Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiks - tematy ogólne

Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II

(1/61) > >>

kristoferr:
Nie wiem co się stało, ale poprzedni wątek zniknął. Może kliknąłem nie to co trzeba... Nie mam pojęcia. W każdym razie ten wątek posłuży jako kontynuacja poprzedniego.

Parę słów wyjaśnienia. Ten wątek służy jedynie jako tablica ogłoszeniowa, a nie miejsce do dyskusji. Posty nie będące ogłoszeniami będą usuwane. Można umieszczać oferty współpracy zarówno zarobkowej jak i niezarobkowej. Zamieszczenie próbki twórczości na pewno ułatwi nawiązanie kontaktu. Pozdrawiam i przepraszam za utrudnienia. wilk.



   Cześć . Szukam rysownika (komiks bedzie prawdopodobnie czarno-biały, więc jeśli nie jest kolorystą to nam w zupełności wystarczy.
 Mam kilka scenariuszy obyczajowych współczesnych (na jednym bardziej mi zależy) i też scenariusz o Powstaniu Warszawskim ( ten drugi temat jest szerzej ujęty, tzn losy bohatera pokazane są nie tylko w trakcie Powstania, ale przed i po.) Zapewniam że ten ostatni jest bardzo ciekawy i niebanalny.
   Najchetniej szukam rysownika, który ma już jakiś wydany komiks na koncie i który po prostu chce rysować, może wydać, ale potrzebuje pomysłu i scenarzysty. To najchętniej. Jednak każdy odzew będzie mile widziany.

                                                           pozdrawiam
                                                                               kristoferr

mail: kris_sarm@tlen.pl

N.N.:
Nieustająco szukam rysowników do robienia serii "Benedykt Dampc"

pszren:
szukam rysowników komiksowych, do projektów różnych. od pasków komiksowych, poprzez dłuższe historie, aż po komiksy eksperymentalne. do albumików, zinów, konkursów, antologii, do druku lub do zamieszczania w sieci. mogę proponować własne rozwiązania, bohaterów czy opisy światów, ale i pisać pod Twoje postacie, czy wymyślać historie w różnych konwencjach (trzymając się jednak własnego stylu).

Towuś:
Ja jestem rysowniczką niestety bez pomysłu na komiks T.T. :idea: A więc nasuwa się prosty wniosek ,że potrzebuję scenarzysty.
Wymagań nie mam prawie żadnych xD Nie wydałam nigdy komiksu ;\
Kreskę potrafię dostosowac pod wymagania scenarzysty i opisów postaci^^
Jeden z mniej udanych rysunków to : http://img390.imageshack.us/img390/9426/niepodlegorysunekou2.jpg
I taki sredni  :  http://img58.imageshack.us/img58/825/manga1006um4.jpg
Pozdrawiam ^^^
Gdyby ktoś chciał więcej informacji lub zacząc współparcowac GG:4598853 mail:balladyna7@tlen.pl no i tu mozna pisac^^

Dagny:
Rysownika. Z naprawdę dobrymi pracami. Opanowana kompozycja czerń/biel.  :D I do tego niewierzącego. Gdzie znajdę ? Jeśli kto jest, to proszę na gg - 13088549
Jednoplanszówka. Antykleryk, kwaśna ironia.
Dość innowacyjne. Prowadzę kadrowanie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej