trawa

Autor Wątek: WAR: Warhammer Online!  (Przeczytany 14902 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hang Man

Odp: WAR: Warhammer Online!
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 22, 2008, 07:05:34 pm »
Zauwazyłem tak na marginesie ciekawą tendencję. Jeżeli ktoś nie ma sie do czego przyczepić w grze, czepia się do klimatu. :)

A tak na poważnie: Gra jest może odrobinę za grzeczna ( w sensie: nie jest szarobura i realistyczna w wyglądzie, nie ma krwi i odpadających kończyn), ale widac twórcy nie chcieli podbijac progu wiekowego, z jeden strony to rozumiem, z drugiej strony mam do nich lekki żal. Chociaż gdyby ta gra wyglądała tak jak prawdziwy warhammer wygląda (dziwki, szczury, smród, brud, ubóstwo, do tego kulty chaosu) + realistyczna grafa gra pewnie byłaby wielbiona przez wszystkich warhammerowych fanów...


I tylko nich, + dodaj do tego jeszcze pewne grono dorosłych graczy.

Gra by skończyła żywot po pół roku, może trochę dłuzej, z powodu zbyt małej ilości graczy.

Jestem w stanie zaakceptowac kompromis "klimatyczny" (moim zdaniem i tak jest naprawdę nieźle, a niektóre lokacje zapierają dech.) Ponieważ ta produkcja ma szanse utrzymac sie na rynku i rozwijac przez długie lata, w przeciwieństwie do Hardcore Warhammera Online, który miałby może z 300 tysięcy graczy, po czym by umarł cichą śmiercią.

 

« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2008, 11:41:02 pm wysłana przez Hang Man »
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline Nehan

Odp: WAR: Warhammer Online!
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 29, 2008, 04:12:19 pm »
kupiłem


gdzie się tłuczecie plewy?

Offline Ermidius_

Odp: WAR: Warhammer Online!
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 29, 2008, 06:53:25 pm »
Karaz Azgal  po stronie destro


Offline Artein

Odp: WAR: Warhammer Online!
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 07, 2009, 05:12:43 pm »
Jeśli ktoś zainteresowany zapraszam na Burlok, strona Destruction.
Mamy tam niewielką gildię ravens.warhammer-online.pl

I nie wiem gdzie Wam brakuje klimatu w tej grze? Ja go widzę pełno. Sam Nordland, Norsca czy Mount Bloodhorn jest po prostu mega, że nie będę wspominał o Chaos Wastes czy Praag, czy nawet o stolicach, po prostu miód.

Offline gilthanas

Odp: WAR: Warhammer Online!
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 08, 2009, 09:16:14 am »
Kupilem jakis czas temu (okolice pazdziernika), troche pogralem i odstawilem na polke.

Moze jeszcze kiedys wroce do tej gry, pod warunkiem, ze bedzie ona dzialac stabilnie, ale na razie jest ona dla mnie bublem sezonu.

Mniej wiecej raz na godzine lub dwie wywalalo mnie do ekranu glownego, czasami podczas rozgrywania jakiegos scenariusza RvR. Jest to naprawde denerwujace, zwlaszcza, ze nie mozna sie zalogowac spowrotem, bo krzyczy ze nadal jestes zalogowany.

Kolejna sprawa to taka, ze odpalilem gre, wbilem sie na jakis serwer, a tam pusto. Po zrobieniu 10 lvli sobie odpuscilem bo nie udalo mi sie ani razu wejsc na jakikolwiek scenariusz RvR. Wbilem sie na kolejny serwer, to samo. Dopiero po uzystaniu jakichs wskazowek wreszcie znalazlem serwer na ktorym byla sensowna ilosc graczy. Takze ze 4 dni grania poszlo na puste serwery. Jezeli ktos zaczyna dopiero gre to polecam dowiedziec sie, na ktorym serwerze warto grac. ;)

A ninja knows no fear.

Offline Ermidius_

Odp: WAR: Warhammer Online!
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 08, 2009, 11:39:33 am »




Mniej wiecej raz na godzine lub dwie wywalalo mnie do ekranu glownego, czasami podczas rozgrywania jakiegos scenariusza RvR. Jest to naprawde denerwujace, zwlaszcza, ze nie mozna sie zalogowac spowrotem, bo krzyczy ze nadal jestes zalogowany.

To juz wina twojego sprzetu a nie samej gry :)


Offline gilthanas

Odp: WAR: Warhammer Online!
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 08, 2009, 12:38:30 pm »
To juz wina twojego sprzetu a nie samej gry :)
Mam nowy sprzet (GTX 260) z nowymi starownikami i stabilne szerokie lacze. To nie jest wina sprzetu, jezeli tak to bym mial zwieche a nie kicka.
A ninja knows no fear.

Offline Ermidius_

Odp: WAR: Warhammer Online!
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 08, 2009, 12:43:34 pm »
no to wina twojego providera sorry ale mnie wywalilo moze z 2 razy z gry i to z winy mojego neta bo padl na 3 sekundy ;)  a sprzetu nie mam super :P a glupio spytam masz viste ?:P


Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: WAR: Warhammer Online!
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 08, 2009, 12:44:58 pm »
Przykro mi, ale takie odosobnione wypadki w grach online to wina w pierwszej kolejności łączą (providera) a w drugiej kompa. Więc nie ma co zwalać na grę.

Offline Artein

Odp: WAR: Warhammer Online!
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 08, 2009, 11:44:32 pm »
Było coś takiego że wywalało do pulpitu, nie wszystkim się to zdarzało, ale raczej większości. Obecnie jak raz na tydzień wywali to jest to pechowy tydzień (czyt. błąd został wyeliminowany).

Jeśli o serwerach mowa to najludniejsze zdaje się są:
Burlok (RP)
Karak Eight Peaks (core)
Karak Azgal (core)
Dragonback Mountains (open)

Offline Hellspawn

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 669
  • Total likes: 0
  • Pijesz? Pije! Jaki znak Twój? Orzeł Biały!
Odp: WAR: Warhammer Online!
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 04, 2009, 08:49:51 pm »
moglby panowie ktos podeslac zaproszenie na traila na 7 dni??  :)
Love sucks....... true love swallows.

Musley... why have You forsaken me!

Offline Hang Man

Odp: WAR: Warhammer Online!
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 04, 2009, 09:04:12 pm »
W Europie chyba ta opcja jest jeszcze nieaktywna, Tylko w USA takie bajery sa.
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline Hellspawn

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 669
  • Total likes: 0
  • Pijesz? Pije! Jaki znak Twój? Orzeł Biały!
Odp: WAR: Warhammer Online!
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 04, 2009, 09:05:58 pm »
c**je  :-X
Love sucks....... true love swallows.

Musley... why have You forsaken me!

Offline Artein

Odp: WAR: Warhammer Online!
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 04, 2009, 10:30:19 pm »
Ci panowie nazywają się GOA, jest to francuska firma (obecnie siedzibę maja w Irlandii) zajmująca się dystrybucją, utrzymaniem serwerów WARa i pewnie jeszcze kilkoma innymi rzeczami. Nie zachwycają już od open bety. Weterani z Dark Ages of Camelot, na długo przed premierą gry pisali, że współpraca Mythica z GOA to pomyłka. Niestety mieli rację. Niestety Mythic tego nie widzi.

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: WAR: Warhammer Online!
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 05, 2009, 04:36:21 pm »
Stało się! Wreszcie gracze w Europie otrzymali triala! xD Co prawda bez programu Recruit-a-Friend, ale jest! xD

Dla zainteresowanych link.

 

anything