Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiks - tematy ogólne

Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II

<< < (59/61) > >>

kolumpescu:
Szukam rysownika do komiksu.
Historia jest z gatunku trochę absurdalnej baśni o detektywach realizujących pewne zlecenie.
Jeśli ktokolwiek z rysujących będzie zainteresowany scenariuszem to prześlę część tej historii.
Próbowałem poszukać rysowników wśród znajomych, podejmowali sie chętnie tego tematu,
ale rysowanie komiksów niestety albo stety nie jest łatwe :smile:
Dlatego próbuje tutaj.
Jakby był potrzebny, to pozostawię adres mailowy: kolumbinho@gmail.com
Przedstawiam również mały wycinek scenariusza aby było wiadomo o co chodzi:
 Wędkarze znajdujący się na polanie w sporej grupie wpatrzeni w przemawiającego na podwyższeniu ( może to być obalony pieniek)
Detektywi stoją opodal wędkarzy

Sitek: „Tu się ukryliście pseudowędkarze od siedmiu boleści”
Pseudowędkarz: „Musimy wam cos wyjaśnić. W tajemnicy przed naszymi żonami urządzamy sobie wieczory poetyckie. Po wszystkim płuczemy sobie usta alkoholem, żeby nim śmierdzieć i wtedy możemy spokojnie wracać do domu.”
Sitek: „Ale po co?”
Pseudowędkarz: „To bardzo proste. W mniemaniu kobiet mężczyźni to prostacy i pijacy. Ujawniając nasze bogate wnętrze oraz wrażliwość na piękno moglibyśmy nieco naruszyć panujący ład i porządek. A my po prostu chcemy się w spokoju zajmować poezją”
Gombek: „Nie mamy zamiaru wam w niczym przeszkadzać”
Sitek: „Dziwne zwyczaje”
Komentarz: Detektywi spokojnie przy gorącej herbacie wyjaśnili wędkarzom cel swojej wizyty.
Na rysunku przedstawieni detektywi siedzą z niewielką grupą pseudowędkarzy na składanych krzesełkach nalewając sobie herbaty z termosu.
Przedstawiona twarz pseudowędkarza:
Pseudowędkarz: „Nie wiem czy mogę wam pomóc w jakiś sposób. A jeśli chodzi o tego
Wielkiego Chama …”

 Pseudowędkarz wskazuje palcem Pseudowędkarz: „To wypytywali już o niego tamci panowie”

 Dwaj mięśniacy w bejsbolówkach z napisem „CBS”. Mają wyeksponowaną broń, nałożone  okulary słoneczne  i wyglądają jak większe cwaniaki.
Mięśniak 1: „Witamy szanownych detektywów. Mam dla was dobrą radę. Odpuście sobie tę sprawę. Wielki Cham jest zbyt niebezpieczny, pozostawcie to profesjonalistom. W każdym razie tracicie czas. Będziemy zawsze krok przed wami bo jesteśmy najlepsi”
Uśmiechnięta twarz Sitka, obok stojący Mięsniak
Sitek: „Tak jak ostatnim razem”
Mięśniak: „Trochę was wtedy zlekceważyliśmy, ale tym razem honory i nagrody będą nasze”

 
 

Twardyrpg:
Szukam rysownika ktory podejmi sie wyzwania. Scenariusz napisany przelezal 6 lat. A gdy jutro nie nadejdzie. Jest to apokalipsa zombie. Podobne do walking dead tylko dzieje sie w polsce i w polskich warunkach etc. Po wiwcej info na maila Twardyrpg@poczta.fm lub Twardyrp@gmail.com

Piskorsky:
Witam, pisałem już jakiś czas temu na tym forum, chwaląc się zaczętym komiksem i poszukując porady odnośnie profesjonalnego wydania, formatu jak i oceny jakości rysunków.


Pomysł nieco okrzepł, i o ile nie nabrał rozpędu czy rozmachu (poprzez kiepską ocenę rysunków nieco się zniechęciłem do projektu), to planuję wrócić do tematu.


Mianowicie chodzi o pomoc scenarzysty czy współpracę, nie interesuje mnie czy jesteś amatorem czy pro jeśli wiesz co w trawie piszczy i umiesz pisać ciekawe, chwytliwe dialogi to witam na pokładzie.
Generalnie zależy mi na luźnej współpracy, która pomoże wyłapać dobre pomysły, a to co nie chwyta wyrzucić od razu do kosza. Ja sam zajmuję się rysunkami, i oczywiście dzielę się wszystkim co wyprodukuję. Docelowo planuję wydać komiks, jeśli oczywiście spełni wszystkie wymagania jakościowe (własnym sumptem bądź pod szyldem wybranego wydawnictwa.)
Jeśli chodzi o ocenę moich prac to odsyłam pod stronę: mateuszpiskorski.tumblr.com

Edit.
Jest i pierwsza plansza, po poprawce (przerzucilem się na większy format niczym Rosiński):

http://s2.ifotos.pl/img/Komikspla_aeqrrpr.jpg

Hubert Ronek:
RYSOWNIK POSZUKIWANY!!!
Jestem twórcą komiksu fantasy "World of Aghart" - obecnie ukazuje się w odcinkach w dwutygodniku "Victor".
Chciałbym kontynuować serię, świat jest już dość dobrze opracowany, napisane scenariusze 4 zeszytów (czyli ponad stu stron), pomysły na kolejne i przede wszystkim realna szansa na dalszą publikację.
Nie dam jednak rady ogarnąć czasowo tworzenia tego komiksu samemu. Jest już zainteresowany scenarzysta, ale szukam dziś przede wszystkim RYSOWNIKÓW, którzy przyłożą swoją rękę do kolejnych odcinków polskiej serii fantasy.

Więcej materiałów o komiksie znajdziecie na moim blogu - http://mundialman.blogspot.com/se…/label/WORLD%20OF%20AGHART.
Jeśli są chętni rysownicy, którzy czują podobne klimaty i mają chęć tworzyć wspólnie serię, skierowaną głównie do nastolatków, proszę o kontakt: hubertronek@interia.pl.

komiksNaukowy01:
Dwóch matematyków poszukuje rysownika do komiksu naukowego. Fabuła, dialogi, część merytoryczna oraz szkice będą już przygotowane.

Projekt jest inicjatywą prywatną, dlatego wynagrodzenie będzie związane ze sprzedażą komiksu w Polsce i zagranicą.


Zapraszamy do współpracy.

Kontakt:  komiksNaukowy@gmail.com

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej