trawa

Autor Wątek: The Walking Dead/Żywe Trupy  (Przeczytany 148945 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline helsing

Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #120 dnia: Wrzesień 26, 2010, 06:47:47 am »
Tomy 1-3 Żywych Trupów mają być wydane w jednym tomie. Format, twardość, dodatki - wszystko do uzgodnienia, ponieważ komiks miał być dla chętnych,na zapisy. Taki był plan w razie emisji serialu w Polsce, ale chyba nie spodziewali się, że nastąpi to tak szybko po amerykańskiej premierze. Mimo wszystko, mam nadzieję, że pracują na tym teraz.
日本語の勉強をしながら。。。
日本語能力試験三級を合格した!!! :D
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem." Mark Twain

Offline hans

Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #121 dnia: Wrzesień 26, 2010, 09:28:04 am »
Niby fajnie, ale po kupnie trójpaka staniesz przed tym samym problemem (tzn. brakiem dostępności kolejnych tomów - czwórki i piątki). Przydałyby się dwa takie trójpaki :)

Offline Matt@

Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #122 dnia: Wrzesień 26, 2010, 11:57:53 am »
To by było fajnie, chciałbym nadrobić serię. Dawajcie znać jak tylko będą jakieś zapisy.

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #123 dnia: Październik 25, 2010, 12:41:02 am »
Przedstawiamy polską wersję okładki 11. tomu komiksowej serii Żywe trupy, który pod tytułem Lękaj się łowców trafi niedługo do dystrybucji. Więcej...
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #124 dnia: Listopad 20, 2010, 03:47:40 am »
Nasza recenzja komiksu "Żywe trupy: Czym się staliśmy" czyli dziesiątego tomu serii.
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline BOUNCER

Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #125 dnia: Grudzień 15, 2010, 10:47:30 am »
Taka wersja w twardej okładce mogłaby by być fajnym rozwiązaniem. Jest wiele dodatków w postaci rysunków, którymi możnaby ją wzbogacić. Jest kilka serii które miłoby było jakby w ten sposób  zostały wydane ("Żywe", "Kaznodzieję"...).
Jedyną rzeczą mogącą być straszakiem to cena owej ekskluzywności....
 
I mam jeszcze prośbę:
Czy mógłby ktoś z osób bardziej zorientowanych ode mnie podać mi ile zeszytów i które to numery wchodzą w skład każdej części wydawanej u nas (np.1 polska - 1-15 zeszytów wydanych w stanach). Wiem, że to dość kłopotliwe ale liczę na koleżeńską pomoc :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2010, 05:39:56 pm wysłana przez BOUNCER »

Offline pioma10

Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #126 dnia: Grudzień 16, 2010, 06:07:06 pm »
Taka wersja w twardej okładce mogłaby by być fajnym rozwiązaniem. Jest wiele dodatków w postaci rysunków, którymi możnaby ją wzbogacić. Jest kilka serii które miłoby było jakby w ten sposób  zostały wydane ("Żywe", "Kaznodzieję"...).
Jedyną rzeczą mogącą być straszakiem to cena owej ekskluzywności....
 
I mam jeszcze prośbę:
Czy mógłby ktoś z osób bardziej zorientowanych ode mnie podać mi ile zeszytów i które to numery wchodzą w skład każdej części wydawanej u nas (np.1 polska - 1-15 zeszytów wydanych w stanach). Wiem, że to dość kłopotliwe ale liczę na koleżeńską pomoc :smile:

Każdy z dotychczas wydanych w Polsce tomów zawierał 6 zeszytów wydania amerykańskiego (zresztą każdy amerykański trade ma również 6 zeszytów). Jedyna różnica jaka dotychczas była między trade'ami amerykańskimi a polskimi jest taka, że jeśli się nie mylę, to do  trade'u amerykańskiego dodana była krótka historyjka o Morganie i Duane'ie Jamesie (spotkał ich w pierwszym tomie) w czasie świąt Bożego Narodzenia, a niestety w polskim się nie znalazła.

Offline helsing

Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #127 dnia: Grudzień 16, 2010, 07:38:33 pm »
Stety/Niestety wydanie drugie będzie identyczne z pierwszym. Jedynie cena będzie inna.
W międzyczasie miał być plan, żeby wznowienie udekorować nową okładką. Znaczy się francuską - bo Ci mają swoje, o TAKIE. Plan się nie powiódł bo się ludziom nie podobały, swoją drogą mi też ;) I chyba w styczniu ma być, ale tego nie pamiętam :P
日本語の勉強をしながら。。。
日本語能力試験三級を合格した!!! :D
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem." Mark Twain

Offline BOUNCER

Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #128 dnia: Grudzień 16, 2010, 09:15:09 pm »
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź.
 
W sumie szkoda, bo kilka dodatków w jednej z moich najbardziej ulubionych serii by się przydało :)

Offline kingquest

Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #129 dnia: Grudzień 25, 2010, 08:51:10 pm »
Po lekturze najnowszego tomu Zywych Trupów, z radością stwierdziłem, że seria wraca na najlepsze tory.
Poprzednie tomy [szczególnie 9.] sprawiły, że nieco znurzyłem się tą konwencją i wydawało mi się, że seria zmierza donikąd. Na szczęście ten nowy tom przywrócił mi wiarę i z niecierpliwością czekam na tom 12. który ma się ukazać już w lutym.

Offline ASX76

Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #130 dnia: Styczeń 22, 2011, 04:42:41 pm »
Tomy 1-3 Żywych Trupów mają być wydane w jednym tomie. Format, twardość, dodatki - wszystko do uzgodnienia, ponieważ komiks miał być dla chętnych,na zapisy. Taki był plan w razie emisji serialu w Polsce, ale chyba nie spodziewali się, że nastąpi to tak szybko po amerykańskiej premierze. Mimo wszystko, mam nadzieję, że pracują na tym teraz.

Wiadomo coś nowego w kwestii tych zapisów na "trójpak", czy to już nieaktualny "projekt"?

Offline Piniooo

Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #131 dnia: Styczeń 22, 2011, 08:07:10 pm »
1 lutego będzie dostępny dodruk tomu 1 w starej wersji czyli w miękkiej oprawie więc wnioskuje, że integral tomów 1-3 w HC się nie ukaże.
Nie ma tak dużego zapotrzebowania.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #132 dnia: Styczeń 22, 2011, 08:52:22 pm »
gdzies tez czytalem, ze maja byc dodruki tomow 4 i 5 - to dobrze, bo doczytalem do 3. :) Seria mi sie podoba, ale nie az tak, zeby kupic calosc od razu. Troche sztywne dialogi, jak juz ktos tam zauwazyl.

W sumie najlepszy sposob, zeby nie polozyc dobrego komiksu na dialogach widzimy w Pinokiu - prawie ich nie ma. :)

Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline ASX76

Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #133 dnia: Styczeń 22, 2011, 08:54:38 pm »
1 lutego będzie dostępny dodruk tomu 1 w starej wersji czyli w miękkiej oprawie więc wnioskuje, że integral tomów 1-3 w HC się nie ukaże.
Nie ma tak dużego zapotrzebowania.

Skoro zapisów nikt nie prowadził, to skąd niby wiedzą jakie jest zapotrzebowanie? Wróżbitę mają czy cuś? :razz:

Zamiast bawić się we wnioskowanie z "fusów", wolę opierać się na wiarygodnych źródłach. :wink:

Offline Piniooo

Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #134 dnia: Styczeń 22, 2011, 09:12:55 pm »
Skoro zapisów nikt nie prowadził, to skąd niby wiedzą jakie jest zapotrzebowanie? Wróżbitę mają czy cuś? :razz:

Zamiast bawić się we wnioskowanie z "fusów", wolę opierać się na wiarygodnych źródłach. :wink:

Jeśli wypuszczą dodruk 1 tomu a potem integral HC to wiadomo, że któreś z tych wydań by się nie sprzedało, a to znaczy strata kasy dla wydawcy.