać na odzew od Egmontu co do szczegółów. 

Offline Raf Fariszta

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #238 dnia: Listopad 15, 2008, 05:18:58 pm »
Cytat z Alei:
 
Cytuj
Drugi tom serii "SW: Dziedzictwo" ukaże się już w grudniu.

Komiksy "Leo" ukażą się w Egmoncie w roku 2009. Będzie to całość, czyli 5 albumów w jednym tomie. Razem ok. 250 stron komiksu.

"Tin Tin" ukaże się w lutym 2009 w twardej oprawie.

Drugi tom "Swamp Thing" w 2009 roku.

Trzeci tom "Lucyfera "planowany jest na styczeń 2009.

Na rok 2009 planowany jest także powrót serii "B.B.P.O.", z TPB pt. "1946".

Ukaże się kolejny intergral "Blueberry'ego" w ramach Plansz Europy. Będzie zawierał 4 tomy: Le Cheval de fer, L'Homme au poing d'acier, La Piste des Sioux,
Général Tête Jaune.

Oprócz tego w 2009 roku czeka nas przynajmniej jeden tom "Sin City", kontynuacja "Dziadka Leona", nowa "Armada", "Trolle z Troy", trzecia część "Megalexa", spin-off "Metabaronów" (fr. "Les Armes du Meta-Baron") dalsze wznowienia "Asteriksa" oraz 4 tomy "Thorgala" w twardej oprawie.
I jeszcze coś dla Mefisto:
Cytuj
87. Moje pytanie dotyczy serii HALLOWEEN BLUES Zbigniewa Kasprzaka (którego tak na marginesie już 3 lata nie było w kraju - może warto go zaprosić w miejsce odwiedzającego co roku nasz kraj Grzegorza Rosińskiego?):

wyszły do tej pory dwie części, 4 lata temu, we Francji od tej pory ukazały się kolejne 3, kiedyś słyszałem zapowiedzi, że wydane zostanie reszta kiedy kilka się uzbiera - czy w związku z tym czekają Państwo kolejne lata na kolejne części z planowanych 7u w ogóle, czy też możemy spodziewać się ich wcześniej i czy w ogóle uwzględniają Państwo tę serię w swoich planach?

Planujemy wydać całość, kiedy ukaże 7. Tom. I wtedy oczywiście zaprosimy p. Kasprzaka do Polski.
« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2008, 05:29:40 pm wysłana przez Raf Fariszta »
Nocy Matko Dnia

Offline Ranaghar

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #239 dnia: Listopad 15, 2008, 08:22:53 pm »
Dla tych co czekają na Sandmana w HC:

Cytuj
65. Kiedy można się spodziewać kolejnych części Sandmana w nowym wydaniu?

Miała być w grudniu, ale będzie w styczniu/lutym.

 

anything