trawa

Autor Wątek: Suka  (Przeczytany 19810 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ljc

Odp: Suka
« Odpowiedź #75 dnia: Listopad 09, 2008, 10:49:53 am »
taka ogólna uwaga: z jednej racja, z drugiej - przy takim podejściu (sięgnąć po poważniejsze lektury) komiks zawsze będzie postrzegany jakoś coś gorszego (i nie mam na myśli, że rozrywka jest gorsza, bo nie jest, chodzi mi o niedoróbki, na które można przymknąc oko, bo to komiks)
tamtam!

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Suka
« Odpowiedź #76 dnia: Listopad 09, 2008, 11:39:15 pm »
taka ogólna uwaga: z jednej racja, z drugiej - przy takim podejściu (sięgnąć po poważniejsze lektury) komiks zawsze będzie postrzegany jakoś coś gorszego (i nie mam na myśli, że rozrywka jest gorsza, bo nie jest, chodzi mi o niedoróbki, na które można przymknąc oko, bo to komiks)

Nie mowiac o tym, ze tkwi w tej wypowiedzi jasno wyrazona sugestia, ze czytelnicy komiksow ogolnie nie czytaja nic powazniejszego, co najwyzej taka lekture mozna nam dobrotliwie zasugerowac. :)
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Suka
« Odpowiedź #77 dnia: Listopad 14, 2008, 04:57:22 pm »
chyba nie.bo jakby byla to autor pewnie na swojej stronie tez wrzucilby w kolorze,nie?
Kto suka... kto szuka, nie błądzi, fakt. Ale kto zadaje pytania, też nie błądzi. Nie wiem, dlaczego jesteś taki pyskaty, ale nie mów już do mnie takim tonem.

Offline Qbiak

Odp: Suka
« Odpowiedź #78 dnia: Listopad 14, 2008, 07:57:05 pm »
Kto suka... kto szuka, nie błądzi, fakt. Ale kto zadaje pytania, też nie błądzi. Nie wiem, dlaczego jesteś taki pyskaty, ale nie mów już do mnie takim tonem.

chill out. nie mialo byc pyskato. bez emotikonek chyba jednak się nie obejdzie.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Suka
« Odpowiedź #79 dnia: Listopad 14, 2008, 10:24:09 pm »
chill out. nie mialo byc pyskato. bez emotikonek chyba jednak się nie obejdzie.
Jesteś usprawiedliwiony. Twój avatar wystarczy za wszystkie emotikonki. 8)

Za "Sukę" jeszcze się nie wziąłem - ta, ta, wiem, jak to brzmi - ale póki co podobają mi się rysunki.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Suka
« Odpowiedź #80 dnia: Styczeń 12, 2009, 05:27:14 pm »
Scenariuszowo też mi się spodobało. Narracja sprawna i wyważona, opowieść ciekawa i momentami poruszająca, główna bohaterka dosyć charyzmatyczna, wyczuwałem też podczas lektury odrobinę rosyjskiej duszy, i to bez wątpienia kobiecej. :) Czekam na dalszy ciąg.

Aha, "potrzebuję odnaleźć" to raczej nie "po polskiemu"...