Autor Wątek: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II  (Przeczytany 230349 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline loucash

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #150 dnia: Marzec 08, 2013, 10:43:49 am »
Poszukuję  scenarzysty do komiksu w klimacie grotekowego horror-fantasy.  Możliwość rozbudowy do mini serii.
Potrzebny prosty scenariusz na ok 25 stron. Komiks w wersji cyfrowej, prosta kreska.

10.03.2013 Dziękuję wszystkim za zgłoszenia. Niniejszym ogłoszenie zamykam do odwołania.
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2013, 10:57:42 am wysłana przez loucash »

Offline Stradivarius

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #151 dnia: Marzec 13, 2013, 11:36:37 pm »
Szukam rysownika do współpracy przy serii komiksowej opartej o mitologię słowiańską w magiczno-horrorowym klimacie, lekko też superhero. Inspiracje  to Swamp Thing, Animal Man, Thor i run Wonder Woman Briana Azarello z DC new52.

Offline mpgraf

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #152 dnia: Kwiecień 10, 2013, 10:26:54 am »
Witam,
szukam scenarzysty, rysowanie komiksów zarzuciłem ponad dekadę temu i chcę do tego wrócić. Narysuję każdą ciekawą historię najlepiej fantasy lub sf. Jestem aktywnie pracującym grafikiem komp, rysuję często, po prostu brak mi ciekawych pomysłów na konkretną historię. Komiks byłby w stylistyce czarno białej ale o kolorach tez można pomyśleć.

oczywiście chcę to potraktować czysto hobbystycznie, publikacja w internecie czy coś takiego :)

EDIT:
na razie nieaktualne sporo osób się odezwało dziękuję, będziemy coś działać!
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2013, 06:57:16 am wysłana przez mpgraf »

Offline DeaDer

Tworzymy komiks!
« Odpowiedź #153 dnia: Kwiecień 27, 2013, 12:30:27 pm »
Cześć, piszę takie małe ogłoszenie jeśli ktoś byłby zainteresowany tworzeniem internetowego komiksu. .. ..Współpracą, w sensie pomoc w scenariuszu, fabuły. Proszę pisać na gg:3414893

Offline pencilpaul

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #154 dnia: Maj 13, 2013, 04:10:22 pm »
Cześć,


nieśmiało wracam do rysunku, który porzuciłem nagle i niespodziewanie jakiś czas temu. Szukam fajnego scenariusza do porysowania na max kilka plansz. Jeśli trochę się rozrysuję możliwy dłuższy i poważniejszy projekt.


Tu zainteresowani znajda kilka moich bazgrołów:


pencilpaul.digart.pl


Kontakt na gg: 5171171

Offline jagodzilla

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #155 dnia: Maj 26, 2013, 07:12:50 pm »
Yo!

Szukamy rysownika do poważnego projektu zakładającego narysowanie kilku wybranych plansz i przesłanie ich wraz z treatmentem całości do światowych wydawnictw, w celu podpisania kontraktu na album.

Zapewniamy:
- ciekawy scenariusz
- kolorystę
- tłumaczenie na angielski/japoński/francuski/etc.
- załatwienie roboty papierkowej + wysyłka do wydawnictw + korespondencja z ww.
- uczciwy podział zysków po podpisaniu kontraktu

Oczekujemy:
- zaangażowania i zajebistej kreski

Opcja: niewielka kaska za poszczególne kadry - na ołówki i temperówkę :smile:
Zainteresowane osoby - prosimy o kontakt na jagodzilla@gmail.com




Offline RemiRose

Poszukuje korektora...
« Odpowiedź #156 dnia: Czerwiec 06, 2013, 01:58:04 pm »
Witam...
Poszukuje korektora, do moich tekstów na blogu. Korekta, miałaby byc robiona za darmo. Jeśli masz czas, chcesz pomóc, albo po prostu lubisz to robić, pisz na priv. Teksty piszę góra dwa razy na tydzień, więc pracy nie powinno byc dużo...
Pozdrawiam.  :wink:
Country Stories. Od komiksu, aż po film.
http://remirozanski.tumblr.com/

N.N.

  • Gość
Odp: Poszukuje korektora...
« Odpowiedź #157 dnia: Czerwiec 06, 2013, 07:50:42 pm »
Korekta, miałaby byc robiona za darmo.:wink:
Hahahahahahahahahaha!!!

Offline YohnJossarian

  • Redaktor Gildii Filmu
  • Starszy Mistrz
  • *
  • Wiadomości: 385
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Poszukuje korektora...
« Odpowiedź #158 dnia: Czerwiec 06, 2013, 08:45:20 pm »
To wcale nie musi być takie śmieszne. Chodzi o blog, który pewnie też jest prowadzony za darmo. I pewnie jakiś "korektor" się znajdzie. Internet pełen jest ludzi mających nadmiar chęci i wolnego czasu.

Mnie osobiście rozbawiło tylko to:

...albo po prostu lubisz to robić...

Nie wyobrażam sobie, jak można lubić korektę. Dla mnie robienie korekty zawsze było bardzo nieprzyjemnym i stresującym zajęciem.

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Poszukuje korektora...
« Odpowiedź #159 dnia: Czerwiec 06, 2013, 08:51:56 pm »
Nie wyobrażam sobie, jak można lubić korektę. Dla mnie robienie korekty zawsze było bardzo nieprzyjemnym i stresującym zajęciem.
hej, ja lubię :) sprawia mi to frajdę nieprzecietną. ale w tym przypadku ani natłok spraw mi nie pozwala, ani sam blog niespecjalnie zachęca - nie mój styl pisania, nie odnajdę się.

Offline turucorp

Odp: Poszukuje korektora...
« Odpowiedź #160 dnia: Czerwiec 06, 2013, 09:53:34 pm »
korektor do bloga o WKKM i serialu telewizyjnym Zywe trupy?  :shock:
boszszsz, dokad zmierza ten swiat?  :roll:

Offline Death

Odp: Poszukuje korektora...
« Odpowiedź #161 dnia: Czerwiec 06, 2013, 09:55:49 pm »
korektor do bloga o WKKM i serialu telewizyjnym Zywe trupy?  :shock:
boszszsz, dokad zmierza ten swiat?  :roll:

Do perfekcji. Nawet blogi o Marvelu i Trupach chcą mieć porządnie, sprawdzone teksty. :smile:

Offline turucorp

Odp: Poszukuje korektora...
« Odpowiedź #162 dnia: Czerwiec 06, 2013, 10:15:10 pm »
ta, jeszcze troche i pojawia sie tu apele o korektorow do wpisow na forum albo fejsika O_o'

N.N.

  • Gość
Odp: Poszukuje korektora...
« Odpowiedź #163 dnia: Czerwiec 06, 2013, 10:23:59 pm »
Do perfekcji. Nawet blogi o Marvelu i Trupach chcą mieć porządnie, sprawdzone teksty. :smile:
Perfekcję łatwo uzyskać dbając o poprawność i elegancję tego, co się pisze. Dbanie polega na pilnowaniu samego siebie, stosowaniu zasad pisowni (ortografii i gramatyki), myśleniu o doborze słownictwa, stylu itp. Ludzie uczą się tego w szkole podstawowej. Jeśli komuś się nie chciało tego nauczyć, to jest leniem i nieukiem, któremu nie należy pomagać, bo niby czemu. Rozumiem sens zatrudniania korektora tam, gdzie produkuje się dużo tekstów na czas (np. w gazecie codziennej) lub też tworzy się fachowe teksty (specjalista od medycyny może mieć kłopoty z poprawnością wypowiedzi, ale to, co ma do powiedzenia, jest na tyle wazne, że należy to poprawiać). Kim jednak jest człowiek prowadzący bloga: kimś, kto chce powiedzieć coś od siebie.
Człowiek od bloga korzystający z pomocy korektora, to ktoś, kto się podpisuje pod czymś, co napisał korektor. Gdzie tu sens?

Offline LouCyphere

Odp: Poszukuje korektora...
« Odpowiedź #164 dnia: Czerwiec 06, 2013, 10:27:01 pm »
Zaiste ambitne to przedsięwzięcie będzie skoro korektora szukasz. Dawno temu miałem okazję spróbować tego fachu i mi tam się nawet podobało.

 

anything