Autor Wątek: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II  (Przeczytany 226679 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kristof

  • Niewolnik
  • Wiadomości: 3
  • Total likes: 0
  • filmowcy24.pl - forum niezależnych filmowców
Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #105 dnia: Marzec 24, 2012, 07:17:16 pm »
Scenarzysta z doświadczeniem zarówno w twórczości filmowej jak i komiksowej. Z chęcią pomogę przy tworzeniu scenariusza bądź poprawianiu pierwszej wersji. Próbki swoich dotychczasowych tekstów podeślę na żądanie. Niektóre zakończone projekty są w sieci:

http://www.pl.kaschthecomic.com/ - pomysł, scenariusz
Osqar - pomysł, scenariusz

Kontakt: langedarf@gmail.com
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2012, 06:51:43 pm wysłana przez Kristof »

Offline mgmb

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #106 dnia: Kwiecień 09, 2012, 09:45:09 pm »
szukam rysownika/-czkę, który jest w stanie:
- narysować komiks w całości, nie po 2-3 stronach napisać, że nie ma czasu etc
- rysować tak, aby "perspektywa się nie waliła", tudzież "aby postacie były na dwóch kadrach do siebie chociaż trochę podobne"
- narysować komiks, a nie w drugim mailu do mnie pisać "za ile"
- jest normalną osobą, z którą "da się dogadać"

szukam rysownika/-czkę dobrze czującego się w klimacie rysunku realistycznego
- mam gotowych 6 scenariuszy, w tym część niedokończona /przez rysowników/ od kilku, do kilkunastu stron, powstaje też scenariusz na cały album, jakby był ktoś odważny...

kontakt: mgmb@o2.pl
i link do komiksu wg. mojego tekstu:
http://komiks.polter.pl/Doppelganger-c19883

i do mnie:
www.marcinbalczewski.pl

pzdr
MB

Offline chmiel

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #107 dnia: Maj 07, 2012, 09:22:38 am »
Witam

Nazywam się Łukasz Chmielewski. Jestem scenarzystą serii "Dogmat" oraz kilkunastu komiksowych shortów. Poszukuję rysownika do współpracy przy ośmiostronicowym komiksie na konkurs. Teoretycznie fabuła wymaga kreski realistycznej, ale umowność w stylu chociażby Risso czy Bachalo nie jest przeszkodą.

Zainteresowanych proszę o kontakt: adrenochrome@wp.pl

Pozdrawiam

Offline Twardyrpg

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #108 dnia: Maj 28, 2012, 07:34:20 pm »
rysownik poszukiwany - temat obyczajowy + erotyzm


zdecydowanych, chętnych do współpracy zapraszam wiecej via e-mail Twardyrpg@poczta.fm

Offline Superminimalizm

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #109 dnia: Maj 29, 2012, 06:48:39 pm »
Sporo rysuję, zawsze chciałem rysować krótkie komiksy, paski, ale kiepsko u mnie z pomysłami.

Jak ktoś ma ciekawe pomysły to można napisać na: superminimalizm@gmail.com

A moje rysunki i komiksy można sobie zobaczyć na: http://superminimalizm.blogspot.com/

Offline Bartpolska

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #110 dnia: Lipiec 01, 2012, 11:46:28 pm »
Czesc, jestem Bartek. Szukam rysownika komiksow, chodzi mi o mroczny horror z zombie. Scenariusz na mojej glowie. Jesli sa chetni,chcialbym znac czas jaki jest potrzebny do narysowania powiedzmy 20 stron.
Projekt ten to takie moje marzenie, ale niestety nie mam talentu plastycznego i prosze o pomoc. 
Jesli to nie jest problem to prosze o podanie ceny za 20 stronicowy komiks. Dzieki


Offline transparentna

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #111 dnia: Lipiec 22, 2012, 07:53:07 pm »
Witam, poszukuję scenarzysty-współpracownika. Temat, gatunek komiksu bez znaczenia, byle krótki (max 10-15 stron) NIE PLANUJĘ KADRÓW. kontakt: moumou@op.pl

Offline piotrekh

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #112 dnia: Lipiec 27, 2012, 07:09:14 pm »
Witam!
Szukamy rysowników którzy są zainteresowani stworzeniem gościnnych rysunków, grafik czy krótkich komiksów dla Bolesnych Kronik. Jeżeli chodzi o technikę - pełna dowolność. Tribute'y będą umieszczane na bieżąco.

Kontakt: piotr_harmacinski@wp.pl

Przykładowy tribute znajduje się TUTAJ.

Offline ssieger

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #113 dnia: Lipiec 30, 2012, 02:41:54 pm »
Chętnie połączę siły z rysownikiem. Sam niestety nie potrafię rysować, a mam pomysł na serię pasków. Żadna większa historia, a luźno powiązane paski. Miałoby to być coś na wzór:

http://www.gocomics.com/calvinandhobbes/
http://www.gocomics.com/redandrover/


Chodzi mi tu zarówno o formę jak i klimat, czasem zabawnie, czasem sentymentalnie. Taka kartka z dzeciństwa.


Kontakt: ssieger@op.pl


PS Nie mam zamiaru oczywiście nikomu płacić, chodzi mi o współpracę i wzajemną pomoc.

Offline loucash

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #114 dnia: Sierpień 17, 2012, 01:20:13 pm »
Witam
Szukam scenarzysty do konkursu "powstanie'44 w komiksie 2012"
Wskazane doświadczenie.
 
W późniejszym terminie jestem otwarty na inne projekty kooperatywne. (inne konkursy lub do publikacji)
 
Moje folio:
www.drawingstudio.eu
kontakt na stronie

Offline Hal Jordan

Poszukuje rysownika
« Odpowiedź #115 dnia: Sierpień 22, 2012, 10:27:21 am »
Poszukuje osób które w miarę biegle operują ołówkiem, pisakiem, mazakiem w dużym skrócie znaczy szukam osób które potrafią rysować. Jeśli komuś marzy się spróbowanie swoich sił w tworzeniu  polskiego komiksu (internetowego ?), tak jak mnie zaprszam do współpracy . Co z tego wyjdzie trudno powiedzieć, niczego nie obiecuje, ale spróbować warto. Ja ze swojej strony mogę zaoferować kilka pomysłów na fabułę. Na początek były by to krótkie 4 lub kadrowe komiksowe paski.
Zainteresowanych proszę o kontakt na e-maila swiniarskilukas@gmail.com.

Offline m010ch

Odp: Poszukuje rysownika
« Odpowiedź #116 dnia: Sierpień 22, 2012, 08:20:16 pm »
Jest osobny wątek na tego typu poszukiwania.


Przeniesione.
graves
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2012, 10:14:02 pm wysłana przez graves »

Offline Racha

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #117 dnia: Wrzesień 05, 2012, 02:18:25 pm »
Witam.
Poszukuję ambitnego  rysownika w zakresie szeroko rozumianej współpracy. Od dziecka  jaram się komiksem (Sandman, Rork przez Usagi Yojimbo, Helboya  i wszelkiej maści tworów i form.) Pracowałem w nieistniejącym już  wydawnictwie „Mój komiks” i preferuję francuską szkołę.  Jakiś czas temu zacząłem pisać scenariusze i myślę że dobrze  mi to wychodzi.  Jestem elastyczny i profesjonalnie oraz szczegółowo  podchodzę do tematu. Nie zawalam terminów :) i tego też oczekuję.  Na swoim koncie mam cztery tomiki wierszy i kilka kapel rockowych. Na  wstępie mam do zaproponowania świeżutki szkic (8 plansz) o  tematyce obozowej z nutką fantasy. Zapraszam do współpracy ludzi z  otwartymi umysłami.
Salut!!! :)
Kontakt:  666racha666@gmail.com   

Offline kasiaw

Komiks historyczny - tematyka XIX wieczna - poszukuje rysownika
« Odpowiedź #118 dnia: Wrzesień 19, 2012, 05:57:15 am »
Dzien dobry wszystkim,


poszukuje do wspolpracy lub zlecenia rysownika lub rysownikow komiksu historycznego.
Tematem podziele sie z wlasciwymi osobami. Jeszcze nie wiem ile ramek. Temat obejmuje zagadnienia:
postac historyczna - podobienstwo bohatera,
romantyzm,
egzotyczna podroz,
realia XIX w.


Prosze pisac. Odpowiem na oferty z portfolio. Dziekuje bardzo.


Kasia

Offline jestemsynemburzy

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #119 dnia: Październik 01, 2012, 12:41:33 am »

CześćSzukam rysownika, który wspólnie ze mną pracowałby nad dokończeniem projeku o nazwie roboczej "KLUCZ".


W skrócie: chciałbym zrobić coś zajebistego. Doświadczenia nie mam za dużo. Na codzień jestem pasjonatą filmów: NOTARIUSZ <- ten jest mój.

Tak brzmi logline do "KLUCZA"                          

        Klucz to przygodowa opowieść o podróży w czasie, miłości, zagubieniu i dojrzewaniu.
Ostrzegam: historia dosyć długa.Scenariusz jest już napisany, ale jeżeli ktoś z was ma wprawione oko i chce przeczytać to piszcie.    - Niestety nie mam na to żadnych sponsorów więc wszystko robione czysto z miłości! Jeżeli chcesz zrobić coś fajnego, porysować i pogadać o filmach, pisz! jestemsynemburzy@gmail.com

Pozdrówki