trawa

Autor Wątek: speciale, sh, warszafka - czyli co masterowe dygresje  (Przeczytany 9570 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zly

Odp: speciale, sh, warszafka - czyli co masterowe dygresje
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 14, 2008, 07:37:05 pm »
Heyka !!!Zly, za kazdym razem, kiedy w regulaminie turnieju publikowanym na tym Forum, pojawia sie zakaz IA, piszesz, ze Ci sie to nie podoba. Doslownie za kazdym razem. Do tego kiedy tylko mozesz, to piszesz, ze z SH i Gargantuantami gra sie fajnie - na serio wyglada to na powazny lobbing z Twojej strony ;) ;) ;)
Cze !!!

Hehe, no oczywiście że to lobbing. Nie wyraziłem się jasno, ja to mógłbym tak grać częściej ale wystarczy mi jedna taka impreza bo rozumiem, że nie każdemu chce się tak grać czy choć uczyć nowych zasad. Lobbuję dlatego że do tej pory nie było jeszcze takiego mastera. Gdy cel osiągnę to się uspokoję:D

Natomiast czym innym jest IA bez SH, tutaj uważam że warto dopuszczać to częściej bo nawet z infernusami to nie jest jakiś overkill który wygrywa za gracza grę. A jest sporo fajnych jednostek vide siege dready itp;-).
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline gilthanas

Odp: speciale, sh, warszafka - czyli co masterowe dygresje
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 14, 2008, 11:10:24 pm »
Pod każdym względem było o niebo lepiej niż poprzednio i byliśmy chwaleni, więc warto zobaczyć jak już jest fajnie ;)

Organizacja byla pro, tylko te SH i Specjale, ale to juz kwestia gustu ...
A ninja knows no fear.