Autor Wątek: The Walking Dead/Żywe Trupy  (Przeczytany 148696 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rymski

Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #270 dnia: Listopad 20, 2014, 09:21:50 am »
Może się mylę, ale wydaje mi się, że Negan
Spoiler: pokaż
nie poszedłby na nowy układ z Rickiem. Tak, oczka mu się zaświeciły i wydawało się, że chłonie pomysł Ricka i zgadza się z nim, jednak myślę, że Negan jest na tyle szalony/niezrównoważony, że nagle wyśmiałby ten pomysł albo powiedział coś w stylu "wszystko fajnie, ale mam cię w dupie" i zmasakrował Ricka. Rick po prostu był szybszy.

Offline Sokratesik

Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #271 dnia: Listopad 20, 2014, 12:42:50 pm »
no, to jest sensowne. Ale czy to aby nie nadinterpretacja...

Offline Itachi

Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #272 dnia: Listopad 20, 2014, 01:06:44 pm »
Na to pytanie, sam powinien sobie odpowiedzieć czytelnik :wink:

Offline Itachi

Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #273 dnia: Styczeń 26, 2015, 01:25:44 pm »

ramirez82

  • Gość
Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #274 dnia: Styczeń 30, 2015, 09:04:17 am »
Zastanawiam się, czy nie skorzystać z empikowej wyprzedaży i nie dać drugiej szansy Walking Dead. Czytałem do 14 tomy i jak dla mnie robiły się z tego flaki z olejem. Jak jest dalej? Jakieś ciekawie zwroty akcji? Ginie Rick, albo jego syn? Seria zmierza ku jakiemuś sensownemu finałowi, czy raczej Kirkman chce ją ciągnąć póki się sprzedaje? Miał być jakiś przełom w 75 zeszycie - co to było?

Lokus

  • Gość
Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #275 dnia: Styczeń 30, 2015, 09:36:24 am »
Jak jest dalej? Jakieś ciekawie zwroty akcji? Ginie Rick, albo jego syn? Seria zmierza ku jakiemuś sensownemu finałowi, czy raczej Kirkman chce ją ciągnąć póki się sprzedaje? Miał być jakiś przełom w 75 zeszycie - co to było?
W kolejności zadawanych pytań:
1. Całkiem nieźle, chociaż szału nie ma
2. Tak
3.
Spoiler: pokaż
Nie

4. Nie
5. 75 zeszyt wchodził w skład 13 tomu, który podobno czytałeś :wink:

ramirez82

  • Gość
Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #276 dnia: Styczeń 30, 2015, 09:38:25 am »
To jaki to był zwrot? Nie pamiętam. A może w 100 numerze?

Lokus

  • Gość
Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #277 dnia: Styczeń 30, 2015, 09:47:22 am »
75 numer nie zawierał nic nadzwyczajnego, oprócz dodatkowej historyjki opublikowanej w kolorze. Nie jest ani kanoniczna, ani obecna w jakimkolwiek wydaniu zbiorczym (chyba). Opowiadała bodajże o tym, że
Spoiler: pokaż
Rick zostaje przeniesiony przez pewnego herosa do innej rzeczywistości, by pomóc tam w walce z zombie.


Natomiast w setnym numerze
Spoiler: pokaż
debiutuje Negan - jeszcze bardziej popieprzona wersja Gubernatora i na wstępie brutalnie zabija jedną z postaci, która jest w serii od samego początku. Jak już zdradziłem, nie był to ani Rick, ani Carl, więc możesz to już zawęzić do dwóch-trzech postaci.

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #278 dnia: Styczeń 30, 2015, 10:06:57 am »
Miał być jakiś przełom w 75 zeszycie - co to było?
Ten przełom zapowiadany na 75 zeszyt okazał się być przeniesieniem akcji w kosmos. Serio. W wydaniu zeszytowym było kilka kolorowych stron przedstawiających bohaterów serii walczących w kosmosie z kosmicznymi zombie i kosmicznym Gubernatorem. Rysownik ten sam co w "Invincible".


Seria zmierza ku jakiemuś sensownemu finałowi, czy raczej Kirkman chce ją ciągnąć póki się sprzedaje? Miał być jakiś przełom w 75 zeszycie - co to było?
Kirkman zapowiadał, że będzie tworzył TWD do upadłego. Ma konkretne plany co do wydarzeń do zeszytu 200 i luźne pomysły na zeszyty 201-300. Na razie dobrnął do 136. Ostatnio się chwalił, ze już wie jak to wszystko się skończy, ale miną jeszcze długie lata zanim ten koniec nastąpi. Z założenia to miał być "film zombie, który nigdy się nie kończy". Bardzo możliwe, że bez większych przeskoków czasowych będzie chciał pokazać jak
Spoiler: pokaż
Carl z dziecka zmienia się w nastolatka w dwudziestolatka, trzydziestolatka itd., aż w końcu stanie się nowym Rickiem i nowym głównym bohaterem.



Ginie Rick, albo jego syn?
Spoiler: pokaż
Nadal żyją. Kirkman ma jeszcze pomysły na ich dalszą ewolucję więc jeszcze nie zamierza ich uśmiercać. W zeszycie 100 z ręki nowego arcyłotra pokroju Gubernatora ginie inna ważna postać - jedna z najbardziej smutnych, poruszających i brutalnych scen publicznej egzekucji jaką widziałem w komiksach.
Ogólnie nie ma już tyle zgonów co wcześniej. Dynamika serii zmienia się z walki o przetrwanie i szukania bezpiecznego schronienia, na odbudowę i utrzymywanie cywilizacji w nadal trwającej apokalipsie zombie. No i bohaterowie są już naprawdę mocno zaprawieni w boju więc nie padają jak muchy.


Czytałem do 14 tomy i jak dla mnie robiły się z tego flaki z olejem. Jak jest dalej? Jakieś ciekawie zwroty akcji?
Spoiler: pokaż
Masakra zombie w Aleksandrii > Odkrycie kilku innych społeczności rozsianych na obrzeżach Waszyngtonu i nawiązanie z nimi współpracy > Wielka wojna ze skurczybykiem dowodzącym społecznością, która gnębiła inne społeczności
> Począwszy od tomu 22 pt. "Nowy Początek" / zeszytu 127
Spoiler: pokaż
kilkanaście miesięcy przeskoku czasowego (bo nudna sielanka) > Kuźnie, młyny, pola uprawne, żegluga (zapowiadana), hodowle zwierząt, handel i innego rodzaju współpraca z innymi wioskami > Nowe odjechane zagrożenia

Offline laf

Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #279 dnia: Styczeń 30, 2015, 02:42:19 pm »
Zastanawiam się, czy nie skorzystać z empikowej wyprzedaży i nie dać drugiej szansy Walking Dead.
A jaką wyprzedaż masz na myśli????

ramirez82

  • Gość
Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #280 dnia: Styczeń 30, 2015, 03:05:43 pm »
Dzięki chłopaki, muszę się jeszcze zastanowić, bo to byłby większy wydatek. Trochę odstrasza mnie nieskończoność tej serii...

A jaką wyprzedaż masz na myśli????

http://www.empik.com/szukaj/produkt?q=%C5%BCywe+trupy&qtype=basicForm

3 książki w cenie 2. Żywe Trupy są na zniżce ok. 20%, w dodatku kupując 3, płacisz za 2 - wychodzi bardzo okazyjnie.

Offline TAURUS MEDIA

Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #281 dnia: Luty 03, 2015, 09:40:41 am »
Witam

zgodnie z zapowiedziami (a nawet odrobinę przed terminem) od dzisiaj do sprzedaży wprowadziliśmy drugie wydania:

- "Żywych Trupów tom 13"
- "Żywych Trupów tom 14"

oraz kolejny dodruk pierwszego tomu serii.

pozdrawiam
Maciek Pietrasik
Taurus Media
TAURUS MEDIA

Offline kalbaro74

Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #282 dnia: Luty 03, 2015, 06:44:44 pm »
Chyba sobie kupię 1 tom serii bo jakoś nie miałem okazji jej poznać i dam szansę czy bardziej się zagłębiać czy odstawić na bok.

Offline Itachi

Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #283 dnia: Luty 03, 2015, 07:40:58 pm »
Dla mnie Żywe Trupy w tomikach 1-8 były najlepsze, później to już wszystko stało się odgrzewanym kotletem. Zaznaczam jednak, że Stworzeni, by cierpieć kończy się w naprawdę dramatycznym momencie. Od tej chwili zaczyna się nowy etap
Spoiler: pokaż
(po więzieniu)
.

Offline vision2001

Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #284 dnia: Luty 04, 2015, 06:39:10 am »
Chyba sobie kupię 1 tom serii bo jakoś nie miałem okazji jej poznać i dam szansę czy bardziej się zagłębiać czy odstawić na bok.
Dawno temu (znów czasy, gdy nie wydawało się tyle kasy na komiksy co obecnie) odkupiłem sobie pierwsze kilka wydań (możliwe, że od 1 do 9, albo 8... Kto to by pamiętał!) i po przeczytaniu praktycznie od razu wystawiłem całość na allegro (a dopiero potem #1 osiągało na allegro kwoty przewyższające $$$, które dostałem za sprzedawany przeze mnie komplet ;) ).
Jak dla mnie komiks do przeczytania na raz. Chyba oczekiwałem od niego czegoś innego. Może jakbym chwycił za niego ponownie to spojrzałbym innym okiem i by mnie zafascynował. Bo serial naprawdę mnie wciągnął!
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

 

anything