trawa

Autor Wątek: The Walking Dead/Żywe Trupy  (Przeczytany 149006 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline raf82

Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #285 dnia: Luty 13, 2015, 08:42:01 pm »
Witam.

Jakie są szanse na dodruk tomu 2 Żywe Trupy bo przeczytałem cz. 1 i chętnie bym skompletował resztę.

Offline Itachi

Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #286 dnia: Luty 13, 2015, 09:14:50 pm »
Kwestia kilku miesięcy, swoją drogą to jest fenomen na polskim rynku. Przecież pierwszy tom miał już chyba z pięć dodruków, szacun!

Offline Gawin

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • F**K sleep trance is all I need....
Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #287 dnia: Marzec 10, 2015, 08:44:15 am »
Dobrze zrozumialem ze tom 24 to ostatni tom serii a co za tym idzie 144 numer to ostatni zeszyt?? Czy po prostu wiecej nie zostalo narazie zapowiedziane?

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #288 dnia: Marzec 10, 2015, 09:01:06 am »
Dobrze zrozumialem ze tom 24 to ostatni tom serii a co za tym idzie 144 numer to ostatni zeszyt?? Czy po prostu wiecej nie zostalo narazie zapowiedziane?
Więcej na razie nie zapowiedziano, ale seria nadal powstaje i według słów Kirkmana będzie ona powstawać jeszcze długie lata. Jeśli chodzi o ścisłość, to w tej chwili zapowiedzi kończą się na tomie 23 ("Whispers into Screams"), który trafi do sprzedaży pod koniec kwietnia i na zeszycie 141 ("Opportunity"), który ukaże się w maju: http://walkingdead.wikia.com/wiki/Cover_Gallery


BTW, czytał już ktoś tom 23 pt. "Nowy początek"? Nieprzehajpowałem go za bardzo kilka postów/miesięcy wcześniej?

Offline kosmoski

Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #289 dnia: Marzec 10, 2015, 09:54:04 am »
BTW, czytał już ktoś tom 23 pt. "Nowy początek"? Nieprzehajpowałem go za bardzo kilka postów/miesięcy wcześniej?

W żadnym razie nie przesadziłeś ;)

W porównaniu do poprzednich numerów 23 to długo oczekiwany powiew świeżości. Numer czyta sie w prawdziwą przyjemnością, mimo braku jakichś spektakularnych akcji, w żadnym razie nie odczuwa się nudy. Kirkman zaczyna w tym numerze kilka nowych wątków, umiejętnie nawiązuje do kilu wcześniej rozpoczętych i do tego kończy tom naprawdę dobrym cliffhangerem.

Dobry początek czegoś nowego, zobaczymy czy nie zostanie zmarnowany w kolejnych tomach...

Offline brzon

Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #290 dnia: Marzec 10, 2015, 09:55:04 am »
BTW, czytał już ktoś tom 23 pt. "Nowy początek"? Nieprzehajpowałem go za bardzo kilka postów/miesięcy wcześniej?
Moim zdaniem nie przehajpowałeś. Po "Wojnie totalnej" chciałem rzucić tą serię w cholerę, ale po przeczytaniu "Nowego poczatku" jestem pozytywnie zaskoczony i chcę więcej. Faktycznie - czuję się powiem świeżości, to naprawdę coś nowego i zaskakującego. Co do tego głównego nowego pomysłu na wątek z "trupami", to sam jeszcze nie wiem co o nim myśleć, bo Kirkman myli tropy. Czekam na więcej i cieszę się, że także w serialu powiało świeżością (Aleksandria nareszcie!!!!).

Offline Itachi

Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #291 dnia: Marzec 10, 2015, 01:35:58 pm »
Ja, aż takiego optymizmu jak koledzy nie posiadam. Nowe porządki w Żywych Trupach były już co najmniej dwa, więc nie był to jakiś nadzwyczajny powiew świeżości. Co nowe to
Spoiler: pokaż
organizacja
, wzniesiona na szczyt możliwości w czasach opisywanych przez Kirmana.
Spoiler: pokaż
Patrole tras pomiędzy obozami, własna produkcja różnorodnej żywności, przejęcie kontroli nad stadami zombiaków
to pewne innowacje wdrożone do komiksu.

Spoiler: pokaż
Co do zakończenia, trudno wyrokować cóż to za cudo...jednak jestem pewien, że w kolejnych tomach wirus będzie jakoś mutował, tworząc nowe możliwości fabularne, skoro TWD ma trwać i trwać to rozwiązanie wydaje się być naturalne.

Offline kosmoski

Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #292 dnia: Marzec 10, 2015, 05:24:22 pm »
Itachi, poszukaj na ostatnich stronach
Spoiler: pokaż
sznurków ;) Jedni zombie zaganiają, inni poruszają się w ich stadzie w ciekawym kamuflażu :)

Offline Itachi

Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #293 dnia: Marzec 10, 2015, 06:04:23 pm »
Ciekawym kamuflażu, dobre :wink: Widziałem te
Spoiler: pokaż
nici
podczas lektury, określenie cudo wydaje mi się jednak odpowiednie w tej sytuacji. Mam nadzieję, że w kolejnym tomie dowiemy się czegoś więcej o nowej grupie i ich procesie...
Spoiler: pokaż
ubioru
? Nie wiem nawet jak to nazwać.
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2015, 06:25:01 pm wysłana przez Itachi »

Offline Gawin

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • F**K sleep trance is all I need....
Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #294 dnia: Marzec 11, 2015, 12:48:48 pm »
Wiadomo kiedy beda jakies dodruki np. Tomu 15 lub moze ktos ma na sprzedaz? Place dobrze !!!

Offline TAURUS MEDIA

Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #295 dnia: Marzec 11, 2015, 02:28:08 pm »
Witam

dodruk tomu 15 (a właściwie II wydanie) oraz dodruk II wydania tomu 2 około 20 kwietnia br.

pozdrawiam
Taurus Media
TAURUS MEDIA

Offline Julek_

Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #296 dnia: Kwiecień 09, 2015, 02:32:39 pm »
Krzyśka Tymczyńskiego dalsze zmagania z "Żywymi trupami"

Broń zdobyta, naboje wyprodukowane, czas na ostateczne starcie. Połączone siły trzech osad ocalałych z apokalipsy zombie ludzi przystępują do walki z złowieszczym Neganem. Oznacza to początek regularnej wojny, która pochłonie niejedno ludzkie życie. "Wojna totalna" zapowiada się na prawdziwą bombę w świecie "Żywych trupów". Czy nie okazała się ogromnym niewypałem?

http://kolorowezeszyty.blogspot.com/2015/04/1845-zywe-trupy-20-wojna-totalna-czesc.html

Offline TAURUS MEDIA

Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #297 dnia: Kwiecień 17, 2015, 12:28:48 pm »
Witam

zgodnie z zapowiedzią od dzisiaj do sprzedaży wprowadzamy dodruki lub II wydania tomów 2 i 15 serii "Żywe Trupy".

Pozdrawiam
Maciej Pietrasik
Taurus Media
TAURUS MEDIA

Offline Julek_

Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #298 dnia: Maj 08, 2015, 09:16:28 am »
Zastanawiałem się przez dłuższy moment jak rozpocząć recenzję dwudziestego pierwszego już tomu "Żywych Trupów". Do głowy cały czas przychodził mi strasznie oklepany suchar i aż mnie korciło, by napisać że "w tym komiksie trup ściele się gęsto (hue hue hue)". Tyle tylko, że wtedy skłamałbym okrutnie, więc koniec końców napiszę tak: z dużej wojny mały deszcz.

Krzysiek Tymczyński o drugiej części "Wojny totalnej" w "Żywych Trupach"

http://kolorowezeszyty.blogspot.com/2015/05/1857-zywe-trupy-20-wojna-totalna-czesc.html

Offline Gawin

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • F**K sleep trance is all I need....
Odp: The Walking Dead/Żywe Trupy
« Odpowiedź #299 dnia: Sierpień 01, 2015, 07:00:26 am »
Kiedy tom 23??


EDIT: Wyczytalem ze koniec sierpnia, poczatek wrzesnia  :smile:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2015, 10:18:31 am wysłana przez Gawin »

 

anything