Autor Wątek: "Szalony Iwan" Kraków 2008  (Przeczytany 6531 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
"Szalony Iwan" Kraków 2008
« dnia: Październik 14, 2008, 09:37:09 pm »
Witam! Serdecznie zapraszam na turniej Mordki do naszego pięknego, tonącego w remontach, miasta Kraków. Bardzo szczęśliwy

Podstawowe informacje:

Data: 25.10 czyli sobota, a w niedziele jakieś mini pokazy, koniec w godzinach wczesno popołudniowych 14-15, takze każdy zdąży wrócić do domu.

Miejsce: MDK ul. Grunwaldzka 5, tam gdzie były organizowane ostatnie 2 oMTH, Ci co byli znają. Dojazd/dojście z Dworca bardzo proste i mało wyczerpujące:P

Nocleg: oczywiście śpiworek, karimatka i można się przespać na sali. Czajnik elektryczny, rzut beretem chińczyk i Kefirek 24h, prysznic w umywalce, także gra i buczy;)

Wstęp: 15zł

Ogólnie przewiduje kameralny turniej w sympatycznym gronie i jak zwykle mega miłej atmosferze. Jakies drobne nagrody i dyplomiki, plus cały dzień grania.
Regulamin turnieju przygotował Motor. Grającym sędzią na turnieju będzie Motor.

Poza tym w sobote równolegle bedzie się odbywał turniej DBA. Kto moze niech postara się wyspać, to i w nocy można w coś pograć;) W niedziele pokazy różnych systemów, może znów jakieś bractwo rycerskie hehe, ale nad tym pracuje Seba z Misiem;) Kto jest w stanie coś zabrać, to tereny mile widziane, aczkolwiek nie przewidujemy tłumów, wiec myśle, ze podołamy;)

Kto chętny odkurzyć swoją bande i powrócić do miasta potępionych bardzo serdecznie zapraszam. Bardzo szczęśliwy

Regulamin: http://www.chomikuj.pl/Inkq/Szalony+Iwan+2008+-+Krakowski+turniej.rar

-------------------------------------------------------------------------

Lista zgłoszonych:

1. Krzysztof "GONZO" Badowski  Marienburgers/113 Czoko Hunters/Lublin
2. Wojciech "Inkq" Szerląg                             With Hunters/148   OKF/Oświęcim
3. Paweł "Motor" Fiutka         The Undead/93 Czoko Hunters/Lublin
4. Wojciech Krzyżanowski Dwarf Treasure Hunters/91 Czoko Hunters/Świdnik
5. Ludwik Kopiec                      ???/???         Czoko Hunters/Lublin
6. Sebastian Gabryś Beastmen Raiders/94 1st Company/Dziekanowice
7. Kuba "Gumol" Czarnowicz Skaven Clan Eshin/??? WKW/Kraków
8. Maciek "Krzysiek" Dziaduch Orcks&Goblins/145 Czoko Hunters/Lublin
9. Marcin "booxi" Bugajski Dwarfs Treasure Hunters/93   -/Kraków
10. Jakub "Drusil" Czajka  Skaven clan Eshin/114  -/Kraków
11. Marcin "Motyl" Motylewicz Beasmten Raiders/??? ???/???
12. Zygmunt "Elmin" Gałgan  Orcs&Goblins/(~)130 OKF/ Oświęcim
13. Armand Zyzman Averland/104 -/Kraków
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2008, 09:33:56 am wysłana przez Inkq »

Offline Armand

Odp: "Szalony Iwan" Kraków 2008
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 21, 2008, 01:27:49 am »
Późno trochę informujecie. 

/
Po wysłaniu głoszenia od razu wyskozył mailerdeamon - konto zablokowane, bądź nie aktywne.
Macie problem z mailem, czy lista jest już pełna?

« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2008, 01:37:18 am wysłana przez Armand »

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Odp: "Szalony Iwan" Kraków 2008
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 21, 2008, 10:30:44 am »
Późno trochę informujecie. 

To była dość spontaniczna decyzja Seby i MiSiA. Na szczęście turniej się odbędzie.[/quote]

Cytuj
Po wysłaniu głoszenia od razu wyskozył mailerdeamon - konto zablokowane, bądź nie aktywne.
Macie problem z mailem, czy lista jest już pełna?

Z mailem wszystko w porządku. Zgłoszenie na PW przyjąłem. Za niedługo pojawi się update listy.

Offline Armand

Odp: "Szalony Iwan" Kraków 2008
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 29, 2008, 10:26:53 pm »
Turniej fajny.
Trochę mało było terenów, ale dla moich Averlandczyków tym lepiej.
I bitwa - pauzowałem, ale bardzo intratnie.
II bitwa - Przez całą grę wzajemnie szachowaliśmy się z Gonzem, gra dziwna. Pierwsze trupy padły w ostatnich minutach rozgrywki - ostatecznie remis.
III bitwa - Skaveny dały się wystrzelać - zwycięstwo
IV bitwa - 5 opancerzonych krasnol;udów vs. 11 miłych panów z kuszami i długimi łukami plus niespodziewanie dobre rzuty - zwycięstwo
V bitwa - znowu undeadzki przeciwnik widząc moją siłę strzelecką ukrył się w domku na całą bitwę, więc spędzałem czas mordowaniem scenariuszowych kozaków - remis przy braku jakichkolwiek strat (zadałem dwie rany wrażemu ogrowi).

Ostatecznie 4 miejsce - chyba nie źle jak na kogoś, kto gra raz do roku (tzn. na wszytkich krakowskich turniejach).

Offline Armand

Odp: "Szalony Iwan" Kraków 2008
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 12, 2009, 11:46:22 pm »
Dwie sprawy:

Biorąc pod uwagę doświadczenie ostatniego Krakowkiego (ten topic) turnieju - proponuję może zagadać do sklepu BARD o tereny (jak to zwykle bywało na OMTH - BARD ma sporo terenów 40tkowych - nadają się). Tak, żeby kilka zwyczajnych kusz nie wzbudzało popłochu wśród wrogów (którzy się chowają zamiast odważnie wychodzić na strzał).

Może by tak zorganizować cosik w Krakowie późną zimą/wiosną wczesną? Proponowałbym po sesji zimowej, kiedy to studenci już mają luz, licealiści zaczną ferie, a wszyscy inni mają weekend. Pisze już teraz żeby był czas na ogłoszenie, załatwienie terenów, sali, graczy itd. A zgłaszam postulat zamiast go realizować, bo jestem niezrzeszony i pojedynczy (bardziej konkretnie niech się wypowiedza Ci, za którymi stoi jakiś klub/zrzeszenie/stowarzyszenie/kompania/what ever).

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Odp: "Szalony Iwan" Kraków 2008
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 12, 2009, 11:49:33 pm »
Dwie sprawy:

Biorąc pod uwagę doświadczenie ostatniego Krakowkiego (ten topic) turnieju - proponuję może zagadać do sklepu BARD o tereny (jak to zwykle bywało na OMTH - BARD ma sporo terenów 40tkowych - nadają się). Tak, żeby kilka zwyczajnych kusz nie wzbudzało popłochu wśród wrogów (którzy się chowają zamiast odważnie wychodzić na strzał).

Wiem jak bywało na oMTH. Blaty i tereny były omówione. Niestety nic z tego nie wyszło, delikatnie mówiąc.

Cytuj
Może by tak zorganizować cosik w Krakowie późną zimą/wiosną wczesną? Proponowałbym po sesji zimowej, kiedy to studenci już mają luz, licealiści zaczną ferie, a wszyscy inni mają weekend. Pisze już teraz żeby był czas na ogłoszenie, załatwienie terenów, sali, graczy itd. A zgłaszam postulat zamiast go realizować, bo jestem niezrzeszony i pojedynczy (bardziej konkretnie niech się wypowiedza Ci, za którymi stoi jakiś klub/zrzeszenie/stowarzyszenie/kompania/what ever).

Ja w najbliższym terminie nic nie robię. Jeżeli już to będzie to dość spontaniczne.
 8)

 

anything