trawa

Autor Wątek: WAR: Warhammer Online!  (Przeczytany 14886 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Praetorianer

  • Gość
Odp: WAR: Warhammer Online!
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 21, 2009, 03:31:18 pm »
Czy w WARze są eventy polegające na jakimś okresie darmowej gry? Po to np. żeby zachęcić graczy do powrotu?

ZaY

  • Gość
Odp: WAR: Warhammer Online!
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 21, 2009, 08:25:42 pm »
@ wosho
nie ma  :lol:

jak dla mnie po 10 dniach triala (bawilem sie po stronie orderu jako witch hunter ;p) to:
- pve smierdzi (przynajmniej te na t1)
- public questy sa fajne pod warunkiem ze masz parte/warbande ktora bedzie sie z toba w nie bawic (o co naprawde ciezko na t1)
- to cos w stylu battlegroundow -> te co gralem to niemalze takie jak w wowie ale jest ich wiecej
- global pvp calkiem przyjemne boli tylko to ze w tej grze tez mozna nadziac sie na twinkow i ninje (tego chyba nigdy nie da sie uniknac przy mmo z rozbudowanym pvp) ale calodzienna zabawa w imperialnym t1 i na zmiana bicie i obrywanie od chaosnikow i reszty jest przyjemna nie powiem
- ciekawe jest tez podejscie do ujednolicenia lvl na zasadzie hp graczy biegajacych po terenach rvr
- biedny w porownaniu do wowa system prowadzenia postaci (brak jako takich drzewek talentow - tylko pakowanie pktow w jedna z trzech specjalnosci nie wybierajac tego co dokladnie sie chce usprawnic)
- zdecydowanym plusem jest indywidualizcja kazdej klasy (mozliwosci wykorzystania umiejetnosci kazdej klasy zalezy od czego innego cos na rodzaj combo points u witch huntera, taniec u swordmastera itp)
- pvp jedyny sluszny rodzaj gry
- niemoznosc(?) zabijania graczy ze swojego 'sojuszu'
podsumowujac
jako ze nie mialem sensownego party i najprawdopodobniej nie bede mial to nie przysiade do gry, ktorej pvp ma w sobie jednak całkiem niezły potencjal, gdyz boje sie ze moze zbyt szybko mi sie znudzic
(jesli popelnilem gdzies powazne gafy na temat rozgrywki badz postaci prosze o wyprowadzenie mnie z bledu)

Offline Jaskier

Odp: WAR: Warhammer Online!
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 29, 2009, 01:04:31 pm »
Tak sobie myslę, że wrócę do WAR'a. Przetransferowałem te postaci jakie mam do Destro na Wasz serwer. Dajcie jakieś namiary na siebie :)

Offline Ermidius_

Odp: WAR: Warhammer Online!
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 29, 2009, 01:18:47 pm »
Jak cos pisz do Coena (Usul w grze ) to cie pewnie z otwartymi rekami przyjmie do Flames of Udun albo zagladnij tu http://www.enklava.org/ w tym momecie najwieksza polska gildia na KA


Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: WAR: Warhammer Online!
« Odpowiedź #64 dnia: Marzec 29, 2009, 02:23:21 pm »
Dajcie jakieś namiary na siebie :)

Coen: Usul
Hang: Yarrick
Gambit: Drepin

Jak któryś z nas będzie online, to Cię doda od razu ;)

Offline Jaskier

Odp: WAR: Warhammer Online!
« Odpowiedź #65 dnia: Marzec 30, 2009, 11:55:34 am »
Dobra - jak tylko dostanę zakupionego tc daje Wam znać :)