Autor Wątek: Czy ktoś umarł?  (Przeczytany 2415 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MKG

Czy ktoś umarł?
« dnia: Styczeń 26, 2008, 08:54:45 am »
http://www.bitewniaki.gildia.pl/
W 2007 roku pojawiło się tyle newsów, ile w przeciętnym jednym miesiącu 2006 czy 2005.
Nie jestem pewien z czego to wynika: czy ludzie przestali takowe nadsyłać (z co wątpię, sam wysłałem jednego czy też dwa), siadł system czy po prostu ktoś postawił krzyżyk na tym dziale... Tak czy inaczej nie wypada...
Nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem.

Offline Keth

Czy ktoś umarł?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 21, 2008, 09:29:31 am »
Uznaj to za "zmęczenie materiału". Lata 2005/2006 to były czasy kawalerskie spędzane w Polsce. Lata 2007/2008 - emigracja, małżeństwo, małe dziecko. Pociągnięcie działu z liczbą 50 newsów i artykułów na miesiąc staje się w takim momencie dla jednego redaktora fizycznie niemożliwe - ot i cała tajemnica.

Offline Cichy Jedi

Czy ktoś umarł?
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 26, 2008, 05:44:01 pm »
Ale zauważcie ze bitewniaki co raz mało sa popularne. Chodziaz ja spotykam sie na realu z odwrotnoscia tego co napisałem. Umnei wszyscy graja w bitewniaki a dokłądniej w Star Wars Miniatures. Wiec trudno wytlumaczyc czemu tak jest ale zgodze sie z postem tej osoby na górze :)

Offline Manowar

Odp: Czy ktoś umarł?
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 15, 2008, 10:43:01 pm »
W dzisiejszym świecie istnieje Games Workshop, której to firmy żadna inna nie podejdzie. Wychodziło wiele bitewniaków i szybko lub mniej szybciej umierały. W świecie karcianym żądzi niepodzielnie Magic, a wyszło kilka karcianek ze świetnymi zasadami i klimatami, a mimo wszystko upadły. A o typowych grach WFB, WH40k, Magic wszyscy wszystko wiedzą zatem o czym tu pisać aż przez to stają się już nudne. Co do ludzi, to starzeją się, zakładają rodziny, wyjeżdżają, przez co inni nie widzą klimatu i tak powoli się wszystko rozpada. Jednak co zauważyłem ludzie z doświadczeniami gier bitewnych i karcianych coraz chętniej interesują się grami planszowymi, taki mini come back dzieciństwa. Może dlatego, że planszówki są bardziej rodzinne ;-)
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2008, 10:45:52 pm wysłana przez Manowar »

Offline MKG

Odp: Czy ktoś umarł?
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 20, 2008, 09:15:54 pm »
Właściwie to się dużo dzieje w bitewniakach, tylko trzeba chcieć chwilę się rozejrzeć. Pojawiają się nowe mocne systemy, zwłaszcza historyczne, a GW jest tylko cieniem dawnej chwały... Świat bitewniakowy się zmienia i najszybciej odkąd choć trochę siedzę w temacie (a będzie to już ponad dekada).

Keth: rozumiem to doskonale jestem w bardzo podobnej sytuacji... tylko nie rozumiem, dlaczego zniknęła możliwość nadsyłania newsów - przecież wyjątkowo to przyśpiesza pracę.
Nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem.