Autor Wątek: Soul Eater - moooc!  (Przeczytany 21276 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nolifesking

Odp: Soul Eater - moooc!
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 05, 2008, 09:03:43 pm »
Mam pytanie. Czy Crona jest kobietą czy facetem. Ja byłem przeświadczony, że to facet, a oglądam ostatnio 31 odcinek i jest she, her. ^^'

Offline Miranda

Odp: Soul Eater - moooc!
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 05, 2008, 09:15:15 pm »
Ja już od dawna mówię o Cronie "ona", ale oficjalnie płeć tej postaci nie jest pewna.
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Hunter Killer

Odp: Soul Eater - moooc!
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 05, 2008, 10:03:07 pm »
Było w którymś z odcinków powiedziane przez samą Medusę że to jej córka.

EDIT:
Zapomniałem, wie ktoś gdzie można by "odsłuchać" pełne wersje singli z obu openingów, na oryginalnej płytce nie ma, bo sprawdzałem.
Poprawka wiem na jakiej płycie jest pierwszy op, za to nie wiem skąd jest drugi.  :p

No i jak się podoba 2 op? :D
Bo jak dla mnie oba są fajne, ale pierwszy bardziej pasował do klimatu.
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2008, 11:04:15 pm wysłana przez Hunter Killer »
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline maszkov

Odp: Soul Eater - moooc!
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 11, 2008, 11:30:13 am »
Crona to dziewczyna... ujawnia sie to w chyba w 26 odcinku (chyba)


co do openingu... tez pasowal mi bardziej pierwszy...




I na ch*j się gapisz...

Offline Hollow

Odp: Soul Eater - moooc!
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 04, 2011, 02:23:11 pm »
Jakiś czas temu  pojawiła się manga pod tytułem Soul Eater Not! Jest to prequel do normalnej serii (Sid nie jest jeszcze zombie, a Meduza dalej pracuje jako pielęgniarka). Bohaterką jest nowa uczennica w shibusen - Tsugumi Halberd (jak samo nazwisko wskazuje jest ona bronią - halabardą). Na chwilę obecną niewiele można powiedzieć to tej serii, bo wyszły tylko 3 rozdziały ( z drugim najlepszym w sam raz dla fanów "Misery" Stephena Kinga ), ale zapowiada się seria o życiu normalnej (jeśli tak można nazwać osobę zamieniającą się w broń) uczennicy w szkole śmierci...

Offline Jackal

Odp: Soul Eater - moooc!
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 04, 2011, 03:01:35 pm »
Będzie wogule dalszy ciąg Sool etera w wersji animowanej ?

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Soul Eater - moooc!
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 04, 2011, 04:29:47 pm »
Będzie wogule dalszy ciąg Sool etera w wersji animowanej ?

Czego??

Offline Jackal

Odp: Soul Eater - moooc!
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 04, 2011, 04:39:16 pm »
:D nie zauważyłem - "soul eater"

Offline Hollow

Odp: Soul Eater - moooc!
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 04, 2011, 05:00:16 pm »
Nie słyszałem, żeby była planowana jakaś kontynuacja. Na razie anime ma swoją premierę w wersji Blu-rey.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Soul Eater - moooc!
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 13, 2011, 06:23:23 pm »
Przeprosiłem się z SE.
Stein i Medusa rządzą - dzięki nim ta manga bardzo wiele zyskuje i imo jest jednym z najlepszych shounenów. Reszta bohaterów też jest fajna, a tym co daje im tyle uroku to to czego brakuje reszcie podobnych mang - zgrabnie pokazane przerywniki z normalnego życia. Po prostu czuje się, że ci bohaterowie żyją.
Obok Witch Hunter to jedyny shounen jaki mnie przy sobie utrzymał i stawiam go zaraz za FMA.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2011, 07:01:55 pm wysłana przez Wilk Stepowy »

Offline Hollow

Odp: Soul Eater - moooc!
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 13, 2011, 06:47:58 pm »
Oj tak. Stein po prostu wymiata. W dalszych rozdziałach niestety mało go trochę, ale potem powraca w wielkim stylu. Podoba mi się też Black Star. Po treningu z Tsubaki przed najazdem na zamek Arachne po prostu wymiata i w końcu przestaje wygadywać ciągle jakieś głupoty. Aż szkoda, że na następne rozdziały trzeba czekać aż miesiąc. A przy okazji Black Stara to w nowym rozdziale Soul Eater Not! okazuje się, że nie do końca jest on jedynym ocalałym z klany gwiazdy. No i w końcu poznajemy trzecią z sióstr Gorgon.

Offline CD Jack

  • VIP
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: Soul Eater - moooc!
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 30, 2012, 10:21:16 am »
JPF, podczas Bałtyckiego Festiwalu Komiksu, poinformowało, że niedługo wyda mangę "Soul Eater".
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline Hollow

Odp: Soul Eater - moooc!
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 11, 2013, 12:06:10 am »
Na reszcie koniec mangi. Niedawno wyszedł ostatni 113 rozdział (a przynajmniej oryginalnej serii, bo manga-prequel Soul Eater Not! dalej jest wydawana.  Teraz kiedy i anime i manga się skończyły muszę przyznać, że anime nie umywa się do pierwowzoru, ale i tak fabuła jest dość przewidywalna. Walki są świetne (Zwłaszcza ta między Mifune, a Black Starem), postacie ciekawsze ( Kim i Stein wymiatają), a zakończenie o wiele bardziej sensowne ( jak na tego typu mangę).

Offline Jackal

Odp: Soul Eater - moooc!
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 11, 2013, 08:57:50 am »
Rozumiem, że anime jest na podstawie części mangi. Pytanie brzmi czy zrobią kontyuancje? No i czy Anime było wierną wersją mangi?

Offline Hunter Killer

Odp: Soul Eater - moooc!
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 11, 2013, 12:31:09 pm »
Anime było dość wierny mandze, przynajmniej do jakoś 40-50 rozdziału mangi o ile pamiętam. Czyli praktycznie całe anime, gdzie tak naprawdę po za kilkoma momentami i zakończeniem było zgodne. Niestety końcówka anime dość jednoznacznie ukazała pokonanie Kishima, no ale może coś wykombinują.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau